Skocz do zawartości
Nerwica.com

Odradzam branie wszelkich leków p/depresyjnych.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

o tym pozniej bo teraz jade na trening :-) ...zreszta w tym temacie zostalo juz w zasadzie wszytko napisane i kazdy z was dobrze wie ze branie lekow niczego nie rozwiaze , jak sie do tego ustosunkujecie to wasza prywatna sprawa :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy z was dobrze wie ze branie lekow niczego nie rozwiaze

Racz się wypowiadać za siebie jeśli łaska - bo jak widać nie masz pojęcia co sądzi każdy z nas :roll: . Mam wrażenie, ze przez swoją chorobę uważasz się za wyrocznię w sprawie zaburzeń emocjonalnych, Ty wiesz lepiej, Ty znasz jedyną drogę - wybacz - ale prawisz jak nawiedzony szaman ....... nie znasz każdego przypadku i jesteś niekompetentny żeby się na ich temat wypowiadać, więc przestań wciskać ludziom bzdury....jakbyś mógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy z was dobrze wie ze branie lekow niczego nie rozwiaze

Racz się wypowiadać za siebie jeśli łaska - bo jak widać nie masz pojęcia co sądzi każdy z nas :roll: . Mam wrażenie, ze przez swoją chorobę uważasz się za wyrocznię w sprawie zaburzeń emocjonalnych, Ty wiesz lepiej, Ty znasz jedyną drogę - wybacz - ale prawisz jak nawiedzony szaman ....... nie znasz każdego przypadku i jesteś niekompetentny żeby się na ich temat wypowiadać, więc przestań wciskać ludziom bzdury....jakbyś mógł.

 

jak ja nie mama pojecia , to kto ma ? ci co sie truja przez lata chemia i nie moga z niej wyjsc ani ze swoich lekow ? ...a reszte to sobie sama odpowiedzialas :-)

 

-- 06 mar 2011, 12:52 --

 

intertronic,

 

To dla twojej wiadomosci, srednia dlugosc zycia przez ostatnie chocby 100 lat ciagle sie wydluza. Zawdzieczamy to medycynie.

 

zwlaszcza w ameryce ostatnio sie wydluza ... :] ..dzieki medycynie , zlej chemi zawartej w zywnosci i modyfikowaniu jej .

 

http://www.youtube.com/watch?v=4amHSkc5DO8&feature=related

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja nie mama pojecia , to kto ma ?

O kur.... alfa i omega, po medycynie-biochemii-farmacji.....

Nie no faktycznie z takim podejściem to nie mamy o czym rozmawiać.

 

 

Jako moderator, ostrzegam cię, jeśli komukolwiek poradzisz, żeby odstawił leki, dostaniesz ostrzeżenie. NIE MASZ ABSOLUTNIE ŻADNYCH KOMPETENCJI ŻEBY W AŻ TAK DRASTYCZNY SPOSÓB SUGEROWAĆ LECZENIE!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze nie potrafisz prowadzic kulturalnie rozmowy , jak i "twoja kolezanka" ktora zacytuje nizej ....

Kazdy ma swoj rozum i nikt nikomu nie moze niczego kazac , czy do czegos zmuszac , jest to jedynie forum na ktorym porusza sie rozne tematy .... co nie przekresla tego ze prawde o lekach powinien znac kazdy ....

Jesli chcialas sie pochwalic tym ze dostalas moda od kogos z gory to wybacz ale bylo to bardzo plytkie i nie zrobilo na mnie zadnego wrazenia , swiadczy tylko o tym ze chcialas sie dowartosciowac , bo brak ci dalszych argumentow w dyskusji ?

I wybacz , ale to wlasnie ja uwzwam ze z taka osoba nie mam o czym rozmawiac :-)

 

tu kultura jaka swieci to forum :-)

 

A wiecie co jest w alkoholu dobre?

Ja wiem, ja wiem....NIC.

Wiesz, co jest chujowe w alkoholiku? Że jest święcie przekonany, że nim nie jest, a nawet jak jest to i tak jest zajebisty bo mu się wydaje, że Ludzie ktorzy oszukuja i klamia boja sie pic alkoholu 8)

 

 

specjal, jak się wypowiadasz na forum ogólnodostępnym to się licz z tym, że ludzie będą się wpierdalać i mają do tego pełne prawo. Jak nie jesteś gotowy na krytykę, to zastanów sie czy chcesz pisać dalej.....easy. Poza tym wiem z doświadczenia, kłótnia z pijaną osobą nie ma żadnego sensu 8)

 

-- 06 mar 2011, 13:25 --

 

zawsze mozesz usunac ten post na swoja korzysc , masz przeciez moda :-) , tylko jak ludzie to zauzwa... ? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwzasz ze sie przestrasze nieslusznie przyznanego mi ostrzezenia ...? grubo sie mylisz , tutaj ludzie tez to czytaja i swoje pomysla , jesli was to dowartosciuje to nie pytajcie mnie o to czy chce ??? tylko to uczyncie , ja z tym wspolnego nic nie mam i umywam od tego rece ...poza tym chyba nie myslicie ze to mnie walsnie zalezy tutaj na czym kolwiek ?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli moje argumenty sa zerowe to jakie sa wasze ? ... mnie sie udalo pokonac swoje leki , wyjsc z lekow ...podajcei jeden chociaz argument dla ktorego powinno sie truc organizm lekami ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intertronic, mi się udało wyjść ze stanu wegetatywnego, który nie pozwalał mi nawet na nawiązanie kontaktu s psychoterapeutą. To co piszesz to tylko jakieś pobożne życzenia argumentowane w sposód ''wiele ludzi z forum'' co się mija z prawdą. I terapie nazywasz truciem, leki - trucizną. No ludzie. Jak dla mnie to powinieneś bana dostać a nie osta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co jest w alkoholu dobre?

