Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem taki zamulony słaby dostałem tak doraźnie afobam i zasnąłem do piątku mam wolne będe się kurował,i dziewczynie musze powiedzieć jak jest myśli,że biegnę do pracy. Napisze jej wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samara22, ja mam syndrom zombie: ludzie z reguły najpierw się budzą, później wstają i piją kawę. Ja najpierw wstaję, piję kawę, a budzę się dopiero na końcu. Bez kawy pewnie w ogóle bym się nie obudził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasze mmiałm kłopoty ze snem od małego , taka moja natura, ale koło drugiej gzecznie zasypiałam a teraz to prwie wogóle nie spię , a jk śpie to płytko bardzo, jakbym w te fazy snu gdzie sie wypoczywa najbardziej ie wchodziła, to chyba juz by byyła praca mozgu , cholewcia, tak teraz nad tym mozgiem zaczęłam myslec i nie podobaja mnie sie te myśli, bo mozg to reguluje i jak człowiek spi wypoczywa i jest jakby wyłaczony a moj jakby sie wyłaczał , niee wchodził w tę głębszą fazę , mam nadzieje ze to sie jakos wyreguluje jednak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam siły straszyć:-)no chyba,zebys mnie teraz zobaczyła:-)tahela cześć Sabaidee

 

-- 19 sie 2011, 05:45 --

 

Ma byc upał,właśnie Tahela nie można ciągle niespać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, Sabaidee, Sabaidee,

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No co ty syndrom zombi to my mamy bo nie spimy a ty po prostu potrzebujesz dopływu kofeiny i jest gód day.

A z kubeczka pijesz czy ze szklaneczki, ja jestem fanka kubeczkow dośc duzych, zeby kawa byla duza i odpowiednia ilość kofeiny dopłynęła do moich żył i serca.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

no co ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noopii,

 

ja posypiam sobie tak to mozna okreslć i tak jak pisałm jakos tak płytko bar,dzo z czuję sie niewypoczeta i zmeczonnp. śpie 5 godzin, ale mam takie stany prebudzenia i po obudzeniu czuję sie jakbym cały czas czuwała, cos takiego jak śpisz w pociagu a ciagle czuwasz by cie nie okradli albo powiedzmy na warcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piję z kubeczka 0,3, ale kubeczek jest przezroczysty wykonany z grubego szkła. W zasadzie nic specjalnego, ale przywiozłem go kiedyś z Borneo i bardzo się do niego przywiązałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee,

Wierzę tobie, do kubeczkow mozna sie przywiązać ja mam swój z nad mrza dawne czasy.

ma 14 lat kupiłam po nim masę róznych kubków w róznch miejascach, ale tego nik nie przebije a tez nic specjalnego, zwykły biały z taka czarna odbitka, ale jakby sie zbił miałabym traumę ja sie po prostu ja do czgos przywiąze to mam i mam

 

borneo egztyczna wyprawa/ moze ci naciagniemy na jakies wsomnienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×