Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam dziś na "Jak zostać królem" w kinie. Fajny film, polecam :great:

W pracy czułam się kiepsko momentami, ale zapanowałam nad tym. Znów mam jazdy w domu z ojcem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bylam wczoraj na "Czarnym labedziu" i tez polecam, choc ogladajac czulam, ze wpadam w obled...:D Zawsze tak mam przy filmach z taka dziwna, jak dla mnie atmosfera... Ledwo wysiedzialam, taka "psychoza" mnie ogarnela :D

 

Znow otrzymalam wiadomosc od znawcy plci kobiecej, z ktorej dowiedzialam sie m.in, ze swiatowe media sa we wladaniu kobiet :lol::lol::lol: Umieram z ciekawosci, jak ten koles wyglada, chyba zaczne z nim korespondowac :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chcę zobaczyć tego "Czarnego łabędzia", ale też czasem schizuję na filmach, więc skoro tak to może odpuszczę :mrgreen: Po "Egzorcyzmach..." byłam pewna, że jestem opętana 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale ten film nie jest szczegolnie straszny, bo to nie horror, za to ma jakies napiecie w sobie i ja reaguje dziwnie na takie filmy - oszolomieniem i poczuciem "zatracania sie" - czasem musze swiadomie na chwile nie patrzec w ekran, jakby przypominajac sobie, ze jestem wciaz tu, w rzeczywistosci ;) Wiem, ze to dziwnie brzmi, no ale coz, tak to jest jak czlowiek jest emocjonalny i nawet film oglada "calym soba" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: jest kul :mrgreen:

 

 

:great::great:

 

dzisiaj sprzątanie. a jak was czytam...ja też chcę gdzieś wychodzić...nawet jak czasem się nie uda:(

 

Domiś musisz kochana próbowac, samo nic sie nie zrobi! Musisz znależć w sobie siłe i wyjść!

Zemna tak było, siedziałam w domu jak Ty, mój pokój i wegetacja. A teraz ? Zobacz pracuje, normalnie do sklepu wychodze, wszedzie daje rade wyjść. Czasem jest ciężko, było cieżko ale to jest do zrobienia :) Tylko musisz w Siebie uwierzyć.

Wstać rano, i powiedzieć " Wychodze, dam rade! Bedzie cieżko, być może czeka mnie porażka ale sprobuje! I chuj!"

Jesteś młodziutka, szkoda żeby nerwica zabrała Ci całe życie :) :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALEKS*OLO, :( no szkoda :( ostatnio mi trochę deprecha odpuszcza i mam w sobie tyle chęci na lepsze życie..może to już jakiś suckes...ale oczywiście chciałabym żeby już odrazu było super..:(

 

marcja, brr ja mam to samo z terapią grupową. zawsze muszę mieć wyjście zapasowe. dlatego jak mi powiedzieli że nie można wychodzić to powiedziałam że ja dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

faceci jako lekarze i psychologowie są najlepsi, konkretni i profesjonalni, a baby to się ciągle na pacjentach wyżywają, mają humory, jak lekarz to tylko facet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm..może i tak,ale ja sie jakos nie pewnie czuje przy facetach młodych i ładnych jesli chodzi o lekarza;)... i zdaje mi sie,że nie rozumieją oni pewnych babskich spraw,problemów...

 

-- 15 lut 2011, 10:55 --

 

ło kurde do ginekologa faceta jakbym miała iść to by mi muisieli dac chyba 2000 zł za to;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój młody i przystojny psychiatra mnie rozumie, nie peszę się przy nim, w szpitalu też byłam pod opieką młodego psychiatry i też było dobrze, bardziej zdenerwowana byłam spotykając się z psychiatrami kobietami, to samo mam jeżeli chodzi o psychologów... ostatnio zapisałam się do psychologa faceta, co prawda nie młody, nie przystojny, ale za to genialny :smile:

 

To zależy kto co woli i od tego na kogo się trafi :smile:

 

-- Wt, 15 lut 2011, 11:04 --

 

ło kurde do ginekologa faceta jakbym miała iść to by mi muisieli dac chyba 2000 zł za to;D
:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×