Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie jestem po obejrzeniu chorego filmu Cannibal HOlocaust(Film jest ciekawy...aktorzy zabijają osobiście złowione zwierzęta przed kamerą)... Mam nasrane we łbie tera, ogólnie ostatnio ciągle nachodzi mnie chęć oglądania chorych filmów ściągnąłem też ''Oblicza Śmierci' z 78 :P Swoja drogą widział ktoś jakiś z wymienionych przeze mnie tytułów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22,

dobranoc samarko moz eci sie uda w koncu odpłynąc z Morfeuszem.

Żeby tylko nie odpłynęła z Odyseuszem. Bo 10 lat będzie się tułać się przez po morzach i oceanach. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ze wydawało ze cos mnie opęta to pare razy w życiu mi się zdarzyło

NIe wiem czy to coś zmieni... ALE NIC CIĘ NIE OPĘTA, a to wszystko jest kwestią psychiki; tak, tak wiem... nie musisz odpisywać na mojego posta... mam podobnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie Nerwice i depresje, choć nerwicy ataków nie miałem od roku...a depresja.. cóż jest stałą u mnie.

A tak ogólnie cierpię na to że jestem jebanym człowiekiem w gnijącym śmierdzącym ciele bez perspektyw. Mam tylko siebie i swoje krwisto śluzowo brodząco-odorowe myśli z głębi gnijącej macicy 70 letniej kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i mam też oczy... czuje jem są krwiste i bolące, gdyby rubiny były w złożach to tak by wyglądały na wapiennej skale.

Mam też odnóże mackokształtne która popycha moją myszkę... takie nieludzkie, nienaturalne cały dzień nią pcha zamiast gdzieś sobie pomachać po dworze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×