Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

halenore, Lerivon 30mg na noc, i Klona do tej pory brałem 0.75mg czyli trzy połówki trzy razy dziennie, ale teraz pewnie będę musiał powiększyć dawkę co mnie niezmiernie rozpiepsza :why:

 

Aha. Czyli tak regularnie tego clona bierzesz. Ja doraźnie. Do tej pory wystarczało mi 0,25 afobamu. Teraz 0,5 mg, ale wale zomiren sr, żeby nie dobierać. Generalnie wyczekuję, żeby dawki się nie nakładały. I może to błąd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, Właśnie nie błąd, dobre podejście jeżeli chce się odstawiać. Ja jak schodziłem z klona 1.5mg na 0.75 to najpierw sobie wydłużałem, potem zamieniłem klona na Rolkę a z rolki obcinałem...

 

Ja nigdy nie brałam alprazolamu w cyklu tzn. w podzielonych dawkach codziennie. Biorę go od 8 lat, ale okazjonalnie. Były okresy, że nic nie brałam przez 1,5 roku. Było tak, że na 12 miesięcy zdarzyło się wziąć ze dwa tabsy. Rok temu miałam nawrót, po którym nie moge sie pozbierać i teraz biorę częściej, ale tez nie cyklicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, ja wiem wiem, smak tez przezyje, ja stronie od antybiotyków, ale wiem że ten w miarę działa na mnie. A w ogóle nie wiem czy wiesz, ale w Polsce (a przynajmniej w kce) wyprowadzili Bioparox z produkcji? :shock:

Kuzynowi ostatnio babeczka przepisala, przejechal mase aptek i wszedzie mu mówili że został wycofany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×