Skocz do zawartości
Nerwica.com

do MODERATORóW


monietta

Rekomendowane odpowiedzi

czegoś tu kochani nie rozumiem?!

kiedy wspominam o LEKACH na innych wątkach to jest afera,że istnieją od tego odpowiednie subfora...jednak kiedy napisałam watek na wyznaczonym do tego subforum o został zamkniety ponieważ jak stwierdził moderator Shadow watek powtarza sie wiele razy...czy to jakis problem,że szukam pomocy na tematleku który biore?!jesli przeszkadza Wam,że tu pisze to napiszcie mi to a nie tepcie na kazdym kroku...pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monietta

Nikomu nie przeszkadza to że szukasz pomocy. Wręcz przeciwnie to forum własnie do tego służy. Jednak zanim założysz jakiś temat warto zajrzeć do wyszukiwarki. Być może ktoś już poruszył wątek dotyczący twojego problemu i tam znajdziesz odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim nie traktuj tego tak osobiście. Skoro temat został usuniety tzn.,że faktycznie powtarzał się.. Takie są zasady na forum i akceptujesz je rejestrując się tu. Gdyby każdy chciał powtarzać wątki,mielibyśmy tu ogromny bałagan i nikt niczego nie doszukałby się. Wykorzystaj opcję "szukaj" i ewentualnie dodaj swoje spostrzeżenia do istniejącego już tematu. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i na forum zrobił się burdel. Nie wiem w co się moderatorzy i admin bawi ale to jest nie fear i przekracza już wszelkie granice. W każdym subforum na każdej stronie połowa nowych tematów to "X". I do czego to ma wogóle prowadzić? Jest ktoś nowy, nie zna się na tym, potrzebuje pomocy a tu mu się zamyka temat. Nie no brawo! A często ten gość już tam nawet nie zagląda i nawet nie wie, że dostaje tam link do jego starego odpowiednika. Bałagan jednak zostaje - do czego służy kosz?

 

A mój temat muzyka dla nerwusów? No nie mam słów, dziwne wcześniej on nikomu nie przeszkadzał i istaniał, a nagle zaczął być niewygodny został zamknięty. I w kolejnym dziale kolejny "X". Jak tak sie mamy bawić to niech każdy pisze odpowidzi do konkretnego tematu jako nowy "temat post". A i tak wszyscy będę zadowoleni bo po pierwsze użytkownik napisze nowego posta na swoje konto, po drugie robotę będzie miał też moderator zamykając "temat odpowiedź" tego kogoś i wstawiajc link do tego tematu nabije także sobie posta już n-tego. Skorzystają obie strony, więc od dziś piszy odpowiedzi jako nowe tematy. Zresztą cały dział Kosz stracił już swoją rację bytu więc dlaczego by go nie zlikwidować?

 

I jeszcze jedno pytanie do administracji: czy znacie logikę umieszczenia w tym forum moduły łączenia tematów? Chyba nie? Jak coś to mogę wytłumaczyć jak to działa - będzie mnie "X" na subforach, bo teraz to tak jak wspomniałem na wstępie mamy istny burdel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malcolm! Zasady są jasne i znasz je. Miałeś swoje pięć minut by wykazać się. Nie wykorzystałeś tego..Powiedziałabym nawet,ze niechętnie brałeś udział w wypowiadaniu się na organizacyjne tematy w subforum dla moderatorów i administratorów. Rozumiem,że czujesz się pokrzywdzony "dymisją"..ale stawianie teraz zarzutów jest idiotycznym posunięciem.

 

Zupełnie nie zgadzam się z Tobą w sprawie domniemanego "burdelu" na forum. Dawno nie było tak przejrzyście. Problem z nowymi użytkownikami polega na tym,że nie wykazują zainteresowania istniejącymi treściami. Nawet wiadomości wysyłane im na pw nie zawsze są czytane i niektóre do tej pory zalegają w skrzynkach. Uważam,że odrobina wysiłku to żadna cena za uzyskanie ważnych informacji. Szczególnie jeśli chodzi o zdrowie..

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosz służy do przenoszenia tam tematów,które nie nadają się ani do zablokowania,ani do skasowania.

 

Myślę,że to już nie wymaga komentarza.Nie wszystkie zamknięte tematy przenosi się do kosza.

