Skocz do zawartości
Nerwica.com

paplanina kosmetyczno-zakupowa


matija

Rekomendowane odpowiedzi

SorrowJa mam 21 lat i prawie w ogóle zarostu, co drugi 15-latek ma gęstszy niż ja :lol: A rysy twarzy normalne i libido w porządku, więc z testosteron u mnie w normie chyba :P Więc to geny niestety... mi się np. marzy taki dwudniowy zarost, ale póki co czekam aż coś sensownego wyrośnie, żeby to jakoś wyglądało jak se coś takiego sprawię już :P A podobno można iść do endokrynologa i może coś poradzić, ale niestety tu 90 % to geny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa wszyscy tak mówią, a tak naprawdę nie znają tego bólu jak to jest :P

A golić i tak się muszę, bo jednak coś tam rośnie, rzadkie, ale wszędzie w miejscach gdzie normalnie jest zarost, więc i tak muszę dużo jeździć maszynką, dlatego lipa :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiś fajny krem do rąk? I na czasowo pojawiający się problem ze skórkami przy paznokciach coś? Chyba cynk pomaga. I jak mi ktoś powie, że to jakaś kolejna odmiana grzybicy, to chyba coś rozwalę w mieszkaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Sorrow

Jak Engels? On wyglądał jak bezdomny.

mam kolegę, który już w 1 klasie liceum w ciągu 2 tygodni mógł zapuścić gęstą brodę na całej twarzy, geny. Niektórzy czasem myśleli, że ma 30-40 lat kiedy miał długą brodę, a gdy okazywało się, że jest niepełnoletni, to byli kompletnie zaskoczeni. Kolega opowiadał, że kiedy poszedł na kurs prawa jazdy to właściciel szkoły poprosił, żeby jeszcze pokazał dowód, ten na to, że nie ma dowodu. Właściciel jeszcze nie zmieszany, a to nic nie szkodzi, to następnym razem pan doniesie, kolega na to, że w ogóle jeszcze nie ma dowodu, bo jest niepełnoletni, dopiero za 2 tygodnie będzie miał, właściciel był w szoku, nie mógł uwierzyć. Naprawdę, jak się ogolił, to wyglądał młodziej o 20 lat.

 

Też kiedyś się zapuszczę, żeby zobaczyć jaki będzie efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow Nie mam doświadczenia z zarostem:) ale może pomogą kuracje takie jak na przyspieszenie porostu włosów. Np preparaty ze skrzypem i witaminami + maseczki na zarost:)

 

Adamo,

 

Adamo a co to za problemy ze skórkami, bo trudno zgadnąć co mas zna myśli:) O grzybicy na dłoniach nigdy nie słyszałam, nie wiem czy istnieje taka odmiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiści, że istnieje - można mieć grzybicę prawie wszystkich zewnętrznych i wewnętrznych części ciała. Co do skórek, to jak oduczyłam się obgryzać paznokcie to zaczęłam skubać skórki, taka niewinna forma autoagresji...do krwi :( ....... na takie odstające pomaga wsmarowywanie oliwy z oliwek, jakieś maści witaminowe....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorrow - jest taki jeden sposób na zarost - koksy... zwiększa zarost, ale do tego podobno na plecach też rosną włosy (o innych efektach ubocznych nie wspomnę) :lol: Albo wejdź na forum zagraniczne o zaroście - tam jest temat o preparacie co się minoxidil zwie czy jakoś tak na jakieś łysienie androgenne i ci goście właśnie go na twarz nakładali :mrgreen: Podobno pomaga trochę, na allegro tam ponad stówę kosztuje bodajże... można cudować, ale ja aż taki zdesperowany nie jestem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SorrowJa mam 21 lat i prawie w ogóle zarostu, co drugi 15-latek ma gęstszy niż ja :lol: A rysy twarzy normalne i libido w porządku, więc z testosteron u mnie w normie chyba :P Więc to geny niestety... mi się np. marzy taki dwudniowy zarost, ale póki co czekam aż coś sensownego wyrośnie, żeby to jakoś wyglądało jak se coś takiego sprawię już :P A podobno można iść do endokrynologa i może coś poradzić, ale niestety tu 90 % to geny.

A ja tam zawsze lubiłam delikatne,anielskie buźki u facetów :P

Poza tym,nie wszystkie miejsca na skórze lubią czuć na sobie dotyk dwudniowego zarostu,hehehehe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że siedzi na tym forum tyle dziewczyn.Mam pytanie do was.Zwykle nosiłem bardzo krótkie włosy i nawet nie wiedziałem jak bardzo są cienkie i słabe.Teraz zacząłem zapuszczać.

 

Potrzebuje jakiejś maseczki/odżywki/innej cudawianki która zregeneruje mi włosy i sprawi że będą grubsz.Chciałbym żeby to było coś naprawde dobrego bo bardzo chce mieć długie włosy ale w takiej kondycji nie ma ich co zapuszczać

 

Możecie mi cos polecić?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×