Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dziwne zachowanie chłopaka


linka093

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niepokoi mnie zachowanie mojego chłopaka. Z reguły zachowuje się normalnie, ale czasami potrafi wybuchnąć na mnie złością bez większego powodu. Często się też obraża i bierze wszystko bardzo na poważnie. Nie można przy nim żartować, bo od razu czuję się obrażony. Na dodatek zawsze jest z wszystkimi skłócony, bo uważa, że źle go traktują, albo są przeciwko niemu. Zdarza mu się też wybuchać głośnym, niepohamowanym śmiechem, najczęściej z własnych "żartów", które tak na prawdę wcale nie są śmieszne. A kiedy staram się go uspokoić, gdyż wszyscy wokół dziwnie się nam przyglądają, zaczyna śmiać się jeszcze głośniej. Czy jest to po prostu takie "dziwactwo", czy może jakaś choroba psychiczna? Bardzo możliwe, że porostu przesadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka093, wyślij go do psychiatry :mrgreen:
linka093, chyba przesadzasz.

Jaka rozbieżność zdań? :D

 

Porozmawiaj z nim i zapytaj się go o co chodzi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to co piszesz jest dziwne...tzn. dziwne jest zachowanie chłopaka...kojarzy mi się z osobowością paranoidalną - te ciągłe podejrzenia...widzialam też schizofreników, którzy smiali się sami do siebie ( albo do swoich urojeń)

Radzilabym rozmowe z chlopakiem i wizyte u psychiatry, ktory np. zleci testy diagnostyczne...moim zdaniem masz prawo sie niepokoic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×