Skocz do zawartości
Nerwica.com

Podsumowanie konkursu na Miss/Mistera forum 2011


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

Gratuluję WSZYSTKIM, którzy wzięli udział w zabawie - wymagało to odwagi, jakby nie było. Pokazania się, minimalnej inwencji twórczej oraz pomysłu na siebie.

Tak naprawdę wszyscy wygraliście, bo przełamaliście swoją nieśmiałość.

A Pierwszym Miejscom - udanej nocy z Shadem :great::pirate:

 

 

Ja mam propozycję, aby wszyscy uczestnicy zabawy zostali nagrodzeni:

 

wszystkie dziołchy, które wzięły udział w konkursie - ranga: Miss Forum

pierwsze, drugie i trzecie miejsce - ranga: I Miss Forum, II Miss Forum, III Miss Forum

 

chłopy - analogicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bliksa, a nic z nim jest nie tak, wszystko jest wporzadku, zreszta sami zdjecia widzieliście, wystarczyłby uśmiech ... bo mine ma jak srający kot na pustyni :P

Tak Daro wiesz, że siostra Ci słodzić nie będzie i znasz moje zdanie.... rozchmurz się troche, uśmiechnij i zakończ wygadywanie o sobie takich rzeczy.

To nie piękno zewnetrzne jest najważniejsze a podejście do własnej osoby ... z ładnej miski się nie najesz, jak to się mówi ;)

A do potwora Ci baaaardzo daleko! Dobry człowiek z Ciebie i uczuciowy a to już połowa sukcesu, nad druga połowa musisz popracować ...Sam!

:*

 

-- 18 kwi 2011, 07:45 --

 

paradoksy, flaszke postawcie a nie rangi :mrgreen:

To Sabaidee też wygrywa noc z Shadem ? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, gratuluję Ci, Haniu, z całego serca. Szampan mrozi się w lodówce - kiedyś go obalimy.

 

bretta[/b], zupełnie giniesz na tym górnym zdjęciu. Dobrze jeszcze, że masz na sobie czarną sukienkę, bo w kolorze byś całkiem zginęła.

 

wiesz.. ja chyba po prostu chciałam z niknąć. bo to mnie pokazuje. próbuję się zlać, nie wyróżniać i pozostać nie zauważona;). a tym momencie widzę, że w miarę mi się udało;). Gdybyś zobaczył zdjęcie które chciałam dać na początku to.. zobaczył byś, że za nic w świecie nie traktowałam tego poważnie;)...

 

Gratujlację wygranym;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×