Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Sabaidee, jakimi liniami? jak low cost'ami to jeszcze sie mozesz załapac na summer sale :mrgreen:

Ja planuje od dawna gdzies sobie poleciec na krotka wycieczke nawet sobie specialnie karte pre-paidowa zamowiłam zeby rezerwacji on-line nie placić, ale cos te moje plany pozostaja tylko planami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BiałyLatawiec, low costy nie latają do Bangkoku :)

Natusia, damy radę. Będziemy pisać dziennik z podróży na forum i dołączać zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim za wsparcie :mrgreen::mrgreen:

 

marcja, oby!! póki co to naprawdę terapia szokowa ale tak mi się podoba ..tak się cieszę że mogę być z P. i psem nad morzem że się chyba zaraz rozryczę z emocji, zmęczenia i wszystkiego..jest jasno ale zaraz spać ..

 

Sabaidee, :mrgreen: takiej to się chyba nie doczekacie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, :yeah::brawo::great: jesteś dzielna :smile:

 

a ja dziś zrobiłam i powiesiłam pranie, uszykowałam następne, odkurzyłam mieszkanie, byłam na długim spacerze z psem, upiekłam dukanowy chleb, zrobiłam dukanowy zastępnik masła (pasta jajeczna), dukanowe ciasto jeszcze się piecze, poza tym uporałam się z górą zmywania... myciem kuchennych szafek... :P nie wiem skąd wzięłam na to siłę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominika, widac, ze niesamowicie szczesliwa jestes :) Fajnie sie Ciebie taka czyta :)

Uwazam, ze w tym momencie powinnac wbic sobie do glowy, ze skoro caly dzien i podroz minely ok, to jestes juz zdrowa I TAK JUZ BEDZIE DALEJ. Pojecia nie masz, ile daje takie myslenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, staram się oj staram, to był niesamowicie ciężki dzień... jak jeszcze przeżyję jutro ( boję się że będzie bardzo dużo ludzi na plaży, choć to mało prawdopodobne tutaj) to będzie cudownie i w końcu będę mogła być z siebie dumna :) mam nadzieję że to krok do przodu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×