 

Też uważam,że nareszcie jest porządek,jakiego nie było tu od miesięcy.

To przykre,że zamykane są tematy nowych osób,ale powtórzony wątek założony przez nowego forumowicza,może się rozrosnąć tak jak każdy inny.Takie są zasady i ich przestrzeganie jest konieczne po to,by forum było funkcjonalne.

 

A co do Twojego tematu,to jesteś tu już trochę i wiesz doskonale,że był okres,kiedy ówczesny moderator odmówił współpracy i z tego okresu ten temat właśnie pochodzi.Odświeżyłeś go,więc zamknęłam coby nie robić syfu większego niż to konieczne.

 

P.S.Bardzo lubię nabijać sobie nowe posty,moim największym marzeniem jej pobicie rekordu Guinessa w tej materii,oczywiście nigdy nie miałam depresji,a jestem tu ,bo jesteście trendy.Howgh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie funkcji łączenia tematów...

 

W subforum dla moderatorów poruszaliśmy ten temat. O ile dobrze pamiętam - z Twojej strony nie było żadnej reakcji.. Dlaczego dopiero teraz stało się to dla Ciebie tak istotne..? Osobiście jasno wyraziłam swoje zdanie o łączeniu tematów. Uważałam,że to świetne rozwiązanie (aczkolwiek moderatorzy będą mieć wtedy więcej pracy).

 

Co do nabijania ilości postów - pobędziesz tu dłużej i sam dojdziesz do tego,ze z czasem nie ma to żadnego znaczenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malcolm! Zasady są jasne i znasz je. Miałeś swoje pięć minut by wykazać się.

 

Nie wymiguj się atrucho od odpowiedzi takimi tanimi chwytami.

 

niechętnie brałeś udział w wypowiadaniu się na organizacyjne tematy w subforum dla moderatorów i administratorów.

 

Nie miałem nic do powiedzenia i nadal nie mam.

 

Rozumiem,że czujesz się pokrzywdzony "dymisją"..

 

Nie no daj spokój przecież nic się nie stało. To tylko user z prawem moderacji, a ja i tak miałem mało czasu. Próbujesz uciekać od problemu nie zmieniajmy tematu.

 

ale stawianie teraz zarzutów jest idiotycznym posunięciem.

 

Grozisz mi? Pewnie myślisz o banie IP - standardowa reakcja.

 

Dawno nie było tak przejrzyście.

 

Pewnie całe stosy "X" iksów, 100% przejżystości! ... :twisted:

 

Problem z nowymi użytkownikami polega na tym,że nie wykazują zainteresowania istniejącymi treściami.

 

atrucho czy Ty uważasz, że wchodzący tu desperat bedzie sobie zawracał d*** rozgryzaniem mechanizmów działa tego forum? On prosi i potrzebuje szybkiej rady i pomocy. Z takim podejściem do sprawy to chyba nie mamy o czym nawet dyskutować. Wszyscy widzą jakie macie nastawienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malcolm.. w sumie to rozśmieszyłeś mnie teraz.. Przepraszam Cię bardzo,ale nie będę odpowiadać na te zarzuty. Powiem tylko,ze do "banów" nie mam uprawnień..a manię prześladowczą też można leczyć.

Bardzo Cię proszę byś szanował swój i mój czas i więcej nie pisał do mnie na privie w tej sprawie.

 

Dla mnie temat jest zakończony.

Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie was troche zaskocze, ale uwazam ze Malcolm ma odrobine racji.

Zamykanie zaraz watkow osob nowych i trafiajacych tutaj zapewne w momencie naprawde zlego samopoczucia moze byc odbierane przez nie jako krzywdzace. Moze rozwiazaniem byloby przeklejanie tresci do watkow istniejacych o podobnym temacie z wyraznym zaznaczeniem tego co zostalo przeklejone i kiedy, wowczas skorzystaja na tym wszyscy.

Pozamykane watki nie wygladaja najlepiej, troche strasza.

