Skocz do zawartości
Nerwica.com

Osama Bin Laden zabity


Gość uzytkownik

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehehehe

Murzyn dojechał Muzułmanina, a biali tłuści, czerpiący swoją przesiana wiedzę z newsów tv amerykanie, którzy nota bene około 2015 roku według demografów będą w USA etniczną mniejszością na rzecz "kolorowych imigrantów" świętują na ulicach powrót "demokracji" "pokoju" "poszanowania praw człowieka" i właśnie nadchodzącej New Age w rajskim ogrodzie Manhatanu i Wall Street,hehehehehehehhee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, ale ja mam tylko kilka pytań:

-dlaczego dziura w budynku pentagonu była o wiele wiele mniejsza niż powinna być po uderzeniu boeinga?

-Dlaczego przed pentagonem nie było żadnych resztek wraku?

-jak to możliwe że to pierwszy w historii samolot który spalił się doszczętnie?

-jak to możliwe, ze nie ma żadnych nagrań jak rzekomy samolot wlatuje w pentagon?

-jakim cudem wieże były pierwszymi dwoma budynkami na świecie które zawaliły się od posad bo w ich górne części wleciał samolot? Ba, to pierwsze w historii budynki które zawaliły się z powodu POŻARU ( taki jest oficjalny powód) ?

- no i jakim cudem zawaliły się w sposób identyczny jak zawalają się budynki wyburzane detonacjami?

 

Jak to jest możliwe...nie trzeba być specem od budownictwa, od lotnictwa.....to są rzeczy które widać........

Nie lubię słowa - teoria spiskowa, jakoś tak dla mnie to głupie, to najzwyklejsze ukrywanie pewnych spraw przed społeczeństwem. inna sprawa - czy wyszłoby komukolwiek na dobre ujawnienie pewnych tajemnic? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, wiesz jak taki samolot jest potężny i ile zawiera w sobie paliwa? jaka jest siła uderzenia? jesteś konstruktorem budynków? znasz się na tym, czy tylko przytaczasz to, co znalazłaś w internecie.

 

chciałabym też, abyście wyjaśnili mi, co Al Kaida ma ze spiskowania ze Stanami Zjednoczonymi? bo że USA mają interesy w wielu partiach świata, w których interweniują militarnie, to wiem. lecz udział ekstremistów islamskich w atakach jest niezaprzeczalny.

chyba nie powiecie mi, że ich nienawiść do świata zachodu i Ameryki jest też częścią planu w tym momencie kilku kolei administracji rządowych w USA? ta nienawiść do innowierców jest czymś żywym i prawdziwym i stanowi problem znacznie większy niż Wasze domniemane teorie.

 

ale - Wy wszystko wiecie, Wy nawet nie drążycie, nie rozważacie, tylko macie już swoje gotowe teorie (wyszukane z ciekawych źrodeł). no to się nimi żywcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, ale samoloty już wcześniej się rozbijały! Budynki zawalały!

A to są pierwsze w historii świata takie przypadki!!

Mam kilku znajomych na budownictwie, szwagra pasjonata lotnictwa ....pogadaj z kimś takim, tu u nas w Polsce, popatrzy na zdjęcia i powie ci to samo.....

Ja nie nienawidzę Ameryki ale taka ślepa wiara w to wszystko..........hmmmm ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, rozumiem, że transmisje w Al Jazeerze to były mistyfikacje? Pewnie ucinanie przez kamerą głów porwanych reporterom krajów zachodnich też? dziwi mnie, że widzicie multum zła w być może nie całkiem czystym działaniu oficjalnej administracji jednego z najpotężniejszych krajów na świecie (to potęga, trzeba tępić, nie?), ale nie brzydzą Was tak okrutne akty terroru. dziwię Wam się. nienawidzę ekstremizmu islamskiego z całych sił. brzydzi mnie to bardziej niż polityczne kłamstewka i układy.

no a w teorię, że sama Ameryka spowodowała atak na WTC, nigdy nie uwierzę. nie doceniacie przeciwnika i widzicie zło po niewłaściwej stronie. ale to jest tylko moje zdanie.

tyle na ten temat.

zostawiam spiskowców w swoim gronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, eeeee ja nie widziałam żeby Bin Laden komukolwiek gardło podcinał. Nie twierdzę, ze sama Al kaida to nic złego, to wstrętni zasługujący na śmierć ludzie, zgadzamy się....

Ale że stał za tym ten człowiek akurat? I nie mogli go złapać? I nic zrobić?

 

Wiesz do Iraku też pojechali po broń masowej zagłady...a znaleźli ....ROPĘ :mrgreen:

Poza tym jak wiadomo wojna to najlepszy biznes na świecie...ot co.

 

-- Wt maja 03, 2011 11:58 am --

 

Ja cie...nikt tu nie spiskuje o ile mi wiadomo....po prostu coś nam tu nie pasuje..... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba

Historia się powtórzyła....

Czy wiesz ( i to nie z rozhisteryzowanego Youtubea ) , że Prezydent i rząd USA DOSKONALE wiedzieli o planowanym ataku na Pearl Harbour na kilka dni wcześniej ???? I co zrobili? Absolutnie nic.

A dlaczego? Ponieważ w społeczeństwie USA nie było absolutnie najmniejszego poparcia dla ewentualnego przyłączenia się do konfliktu II Wojny , co bardzo ekonomicznie nie zgadzało się wielkim producentom broni, mającym ogromne lobby i wielkie udziały w gospodarce....Po "bandyckim" ( dziś penie powiedzieli by że " terrorystycznym " ) ataku na "pokojowo " nastawioną US Marines nastroje w społeczeństwie diametralnie się zmieniły,masowo zaczęto się zgłaszać do wojska i żądać ukarania winnych "żółtków" ku uciesze kilku koncernów i wielu kongresmenów....Wiele współczesnych fortun ma korzenie w tych wydarzeniach.

Skądś to znamy????

Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaki by mieli interes w tym, by nie złapać go 5 lat temu, tylko akurat teraz?

wiecie jak wyglądają tereny Afganistanu i Pakistanu? ani armia radziecka, ani amerykańska, nie dawała sobie rady z tym pełnych trudnych terenów i zakątków rejonie świata.

on się chował w zwykłych afgańskich wioskach mieszkalnych.

wiem, bo znajomy reporter opowiadał mi jaką talibowie mają strategię. bardzo trudno się z nimi walczy.

ech.

ja już miałam się nie odzywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, eeeee ja nie widziałam żeby Bin Laden komukolwiek gardło podcinał. Nie twierdzę, ze sama Al kaida to nic złego, to wstrętni zasługujący na śmierć ludzie, zgadzamy się....

Ale że stał za tym ten człowiek akurat? I nie mogli go złapać? I nic zrobić?

 

Wiesz do Iraku też pojechali po broń masowej zagłady...a znaleźli ....ROPĘ :mrgreen:

Poza tym jak wiadomo wojna to najlepszy biznes na świecie...ot co.

 

I swietna okazja do bezkarnego wyprobowania nowych zajebistych broni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rober6666, tak jak napisałam - wojna to najlepszy biznes a o ile pamiętam USA ciągle gdzieś wysyła swoje wojska, zagraniczne misje się opłacają..... w Afganistanie siedzą od dawna....nie mówię już o wojnie w Wietnamie, gdzie żołnierze USA łazili po polach i wsiach i wybijali ludność, nie ostrzeliwali praktycznie miast bo zadaniem wojny było jak najdłuższe jej trwanie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×