Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

samara22,

a mysałas o szpitalu moze b cie tam jakos ustabilizowali, jakies zastrzyki czy coś, kiedys słyszałm cos o klinice leczenia zaburzeń snu i jesli dobrze pamietam to chyba nawet NFZ min. finnasowal tylko kolejki chyba były. Nie wiem jak wogle nie spisz to idz na pogotowie ja bym posza juz w takiej sytuacji ichcociaz mam leki przed takimi akcjami to by powiedizła z enei wyjde dopóki mi nie pomoga , ja spałm 3 godziny ale mam pałera jakiego a 3 przez 2 doby lae ja nie czuje duzego zmecznia co tez jest dziwne, ale ty jestes na skraju wykonczenia ,zbieraj sie na pogotowie , naprawde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim bezsennym proponuje młotkiem w głowke albo na baranka wystawic 2 palce przy głowie zrobić bebeb i pierdyknac z całej siły rozpedu głowa w ścianę wtedy utrata przytomnosci pewne. czasem ma tak ochote zrobic nie tylko z poowdu bezsennosci.

 

-- 20 sie 2011, 01:41 --

 

samara22,

Mi te 3 sały bardzo duzo czuje sie wypoceta az za bardzo i to chyba nie jest normalny objaw w takiej sytuacji i jakos tak nakręcona a to nakrecenei nie pozwala zasnąc niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×