Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przeczytajcie moją historię...


lena2285

Rekomendowane odpowiedzi

hej dzis opisze moje obiawy jest ich duzo dlatego zaczne od wypunktowania ;-)

-przedewszystkim niezadowolenie z siebie ze swojej figury juz dwa lata zyje na salacie jogurtach, a jak juz cos zjem to albo siedze i snuje plany od jutra nowa dieta ! lub od razu przystepuje do dziela i cwicze zeby sie tu i uwdzie nie odlozylo :-( kupuje najdrozsze kosmetyki wszystko drozsze w moim wyobrazeniu jest lepsze, to i lepiej zadziala :-) smieszne ale prawdziwe !

-myslenie o ty jak oddycham glupie ale jakze meczace na okraglo boli mnie glowa, mam rece jak lody zimne wrecz lodowate, moja glowa ma 1000 mysli na minute poprostu makabra :-( bylam na super wycieczce piecio gwiazdkowy hotel i wszystko wspaniale ale tam tez przez to chorubsko zmarnowalam byc moze najpiekniejsza podroz jaka mialam :-( na okraglo placze lub mam napady radosci jednym slowem swir :-) a tak pozatym niemysle o chorobie moze godzine w ciagu dnia :-( pozdrawiam i sory za pismo ale jestem w niemczech tymczasowo i niemam polskich literek pa

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze niebylam u lekarza bo mysle, ze na to cos !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! niema ratunku i tyle

 

Dlaczego boisz sie isc do lekarza? Idz! Przepisze ci co trzeba i poczujesz sie jak dawniej. :) Nie ma sensu sie z tym meczyc samemu, bo bedzie sie tylko poglebiac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udawanie jest dobrym sposobem na wyleczenie. Przynajmniej w moim wypadku. Udaje ze jestem zdrowy i choroba sie cofa. Nasilone objawy z czasem przejda. Sam tak mialem i balem sie ze mi tak zostanie. Piszac ten post wkrecilem sobie zalosna mysl i sie zdolowalem XD. Ale olewam to bo i tak jutro zapomne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udawanie jest dobrym sposobem na wyleczenie.

 

To nie zaden sposob na wyleczenie, tylko zwyczajne chowanie glowy w piasek i udawanie, ze nie ma problemu. Ale problem jest i predzej czy pozniej da o sobie znac ze zdwojona sila. Dlatego warto za wczasu zaczac terapie, niz doprowadzic sie do takiego stanu, z ktorego moze byc na prawde ciezko wyjsc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A JA I TAK UWAZAM,ZE NA TO NIEMA RATUNKU :-) TERAZ JAK SLUCHAM STARYCH UTWOROW TO PRZYPOMINA MI SIE ZYCIE BEZ TEGO DZIADOSTWA :-) BYLO PIEKNIE SZKODA

 

[ Dodano: Wto Lis 07, 2006 9:39 pm ]

MOJE NATRECTWO POLEGA NA MYSLENIU NA OKRAGLO O ODDECHY IM INTENSYWNIEJ MYSLE TYM SZYBCIEJ ODDYCHAM, CZUJE SIE TAK JAK BYM MIALA SIE UDUSIC BEZ TEGO .-( DLATEGO MYSLE ZE NA MNIE NIEMA RADY BO ODDYCHAMY NON STOP TAK WIEC MOJE MYSLI KRAZA WRAZ Z ODDECHEM CZYLI BEZ PRZERWY .-( NIEDA SIE TEGO TAK DOKLADNIE OPISAC ALE UWIERZCIE MASAKRA MLYNEK W GLOWIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A JA I TAK UWAZAM,ZE NA TO NIEMA RATUNKU :-)

Mylisz się leno,jest ratunek--specjalista i odpowiednio dobrane leki.

Uwierz mi ,sama zwlekałam rok z podjęciem leczenia,było juz tragicznie :cry:

Dziś mimo wszystko że zdażają się jeszcze złe momenty i nie jest idealnie ,uważam ten rok za zmarnowany.Byc może byłoby już po wszystkim.

Pomyśl o tym.

Pozdrawiam gusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej dzis opisze moje obiawy jest ich duzo dlatego zaczne od wypunktowania ;-)

-przedewszystkim niezadowolenie z siebie ze swojej figury juz dwa lata zyje na salacie jogurtach, a jak juz cos zjem to albo siedze i snuje plany od jutra nowa dieta ! lub od razu przystepuje do dziela i cwicze zeby sie tu i uwdzie nie odlozylo :-( kupuje najdrozsze kosmetyki wszystko drozsze w moim wyobrazeniu jest lepsze, to i lepiej zadziala :-) smieszne ale prawdziwe !

-myslenie o ty jak oddycham glupie ale jakze meczace na okraglo boli mnie glowa, mam rece jak lody zimne wrecz lodowate, moja glowa ma 1000 mysli na minute poprostu makabra :-( bylam na super wycieczce piecio gwiazdkowy hotel i wszystko wspaniale ale tam tez przez to chorubsko zmarnowalam byc moze najpiekniejsza podroz jaka mialam :-( na okraglo placze lub mam napady radosci jednym slowem swir :-) a tak pozatym niemysle o chorobie moze godzine w ciagu dnia :-( pozdrawiam i sory za pismo ale jestem w niemczech tymczasowo i niemam polskich literek pa

 

[ Dodano: Sro Lis 08, 2006 8:46 pm ]

hej dzis opisze moje obiawy jest ich duzo dlatego zaczne od wypunktowania ;-)

-przedewszystkim niezadowolenie z siebie ze swojej figury juz dwa lata zyje na salacie jogurtach, a jak juz cos zjem to albo siedze i snuje plany od jutra nowa dieta ! lub od razu przystepuje do dziela i cwicze zeby sie tu i uwdzie nie odlozylo :-( kupuje najdrozsze kosmetyki wszystko drozsze w moim wyobrazeniu jest lepsze, to i lepiej zadziala :-) smieszne ale prawdziwe !

-myslenie o ty jak oddycham glupie ale jakze meczace na okraglo boli mnie glowa, mam rece jak lody zimne wrecz lodowate, moja glowa ma 1000 mysli na minute poprostu makabra :-( bylam na super wycieczce piecio gwiazdkowy hotel i wszystko wspaniale ale tam tez przez to chorubsko zmarnowalam byc moze najpiekniejsza podroz jaka mialam :-( na okraglo placze lub mam napady radosci jednym slowem swir :-) a tak pozatym niemysle o chorobie moze godzine w ciagu dnia :-( pozdrawiam i sory za pismo ale jestem w niemczech tymczasowo i niemam polskich literek pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×