Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na której randce co wolno?


Vian

Rekomendowane odpowiedzi

Drogo coś wychodzą te randki. Chyba czas pójść do burdelu :mrgreen:

 

-- 27 sie 2011, 12:21 --

 

Baby powinny za siebie płacić, niby czemu to my mamy płacić. Jest równouprawnienie. I to czekanie na seks, zawsze powinien być na pierwszej randce, jak nie to po co się umawiała :shock::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica,

 

Kolego nie przeginaj na tym forum. Rozumiem, że to forum neurotyków, ale bez przesady z tym jojczeniem, użalaniem się itp.

 

Co do randek to sądzę, że wydanie kilku złotych na kawę za kobietę jest wyrazem szacunku, tradycji i szarmanckości.

 

Równouprawnienie jest czymś chorym ale to temat na inną dyskusję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rownouprawnienia NIGDY nie bedzie, chociazby z tego powodu ze faceci nie sa przystosowani by miec okres/urodzic dziecko :mrgreen:

Natomiast jezeli chodzi o randki, to jak zawsze kwestia indywidualna podejscia dwojga osob, ktore sie spotykaja. Jak im to odpowiada to i na 1 randce pojda do lozka. Niemniej od razu takich facetow skreslam, dlaczego? Bo chociaz to zabrzmi dosc moze naiwnie i staroswiecko ale nie ide z kims do lozka tylko dlatego ze mam taka potrzeba ale i wlaczam w to uczucie. To mnie rozni od zwierzat ;) A jak ktos postepuje inaczej -jego sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rownouprawnienia NIGDY nie bedzie, chociazby z tego powodu ze faceci nie sa przystosowani by miec okres/urodzic dziecko :mrgreen:

W zamian my wykonujemy ciężkie prace fizyczne. Jest równowaga?

 

Natomiast jezeli chodzi o randki, to jak zawsze kwestia indywidualna podejscia dwojga osob, ktore sie spotykaja.

NIE. Jest to wypadkowa dwóch zazwyczaj różnych podejść + uwarunkowania kulturowe.

 

Niemniej od razu takich facetow skreslam, dlaczego? Bo chociaz to zabrzmi dosc moze naiwnie i staroswiecko ale nie ide z kims do lozka tylko dlatego ze mam taka potrzeba ale i wlaczam w to uczucie. To mnie rozni od zwierzat ;)

NIE. U zwierząt też występują różne "tańce godowe".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamo_, tance godowe ktore trwaja krotko, tyle co 1 randka a pozniej do lozka :D Uwarunkowanie kulturowe nie ma nic do rzeczy, albo ktos ma zasady i jakies priorytety albo nie :) Ale to jest kazdego indywidualna kwestia, czy chce uprawiac seks na 10 czy na 1 randce. Jednakze osobiscie nie chcialabym miec partnera, ktory ma doswiadczenia ze "zaliczał" panny na 1 randce :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdej rand ce powinno robić się to na co ma się ochotę, a nie kretyńsko się ograniczać. Oczywiście jeśli druga strona też będzie czerpać z tego takie same korzyści ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamo_, tance godowe ktore trwaja krotko, tyle co 1 randka a pozniej do lozka

To zależy, partnerka może też odrzucać chwilowo lub całkowicie zaloty.

 

Uwarunkowanie kulturowe nie ma nic do rzeczy, albo ktos ma zasady i jakies priorytety albo nie :)

Te zasady wynikają z uwarunkowań kulturowych i procesu socjalizacji. Twoja wiara w wolną wolę jest - powiedzmy delikatnie - zbyt duża.

 

Jednakze osobiscie nie chcialabym miec partnera, ktory ma doswiadczenia ze "zaliczał" panny na 1 randce

1. Czemu?

2. I tak Ci o tym o nie powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamo_, chociaz usilnie starasz sie postawic na swoim, zostane przy swoim zdaniu. Zwierzeta po to ze saoba sa, bo maja na celu zaspokojenie popedu, a niektorzy ludzie potrafia opanowac poped by miec z uprawiania seksu cos wiecej niz tylko zaspokojenie zadzy :) Natomiast co do faceta, to jest bardzo latwo sprawdzic czy jego celem jest wylacznie zaciagniecie kobiety do lozka. Nie musi o tym mowic :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adamo, a ty nigdy nie płacisz za nikogo ze znajomych?

 

ja często stawiam piwo albo kawę bliskim znajomym bo wydaje mi się że spędzamy razem tyle czasu i w tak róznych okolicznosciach życiowych ze nie musimy sie liczyc jak żydzi.

Mam identycznie.

Wręcz preferuję taką opcję - dziś ktoś mnie, jutro ja jemu.

Uważam, że to dużo milsza opcja niż takie rozliczanie się co do złotówki, chociaż mam sporą grupę znajomych, którzy preferują właśnie taką opcję i nawet 50gr oddają przy pierwszej okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica, to umawiaj się z chłopakami, prostytutkami, zacznij jeść z apetytem brom albo wymyśl jakieś inne, nowatorskie rozwiązanie, ale ogólnie to nie wiem, czy zauważyłeś, ale ponad połowa Twoich postów w tym temacie mówi w ten czy inny sposób tylko jedno - "boję się kobiet". A połowa ogólnie jak masz przesrane w życiu. Ja załapałam po pierwszych kilkudziesięciu, inni pewnie też, serio - nie musisz nam o tym w kółko przypominać.

 

Swoją drogą jak mnie koń malowniczo dupnął o ziemię i o mało co nie stratował, to też się ich bałam jak cholera - pozostało mi wsiadać na niego tak długo, aż mi strachy przejdą, albo sobie znaleźć inne zajęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto idzie na randkę? :mrgreen: odsuwam krzesła, nie dłubię w zębach, płacę rachunki do 34,60zł, jestem szarmancki i szeroko się uśmiecham. seks nie jest żadną koniecznością, ot miłym dodatkiem jeśli się stanie. i stał się seks! :mrgreen: wybaczcie, mam jakiś popaprańczy nastrój ;] zatem.. drogie panie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×