Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurzam się

"Wiecie jaki jest szczyt hipokryzji???

Teks MODERATORKI Korby

komentujący mój , uważam że jak najbardziej na miejscu post

do-michuja-tytusa-i-rambo123-t28622.html

"Robert........... co to za szantaż?

Używasz takiego języka, że nie ma takiej opcji, aby ten wątek pozostał gdzie indziej niż w koszu.

 

LUDZIE CO SIĘ Z WAMI DZIEJE????????????????????????????

POJEBAŁO WAS WSZYSTKICH?

 

OD TEJ PORY LECĄ OSTY DLA WSZYSTKICH."

Zaraz się zerzygam na to zapyziałe towarzystwo

Prosiłem wczoraj Linkę-domagam sie ukarania ostrzeżeniami tych osobników, którzy bez powodu i bezkarnie lżyli mnie przez cały weekend.

I co??? Miała czelnośc jeszcze mnie zjechać na PW.

Ludzie !! To jakaś kpina-moderatorami sa jakieś nic nie znaczące , zakłamane gówniary, które swoje frustracje i zaburzenia lecza podkreślając swoja ważność......

Prosiłem w poście-nie usuwajcie go.....

Trudno jedziemy dalej

Zablokowanie konta nic nie da !!!

Ale jak zablokujecie to ŻĄDAM DOSTĘPU do MOICH POSTÓW -PONAD 1000-TO MOJA TWÓRCZOŚC I NIE POZWOLĘ JEJ SKASOWAĆ.INACZEJ SKONTAKTUJE WAS Z MOIM OBECNYM ADWOKATEM.

Więc ,zgodnie z obietnicą ponawiam tekst.....

Niech wszyscy wiedzą z jakimi skurwy,synami szukającymi bezkarnie zwady mamy na forum do czynienia.

"Post do michuja,tytusa i rambo123-szmat, które mnie zaatakowały i zeszmaciły bezpodstawanie za cichym przyzwoleniem frajerów zwanych moderatorami w temacie CHAD-choroba afektywna dwubiegunowa.

Temat zamkniety ,więc nie mogw tam sie odgryźć.

Osoby postronne prosze o nieczytanie. Ten post daje fałszywy obraz mojej osobowości.

Lecz gdy niesłusznie bije sie dobrego psa , to taki pies może nagle oszaleć i zagryzie z zamglonymi furia oczami wszystkich wokół...........

Wy szmaty, suki za.jebane.

Prosiłem żeby mnie nie prowokować?

Krew w piach moje słowa.

Nie ja zacząłem wojnę.Wykazałem sie odwagą ,niepojętą dla was wy suki i opisałem wszystko o sobie.

Bure suki

Zapchlone kundle , ktore potrafią tylko całe życie ujadac zza płotu.Tym razem obszczekaliście Pana, który okaże sie waszym rakarzem

Za chwile oczywiście zaczniecie zasłaniać sie milicja i partagrafami.

Śmieci ....zaćpane ,zakłamane,podłe, fałszywe i tępe

Przez was, wy sukin,syny pogorszył mi sie stan w szpitalu.Posiedze pewnie dłużej o miesiąc.

Mi..chuju

Tępy świniopasie.Hipokrycka szmato

Prosiłem żebyc morde zamknął??

Widac twój instynkt samozachowawczy jest odwrotnie proporcjonalny do ilości wyjaranej marychy i wyćpanych tramadoli.

myslisz , że ci ktos uwierzy, iz 1 raz kupiłes wora z Marycha i od razu wpadłeś???

To byl ciągły proceder ty ćpunie.A że nie kupuje sie od dilera codziennie po worku, bo w pysk by cie strzelił tylk po kilka worów co kilka dni to chyba oczywiste? A po co kupic 5 jak mozna 10 i miec na zapas i odsprzedac kumplom nadmiar, zwłaszcza że hurtowo taniej??

Ty szmato-bęziesz mnie rozliczał??? W tym momencie masz zarzut udzialu w zorganizowanej grupie przestępczej handlującej narkotykami ( hurtownik-twój diler-ty-twoi kumple ćpuny od ciebie kupujący ), posiadanie narkotyków, handel narkotykami.

Mało,????

A lewe recepty na tramadol???? Tak wiem i o tym ty suko zaklamana

Więc spierdalaj.

Tytus

Czemu sie wtrącasz suko??

Nie ruszaj gówna ,nie będzie śmierdziało,prawda???

A ja dla ciebie suko jestem gownem przecież...

Nie odpuszcze ci tekstu o gwałcie na mojej Żonie. Nie odpuszcze pedalska szmato i konkiec.

Czekam na adres, pod ktorym mają sie zjawic 3 niepoczytalni zwyrodnialcy.Zobaczymy czy to ty odrąbiesz im ręce gdy będą ci walić fure( jak każdy pyskaty pijany polaczek szczekasz )czy tez to raczej oni wyruchaja ci frajerska dupe tak, że az zarżysz jak karino obwieszczając wszem i wobec swoje cwelostwo...

twej Żony w to nie mieszam.Nie jestem taką szmatą jak ty

Rambo123

a ty co??

Na starośc ci rozum odjęło??Spie.rdalaj z tym swoim pseudo-chad-em , ktory przechodzi niby w robocie.Debil.

Co ty tam pier.dolisz o kochanku mojej żony??

coś ci nie pasuje?

Może, suko wielokrotnie byłes walony po rogach i nie miałeś jaj aby zareagować ???

Zazdrościsz mi , suko?

Sram na was.

Więcej tu nie wracam.

Przepraszam tych których obraziłem, lub poczuli sie obrażeni nie mając ze sprawą nic wspólnego............

Robert

Nie kasować wątku !!!!

Bo zasypie was tym tekstem przez najbliższe tygodnie...............

Żegnam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie daliście mi prawa do obrony, więc skończyło sie tak jak sie skończyło.

Niezałatwione sprawy, faworyzowanie jednych, tarzanie w błocie drugich, kończy sie taką eskalacja , jaka teraz z mojej strony nastąpiła.

Ja bronię sie do upadłego-a najlepszą obroną jest atak.

W błędzie są Ci, którzy uważają , że pod ogładą, kulturą osobistą elokwencją nie siedzi bestia.

Moją dotychczasową postawe niektórzy potraktowali jako słabośc. WIELKI BŁĄD jak widać.

Przepraszam za formę.

Za treśc już nie. Należało się.

Jeżeli mnie usuniecie-trudno.

Niech pierwszy rzuci kamień ten kto jest bez grzechu.

Myślę że wyartykułowałem jasno to ,co wielu byc może myśli.Jeśli nie-nie boje się być sam w swych przekonaniach i przy nich trwać.

Tych trzech niech zdechnie

Reszte , która mnie zna lub nie

Pozdrawiam

Byc może do zobaczenia

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×