Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Dawno mnie nie było. Mam pytanie. Wczoraj zdarzyło mi się coś bardzo dziwnego we śnie.

 

Na początek wpadałem jakby w głęboki sen i wtedy chciałem ruszyć rękoma , nogami , ale nie za bardzo się dało. Uczucie jakby mnie całego sparaliżowało. Przebudziłem się i było ok. Znów zasnąłem i wtedy koszmar , wydawało mi się , że wstaje i wpadam na szafę , rozsadza mi głowę i leżę na ziemi wołając pomocy , ale nikt nie chce pomóc. Obudził mnie o 04:00 budzik i oczywiście normalnie leżałem na łóżku. Jednak ten sen mnie strasznie wykończył.

 

Co raz częściej mam też coś takiego , że gdy zasypiam widzę swoją twarz jakby z góry , jakbym stał nad sobą... bardzo nie miłe uczucie :why:

 

Dzisiejszy dzień przez ten sen jest tragiczny , dodatkowo pogoda straszna cały dzień leje. Próbowałem zasnąć ale cały czas sztywniała mi głowa.

 

Ostatni tydzień sporo spożywałem alkoholu być może stąd te sny i dziwne zasypianie ??

 

Cały czas myślę o tym delikatnie podwyższonym TSH. Na początku nie było problemu , ale oczywiście musiałem swoje w necie wyczytać :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz wychodze na spotkanie ze znajomymi z ktorymi dawno sie nie widzialam bo unikalam jakichkolwiek spotkac wzbudzajacych moje lęki....juz zaczyna mi sie żołądek kurczyć i podchodzic do gardła na myśl o tym że pewnie pojdziemy do zatłoczonej knajpy gdzie ludzie beda sie na mnie patrzec a znajomi pytać" Co słychać, jak leci"? A co ja do qrwy nedzy mam powiedziec kiedy jeszcze 3 dni temu bylam na granicy życia i śmierci :zonk: wolałabym zostac w domu ale to juz by bylo 100 raz kiedy sie wymiguje od spotkan :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riffo, widzisz siebie z gory??? Szczerze to kojarzy mi sie z tym tylko OOBE...

 

Ponoc w czasie usypiania w fazie miedzy jawa i snem mozna wyjsc z ciala...Niektorzy to widza a niektorzy to czuja (kazdy chyba przezyl dziwne, nagle poruszenie/szarpniecie/skok czy nie wiem jak to nazwac calego ciala podczas wchodzenia do 1 fazy snu przy usypianiu...)

 

Co do reszty...Sen, jak sen- tak bywa, tez takie miewalam.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Riffo, jeśli cię to uspokoi, to ja mam czasami podobnie. We śnie czuję jakbym chciała zacisnąć pięść albo szczękę i nie mogę, taka niemoc mnie ogarnia. Właśnie dzisiaj rozmawiałam o snach z siostrą i ona też ma podobnie. Myślę, że to w miarę normalne. A już na pewno dla nerwicowców. Takie stany we śnie to pewnie jakiś sposób wyładowania napięć psychicznych i lęków. Pomyśl, czy przypadkiem kiedyś wcześniej nie miałeś czegoś takiego. Może dopiero teraz zwracasz na to uwagę, wcześniej nie wzbudzało to w Tobie niepokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc po dlugiej przerwie. Co tam u Was? Ja juz po sesji i teraz mam duuuzo czasu wolnego, a to znaczy ze duzo czasu na rozmyslanie itp :/

 

-- 03 lip 2011, 21:03 --

 

Apropo snu to ja tez dosyc czesto mialam takie akcje, ze nie moglam sie ruszyc mimo ze chcialam i nie moglam sie obudzic. Caly czas snilo mi sie ze wstaje juz ubieram sie, a za chwile znowu probowalam sie budzic i nie moglam. Wtedy bralam jeszcze leki, z tego co pamietam pernazyne, wiec to moze od tego. Teraz znowu nie moge spac, co chwile sie budze i nie wysypiam sie w ogole :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez sie budze, mam bardzo plytki sen ale nie mam problemu ze wstawaniem, wrecz budze sie wczesnie i chce mi sie spac ale nie moge usnac eh. Bylam wczoraj na badaniu irydologicznym, z teczowki oka i powiedzieli ze mam niewielkie zapalenie blony sluzowej zoladka :( przejelam sie tym bardzo, bo juz wczesniej balam sie jesc cokolwiek (boje sie wymiotowac) a teraz to juz w ogole. Nie wiem czy rzeczywiscie to mam, musze isc na ta gastroskopie jednak i wtedy sie okaze :/ dosyc mam juz wszystkiego. Chce jesc i mam ochote na rozne dobre rzeczy ale ten lek jest wiekszy i mi na to nie pozwala. Oczywiscie na tym badaniu stwierdzono takze nerwice, ktora trwa juz od dluzszego czasu, ogolne oslabienie i wyczerpanie no i niedozywienie :( oprocz tego problemy z ukladem krazenia i kolatania serca- ogolnie wegetatywne takie. Dosyc juz mam tego wszystkiego.

 

-- 03 lip 2011, 21:36 --

 

Bylam u lekarza z Zakonu Bonifratrów i dostalam ziolka na zoladek i taki syrop na sen ale jeszcze nie pilam, boje sie jakos.

 

-- 03 lip 2011, 21:55 --

 

Czemu nikt nie pisze? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma wiem co to znaczy .....

 

-- 04 lip 2011, 05:19 --

 

kris mnie asertin tez pomagal ale jakies pol roku, po tym okresie dzialanie zaczelo slabnac wiec odstawilam, jestem na etapie szukania lekarza i leku - jakis pacan przepisal mi coaxil ale nawet go nie kupilam bo znam to- jest slaby na moje stany a co do asentry jeszze - to podobno po ok roku czesto dzialanie slabnie - tak czytalam ale moze akurat bedziesz go mogl brac dlugo i bedzie pomagal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ka_Po, Kasiu ostatnio nastrój bardzo dobry pomimo braku męskiego pierwiastka, który wybył na daleką i długą delegację :D . Dołki malutkie i sporadyczne, raczej związane z hormonami niż depresją. Troszkę staram się robić w domu, w ogródku, powoli wracam do składania biżuterii. Może to tez lato tak na człowieka wpływa i to ciepełko :smile: A może to ogólna tendencja, widzę, ze tez pięknie się trzymasz i oby tak dalej :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×