 

Pozdrawiam wszystkich. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o całą organizację forum - nie jest idealnie ale tez nie jest źle. Z technicznej strony patrząc i tak,jak na jednego człeka,Shad radzi sobie z tym całym galimatiasem. Jeżeli ktoś ma pomysły na ulepszenie funkcjonowania forum zawsze może głośno o tym powiedzieć. Sama,kiedy jeszcze nie byłam moderatorem,zgłaszałam swoje postulaty. Zapewne czasem Shad miał mnie już dość.. :lol: Nie widze powodu dla którego Wy macie zachowywać się inaczej. Każda sugestia jest cenna..pod warunkiem,ze nie zamienia się w nagonkę na moderatorów i administrację. To forum kieruje się od samego poczatku jasnymi zasadami. Oczywiście różni się od innych tego typu "przybytków" na necie. Staramy się zachować porządek,nie przeklinamy,nie propagujemy niezdrowych form autoagresji itd..etc..Pozwala nam to zachować dobry poziom.Wystrczy zaglądnąć na inne fora psychologiczne by utwierdzić sie w przekonaniu,ze wcale nie jest u nas źle.. Nasza problematyka (nerwica,depresja) stwarza "stan podwyższonego ryzyka" jeżeli chodzi o spory..Postarajmy się to zrozumieć. Nie tylko zwykły użytkownik ma prawo do kiepskiego dnia..Moderator też jest człowiekiem.

Przewertowałam ostatnio inne fora..i rzadko zdarza się,by moderator dyskutował z użytkownikiem o słuszności swoich decyzji. My jestesmy otwarci na dialog (pod warunkiem,ze wszystko mieści się w granicach zdrowego rozsądku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przyznam rację Malcolmowi jesli chodzi o zamykanie tematów.To naprawde mrozi i zniechęca.Chociaż mój temat nie został zamkniety,wolę dołączać się do innych i nie tworzyć własnych,bo mrozi mnie właśnie ta ewentualność.Nie wiem jak to można rozwiązać żeby"wilk był syty i owca cała",ale myślę,że trzeba coś z tym zrobić.A może po prostu nie zamykać,tylko umieszczać post w odpowiednim temacie?Lub informować delikwenta jaki jest link do danego tematu,bo suche stwierdzenie-zamykam,temat byl wielokrotnie poruszany na forum,w najlepszym wypadku może wkurzyć i zniechęcić do szukania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub informować delikwenta jaki jest link do danego tematu,bo suche stwierdzenie-zamykam,temat byl wielokrotnie poruszany na forum,w najlepszym wypadku może wkurzyć i zniechęcić do szukania.

 

Róża...teraz mi powiedz.....bo widac że mało zagladasz do zamykanych watków...kiedy którys z moderatorów zamknął temat nie podając przyczyny, a tym bardziej linku do poruszanego tematu.....robimy tak zawsze.....a w najgorszym wypadku prawie zawsze......dlatego ten argument jest naprawde naciągany......

 

Po za tym....to była pierwsza i ostatnia moja wypowiedź w tym temacie....Uważam że nigdy nie dogodzi sie każdemu. Gdyby nie zamykac tematów z czasem powstałby temat "Do moderatorów" a w nim pretensje ze na forum jest syf i że bardzo dużo tematów sie powtarza(tak jak to było w czasie pamiętnego 3 tygodniowego strajku, kiedy forum zostało bez opieki moderatorów i administratorów ) .....teraz jest tak że jest awantura o to ze zbyt dużo tematów się zamyka.....Kurcze, ludzie zastanówcie się co Wy w ogóle chcecie....My też jesteśmy ludźmi, a nie maszynami....

Pozdrawiam!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..kiedy którys z moderatorów zamknął temat nie podając przyczyny, a tym bardziej linku do poruszanego tematu.....robimy tak zawsze.....a w najgorszym wypadku prawie zawsze......dlatego ten argument jest naprawde naciągany......

 

Zmieniasz temat. Nie chodzi Nam o to, że modek nie daje linku do podobnego tematu. Mówimy raczej o samym fakcie zamknięcia. Osoba która widzi ikonkę kłódki przy swoim nowym pierwszym poście automatycznie jest zniechęcana do korzystania z tego forum. Dlatego lepiej łączyć tematy, ale to by się wiązało pewnie ze strasznym wysiłkiem osoby moderującej. :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sie klocicie tylko po to zeby sie klocic...moze jest zbyt nudno i cukierkowo na forum ostanio..przeklejanie postow chyba wszystkich usatysfakcjonuje, trzeba tylko poczekac az Shad wprowadzi ta funkcje..

jak chcecie dyskutowac "na ostro" to wybierzcie ciekawszy temat niz moderowanie

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×