Skocz do zawartości
Nerwica.com

problem z plcia przeciwna


animator

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem tz w sytuacjach bardzo b;lachych takich jak np zakupy w sklepie gdy jestem ze starym a on jest nabombany jak yodola nie umiem zachować sie irracjonalnie tz jak sprzedawczyni (bardzo ladna moloda osoba 23-24lata) mowi do starszego kupujesz albo wychodzisz i gdy to slysze tak jakby to mówiła do jakiegoś menela dostaje szalu w srodku czuje ze gotuje sie we mnie mowie ile masz lat koleżanko zęby starsze osoby od siebie nie szanowac hmm na to ona milknie ja kupuje co trzeba stary wychodzi ze sklepu a później mówi mi ze ona patrzała we mnie jak w obrazek tak jakbym sie jhej podobał ale tymi słowami zrobiłem jej krzywdę ludzie i tak jest bardzo często powiem tlko tyle ze kiedyś hmm tz jakieś 6lat temu nie bylem okazem ktory mógłby sie podobać dziewczyna śmiały se ze mnie wyszydzały miałem kłopoty z cera (ostra odmiana trądziku) dzis jest juz ok i nie chce tu robic z siebie wielkiego kasanowy ale jedym spojrzeniem jednym gestem mogę taka dziewczynę zauroczyć czasami świadome działanie lub nie hmm co jest nie tak czy te wszystkie lata przez które bylem odrzucany przez dziewczyny i wyśmiewany zrobiły swoje czy jestem przegrany i wytworzyłem sobie system obronny im ładniejsza i bardziej chętną dziewczyna tym bardziej ja krzywdze czemu tak jest ...a przecież kiedyś bylo w miarę normalnie miałem koleżanki z klasy utrzymywałem normalne kontakty

 

:shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wszystko zrozumiałam.

 

Po pierwsze, nie zrobiłeś tej dziewczynie jakiejś wielkiej krzywdy, także się nie przejmuj. Po drugie, ojciec w stanie wskazującym na spożycie nie może być dla Ciebie wyrocznią. To, że on twierdzi, że zrobiłeś jej przykrość czy że była w Ciebie wpatrzona jak w obrazek to nie znaczy, że tak jest. On był pod wpływem, Ty byłeś trzeźwy. Będąc trzeźwym masz tą przewagę, że odbierasz sytuację racjonalnie. Po trzecie, nie wiem jaki jest Twój problem skoro

jedym spojrzeniem jednym gestem mogę taka dziewczynę zauroczyć czasami świadome działanie lub nie

To w końcu masz problem z kobietami czy nie? Bo niby piszesz, że je krzywdzisz, a nie argumentujesz tego sensownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kto powiedzial ze nie bylem pijany bylem tak samo jak stary albo i lepiej :tel: dzis wytrzezwialem i stwierdzam mocno uargumentowany fakt ze kazda ale to kazda mysli waginom ale ma opory ktore temu zaprzeczają a ja nie mam i nie pozwolę sobie za wodzenie za nos lub gre w podchody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×