Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj się zasiedziałam z kumpelą do 2.00 w nocy.

Spałam do południa, wstałam, nakarmiłam kota, sama się nakarmiłam i... położyła się z powrotem.

Obudziłam się o 20 :shock: Wykąpciałam się i poczułam się wypoczęta i wyspana.

No i nie chce mi się spać nawet po stilnoxie, jest mi tylko tak fajnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fatalnie dzis.Myslałam że po tygodniu regularnego brania axyvenu wroce do normy a tu skutki uboczne mnie dopadły.Bóle brzucha,wymioty,noc z głowy.Boje sie potwornie.

Siedze pod kołdrą.Zwleke sie tylko do lekarza po zwolnienie.Powiem ,że grypa.

Czy ja przechodze na kolejny etap nerwicy?błagam nie.Nie mam juz siły na te ciagłe nowości w nerwicy.Jestem zalamana.Jak tu funkcjonowac.Czy ja przez nią nie spieprze tego co mam.Siedzenie w domu dobre na krotka mete ale do roboty nie zabiore koldry tylko lek.Bede sie bac ze cos mi sei stanie przy ludziach z pracy.

Zeby nikt nie zauwazyl ze cos jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle w poniedziałki ostatnio mam dużo pozytywnej energii do wyładowania. ;-) Szkoda tylko, że nie mogę się skupić na czymś weselszym tylko mam sporo rzeczy do zrobienia. Ale nie mogę narzekać. Tak jak pisałem ostatnio - im więcej zajęć tym lepiej się czuję. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej pisalam kiedys do was :) mam problem biore lek parogen jakies 6 tygodniu na poczatku bylo zle jakies pare dni mialam ostatnio super i cos od wczoraj sie psuje boje sie ze lek przestal dzialac :(co o tym sadzicie brzuchol mnie jakos lekko boli i glowa kurka a jutro chce isc na rozmowe boje sie ze nie doje dawno sama nie wychodzilam przez nerwice :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×