Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Boli mnie głowa! Któryś dzień z kolei!

 

 

Mnie tak samo!!!!!!!!!!!!!!! A dokladnie trzeci dzien mnie boli :evil:

Dzis to juz masakra, czuje jakbym miala obrecz wokol glowy zalozona :evil:

 

 

Ps. Nie idzcie ludzie na Burleske do kina, nie widzialam wiekszej zanady jak zyje :D

 

marcja, to tylko to zjebane ciśnienie. Nie znoszę takiej pogody... Wyłykałam już z paczkę Ibupromu dziś.

 

P.s. Dzięki za radę, bo się właśnie wybierałam w tym tygodniu :D

 

Odebrałam klucze od mieszkania :mrgreen: Jutro wybywam z mojego jakże ciepłego i rodzinnego domostwa :roll:

Plan na jutro: przeprowadzić się bez szkód i strat w ludziach 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem powodzenia w przeprowadzce :D Ale sama bedziesz mieszkac?

 

Co do kina ja bylam na 2 filmach pod rzad - na Burlesce i na Jak pozbyc sie cellulitu. Drugi zdecydowanie juz lepszy, mimo prostoty( a nawet moze prostactwa) bo posmiac sie mozna, pierwszy totalnie bez polotu, bez akcji (totalnie nic sie nie wydarzylo przez 2 h), muzyka nieciekawa, jedna piosenka tylko fajna, reszta wola o pomste do nieba, Christina i Cher totalnie nie potrafia grac, caly film to jakies nieudolne wygibasy... Szczegolnie nie polecam, jak idziesz z facetem, jesli nie chcesz zostac przez niego zabita za zaprowadzenie na ten film :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie głowa! Któryś dzień z kolei!

 

Czy ten wyż może już sobie pójść znad Polski... Jest 1035 hPa, dajcie żyć...

 

dokładnie, normalnie HELP!!! :(

A ja lubię taką pogodę .Teraz czuję ,że żyję .Na razie nic nie zanosi się na zmianę.Ma być taka pogoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem powodzenia w przeprowadzce :D Ale sama bedziesz mieszkac?

 

Ze współlokatorem, ale przez pierwszy miesiąc sama. To całkowicie nowa dla mnie sytuacja, aż się dziś nieswojo poczułam. W każdym razie na pewno wyjdzie mi to na lepsze niż zostanie w jednym domu z ojcem.

 

-- 25 lut 2011, 21:16 --

 

Na razie nic nie zanosi się na zmianę.Ma być taka pogoda.

 

NIEEEEEEEE!!! Litości... Łeb mi rozsadzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, współczuję Ci ogromnie, niestety nie wiem jak się będziesz czuła w najbliższych dniach, gdyż nie podałaś mi w odpowiedzi na pw na co mam patrzyć w prognozach :-|

 

Kiedyś pisałaś, iż chodzisz wcześnie spać, czy tak robisz i dlatego nie ma Cię tu nigdy wieczorem ?

Krzysiu, ja się czuję koszmarnie zawsze, gdy jest wyż, słońce, sucho, kiedy zmienia się pogoda, przed wszelkimi opadami, natomiast o wiele lepiej przy stabilnej łagodnej wilgotnej niżowej pogodzie, gdy jest pochmurno, kiedy już w końcu pada itd.

To prawda, chodzę wcześnie spać, w tym tygodniu wyjątkowo źle się czułam, więc spałam już przed 21ą. Zaraz też się kładę spać. Moja lekarka kazała mi zasypiać do zmiany czasu o 20.30. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu[/b][/color], ja się czuję koszmarnie zawsze, gdy jest wyż, słońce, sucho, kiedy zmienia się pogoda, przed wszelkimi opadami, natomiast o wiele lepiej przy stabilnej łagodnej wilgotnej niżowej pogodzie, gdy jest pochmurno, kiedy już w końcu pada itd.

 

żółwik ;) brakuje mi takiej emotki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się czuję koszmarnie zawsze, gdy jest wyż, słońce, sucho

 

Ja rowniez ale dotyczy to w moim przypadku tylko wyzu w zimie, czasem latem ale bardzo rzadko. A wiosna i jesienia raczej niz na mnie zle dziala - boli mnie glowa itp. dziwna sprawa ;)

 

To prawda, chodzę wcześnie spać, w tym tygodniu wyjątkowo źle się czułam, więc spałam już przed 21ą. Zaraz też się kładę spać. Moja lekarka kazała mi zasypiać do zmiany czasu o 20.30. :P

 

Szok! :mrgreen: A o ktorej wstajesz? Ja o 7.20 i padam rano ze zmeczenia, ale przed 23.30 nie jestem w stanie sie polozyc-nie bywam spiaca wieczorami ( i w nocy w sumie tez, tak do ok 3 bym z checia posiedziala)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_asia_, napisz mi proszę na pw, co stwierdził lekarz, ok?

ja łykam ten antybiotyk od poniedziałku, ale tak co jakiś czas walnę sobie szampana, czy coś..

dziś mnie kusi piwko..

z tym, że wiem, że jak zacznę , to na 1nym się nie skończy...

Asia, na prawdę nie pijesz?

czy to przez boreliozę czy z innego powodu?

i czy ktoś do cholery wie o co chodzi z tą dietą przy boleriozie?? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do łukasza1 jeżeli chodzi o lęki to ja to samo przechodziłam od ponad 2 lat i powiem ci że te lęki które masz będą jeszcze powracać. Obecnie jestem na tab spamilan i powiem ci że lęk który przechodzę jest mniejszy mam go zapisanego przez lekarza neurologa i trafił w 10 choć inni mnie ostrzegali przed spamilanem Łukaszu uwierz w siebie i zacznij dla siebie z życia korzystać pozdrawiam :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaręczynowy. Czekam już kilka lat, mam niby narzeczonego a pierścionka nie mam... Więc tak się rozglądam żeby dać sugestię co mi się podoba... I w tym się zakochałam :smile: Białe złoto, szafir i brylanty. Czemu Wam się nie podoba? Jest boski. A jakie Wam się podobają? A te???:

c_big1795081.jpg.7d684cc25c72d64f0d794ef03c7f265b.jpg

p74.jpg.b128309a9f67b437443dcbefa1981ce1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he he skąd ja to znam ;) moje byłem też na siłę chciały pierścionki... byłem zmuszony

kupić...

i co?

"Miałeś kiedyś dziewczynę, dałbym sobie za nią rękę uciąć...

i co?

I bym teraz KUR W A nie miał ręki" :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to 'zmuszały'? Jeśli jest się przymuszonym do zaręczyn czy ślubu to nie ma sensu... Bo po co? My mamy już ślub omówiony z rodziną, mamy teraz jechać salę zaklepać itd, wszystko ustawione tylko pierścionka nie ma a miło by było... Więc się tak rozglądam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×