Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

ALEKS*OLO, i missblige, Pomyśl, że jutro może być lepiej. Może jutro stanie się coś fajnego. Może zrobisz krok do przodu.

 

Pinkii, życzę Ci, aby operacja się udała. Co to za operacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra... 6te piwo.. schlałam się.. uwielbiam ten stan...

 

 

:-|:-|:cry::cry::cry:

 

jestem DNEM CZŁOWIEKA...

niewarta naj mnieszej uwagi kogokolwiek...

a juz na pewno uwagi faceta, który potencjalnie ma być ojcem moich dzieci... :,(

źle mi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak mi źle.... jak Piter się dowie, to mnie zbeszta..

aja? ja jestem tylko człowiekiem... w dodatku słabym...nie wierzącym w swoje siły.. :(

Piotrze, wybacz.. nie mam odwagi powiedzieć Ci tego w prost... piję już 6te piwo... sama.. inni już schlani..śpią...mnie źle.. tęsknię.. pragnę tylko przytulić się do Ciebie... niby takie banalne... a dla mnie jesteś wszystkim....

 

-- 26 lut 2011, 23:46 --

 

ALEKS*OLO, tulę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeprowadziłam się.

I nawet zdążyłam już zalać mieszkanie, ale na szczęście nie przeciekło do sąsiadów :mrgreen:

 

Czuję się dobrze. Tylko rodzice marudzą, ale przyzwyczają się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piżamuję, siedzę na mojej wielkiej czerwonej kanapie, piję herbę, colę, palę fajki, słucham muzyki... płaczę i tym podobne. oto mój dzień. chciałabym wyjść kupić sobie coś fajnego, ale nie wiem czy dam radę.

z pozytywów to zrobienie maseczki na włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zakupilam kilka nowych mebli do pokoju i chcialam sama skladac - tak sie napalilam, jestem urodzonym majsterkowiczem :D Wprawdzie zawsze pare srubek zostaje niewykorzystanych, no i meble musze obracac tak, jak pokazano na instrukcji, bo jak u wiekszosci kobiet zupelnie brak mi wyobrazni przestrzennej, ale co tam - meble zawsze jakos stoja :D Niestety okazalo sie, ze nie posiadam w domu odpowiedniego srubokretu, w zw. z czym doniesie go kolega, ktory rowniez zobowiazal sie sam zlozyc meble :evil: Kurde nooooo tak sie nastawilam, ze sama to zrobie, a tymczasem obejde sie smakiem... :roll: Chyba jak pojdzie to rozloze i znow zloze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jak pojdzie to rozloze i znow zloze :mrgreen:

 

 

 

hahahahaha :mrgreen:

 

aj prawie nie spałam, siedzę i czekam aż P. wróci z uczelni i użeram się z psem który ciągle chce się bawić. a potem do łóżka i spać lub czytać 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, dasz rade sobie cos kupić. Będziesz super wyglądać jak kupisz sobie fajnego ciucha :)

 

lukasz1, boli Cię coś to znaczy, że żyjesz, bo jakby nie bolało to też by nie było dobrze. Jak coś cię boli to od razu nie jest choroba. Może powinieneś mniej się tym przejmować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×