Skocz do zawartości
Nerwica.com

NA TYM FORUM PANUJE JAKAŚ PARANOJA


Gość Michuj

Rekomendowane odpowiedzi

paradoksy, linka,

I co mam was publicznie przepraszać ? Pisałem z Tomkiem. Stwierdził, że decyzja należy do was. Nie będę się kajał i błagał o litość. Mogę jedynie przeprosić za swoje wcześniejsze zachowanie. Każdemu się zdarza.

To, że miałem 100 kont to efekt zabawy w kotka i myszkę. Każde nowe wcielenie BAN i nazbierało się tego trochę. Zrozumcie. Ja tak mam, że sprzeciw budzi we mnie agresję. Walczę z tym. Udało mi się funkcjonować jako armagedon i może uwierzycie bądź nie nie miałem złych zamiarów. Ja przemyślałem swoje zachowanie i jest mi głupio. Spirala złości spowodowała nie naturalne moje zachowanie.

 

Ja nie proszę o wybaczenie ale o wyrozumiałość. Chociaż mam pretensję do moderatorów to jednak staram się ich rozumieć. Napisałem 100 postów jako armagedon i nie ukrywałem kim jestem. Część moderatorów oraz sam naczelny wiedzieli.

 

Paradoksy. Nawet nie mam pretensji o bana. Nawtykałem ci. Linka też dostała ode mnie. Fakt przesadziłem. Ale żył ciąć nie będę z tego powodu.

Sami dobrze wiemy, że moja egzystencja na tym forum była jest i będzie. Ale ta zabawa w kotka i myszkę nie ma sensu. Proszę o wyrozumiałość i przebaczenie a ja ze swojej strony OBIECUJĘ, że będę bardziej wyrozumiały dla moderatorów.

 

Tyle ode mnie

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co się dzieje jest cholernie dziecinne.

To nie są zdrowe dyskusje tylko szczeniackie przepychanki (przepraszam jeśli kogoś uraziłam ale tak to wygląda) :evil:

Każda ze stron ma w tym sporze trochę racji ale nie potraficie dojść do porozumienia :!:

Ja jestem tu neutralna.Nie chcę być stronnicza bo i po co :?:

Wina nie leży po jednej stronie , każdy ma w tym swój udział :!:

Powiedzcie tylko po co podrzucać drewno w zgliszcza skoro ogień już dawno ugaszony :?:

Czy naprawdę nie ma większych problemów tylko "paranoja" na forum :?:

Przecież to tylko wirtualny świat :!:

Każdy ma prawo się wypowiedzieć.

A to , że "nikt nikogo nie zmusza do pozostania tutaj" to przecież prawda :!:

Każdy z nas jest tu z własnej nieprzymuszonej woli i nie rozumiem dlaczego niektórzy czują się tym zdaniem tak strasznie dotknięci i poruszeni :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jeśli komuś mimo to aż tak bardzo tu źle, czuje się ograniczony - nikt nie zmusza go do pozostania tutaj.... :-|

Linka Ty weź bo niektórzy to takie rzeczy od razu do siebie biorą i robią zamieszanie... :blabla::silence:

A do kogo mają je brać skoro są ewidentnie do nich skierowane?

 

Jak już napisała, co pominąłeś bo tak łatwiej, administratorzy i moderatorzy każdą prośbę o zmianę czegoś na forum rozważają, wprowadzają poprawki, staramy się, żeby wszyscy się tu dobrze czuli - ale jeśli to nie pomaga, to my cudów niestety robić nie umiemy.

Dziwi mnie to najzwyczajniej w świecie - mi jak gdzieś jest wyjątkowo źle, czuję się dyskryminowana, niewysłuchana itd to najzwyczajniej w świecie idę sobie ........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esprit, wiesz gdzie mam Twoje przeprosiny?

szantaże to możesz sobie na kimś innym stosować.

i skończ tę dziecinadę. dziw że staremu bykowi się w takie rzeczy bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...znaczy sie esprity i inne roberty - nie macie niczego innego do roboty tylko włażenie na forum i marudzenie typu "moderatorzy są żłi,wszyscy co uważają inaczej niż ja są żli,tylko to co ja myślę jest ok i tylko Ci co myślą podobnie są ok" i grożenie,szantażowanie innych?.....Nudne to już jest.Skończcie się bawić chłopcy i do roboty,a nie siedzieć na forum!.

Beeeeee.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie...znaczy sie esprity i inne roberty - nie macie niczego innego do roboty tylko włażenie na forum i marudzenie typu "moderatorzy są żłi,wszyscy co uważają inaczej niż ja są żli,tylko to co ja myślę jest ok i tylko Ci co myślą podobnie są ok" i grożenie,szantażowanie innych?.....Nudne to już jest.Skończcie się bawić chłopcy i do roboty,a nie siedzieć na forum!.

 

i kto to mówi?:) typowa projekcja... wlasnie sprawdzalem czy moje konto zostalo juz usuniete a gdy sie okazalo ze nie, wobec takiej hipokryzji nie moglem pozostać obojętny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×