Ja wiem, ja wiem....NIC.

Wiesz, co jest chujowe w alkoholiku? Że jest święcie przekonany, że nim nie jest, a nawet jak jest to i tak jest zajebisty bo mu się wydaje, że Ludzie ktorzy oszukuja i klamia boja sie pic alkoholu 8)

 

 

specjal, jak się wypowiadasz na forum ogólnodostępnym to się licz z tym, że ludzie będą się wpierdalać i mają do tego pełne prawo. Jak nie jesteś gotowy na krytykę, to zastanów sie czy chcesz pisać dalej.....easy. Poza tym wiem z doświadczenia, kłótnia z pijaną osobą nie ma żadnego sensu 8)

 

-- 06 mar 2011, 13:25 --

 

zawsze mozesz usunac ten post na swoja korzysc , masz przeciez moda :-) , tylko jak ludzie to zauzwa... ? :-)

 

:lol: już któryś raz ktoś mi wypomina tego posta, zabawne to jest.. najpierw by wypadało przeczytać całą dyskusje, dopowiem tylko, że używam języka takiego samego jak osoba do której piszę 8) Bo tego, że ta osoba (specjal) wcześniej nabluzgała to już nikt nie widzi ... 8)

 

A na przyszłość intertronic - naucz się odpowiadać na pytania zdaniem oznajmującym, bo za każdym razem odpowiadasz pytaniami. Tak się nie da dyskutować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na przyszłość intertronic - naucz się odpowiadać na pytania zdaniem oznajmującym, bo za każdym razem odpowiadasz pytaniami. Tak się nie da dyskutować.

 

Przyszlsoc bedzie zupelnie inna , bo to ja ja ksztaltuje , nikt inny , pisal bede o tym bardzo duzo , jak nie tutaj to na swoim forum a byc moze przyjdzie tez czas na napsianie czegos wiecej ... bo wyjscie z wszelkich fobi jest mozliwe bez lykania prochow .

 

Ps; To nie jest zadno tlumaczenie , ze ktos pisal do ciebie w taki sposob , widocznie skoro w ten sam soposob odpisywalas to ....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8) no w twoim wyimaginowanym świecie zapewne jest ....

 

-- N mar 06, 2011 1:42 pm --

 

Jakieś badania medyczne masz? Jakieś dowody? Czy: ja wiem bo ja wyszedłem, a poza tym widziałem ludzi w klinice psychiatrycznej którzy nie wiem na co byli chorzy i nie wiem co dostawali - ale ich stan był winą leków" ?

Nie jesteś ani lekarzem, ani farmaceutą, ani terapeutą - tylko samozwańczym znachorem - który nie dopuszcza do siebie odmiennego zdania.... :bezradny:

 

-- N mar 06, 2011 1:43 pm --

 

Ps; To nie jest zadno tlumaczenie , ze ktos pisal do ciebie w taki sposob , widocznie skoro w ten sam soposob odpisywalas to ....

Masz problem z moim moderowaniem, pisz do admina - jak nie to daruj sobie te idiotyczne komentarze, bo z braku argumentów zabrałeś się za grzebanie w moich postach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie o tym dawno ksiazki pisza, mozlliwe ze Polska jest jeszcze bardzo daleko z tylu w tym temacie ....

Chociaz jakbys otworzyla oczy , wyszla poza to forum i zaczela wiecej czytac zamiast sie tutaj wyklocac , to pewnie dowiedziala bys sie czegos wiecej w temacie a nie tylko kurczliwie trzymasz sie lykania lekow .

w ogole to nie wiem czemu ja z toba jeszcze dyskutuje ...EOT

 

 

http://selkar.pl/pokonac_leki_i_fobie_bemis_judith_barrada_amr_p_72960.html

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intertronic,

 

Wszelkie metody mogace dac choc troche ulgi chorym sa pozytywnym zjawiskiem.

 

Nie zmienia to faktu, ze okadzanie , masaze, treningi , stanie na glowie , lewatywy maja znaczenie tylko wspomagajace i moga pomoc ewentualnie przy schodzeniu z lekow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej smutne w tym wszystkim jest ze ci ludzei tutaj walcza sami ze soba i swoja niewiedza , spotykalem nie raz takich , nawet bardziej upartych ktorzy po latach brania prochow jednak sie przekonali ze ktos tam im kiedys pisal ta prawde .

Wiekszosc wlasciwie zna juz dzisiaj ta prawwde o lekach , tylko nie jest sie w stanie z ta prawda pogodzic , ani przyznac do tego ze znalezlisie sie w lekowej pulapce , powinni sobie tak szczerze przed lustrem odpowiedziec , juz bez tych wszystkich forumowych przepychanek , czy ktos im nieprawde napisal ... taki maly rachuneczek sumienia powinni sobie zrobic , bo to chodzi o ich zdrowie , forumowe przepychanki w niczym im nie pomoga , powinni zdac sobie z tego sprawe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

intertronic,

 

A ty ciagle powtarzasz o braniu lekow przez nie wiadomo jak dlugi okres...

 

 

Przy nerwicach i depresjach leki powinno sie brac rok-dwa. W miedzyczasie dobrze jest uczestniczyc w psychoterapii, uprawiac jakis sport i dobrze sie odzywiac...zeby spotegowac dzialanie lekow.

 

Potem stopniowo sie schodzi z lekarstw. I tak powinno wygladac prawidlowe leczenie w wiekszosci przypadkow.

 

Niektorzy wymagaja niestety dlugotrwalego leczenia i zadne znachorskie metody na niewiele sie tutaj zdadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×