Skocz do zawartości
Nerwica.com

sprawy damsko - męskie..


Gość anakonda

Rekomendowane odpowiedzi

paradoksy myszko, nie zacytowalas jeszcze co napisalas nizej, a to chyba tez czesc Twojego postu :smile:

a mi sie wydaje ze czepiasz sie detali zeby zakryc idotyznmy jakie wypisujesz, byle tylko przejebac sie do harpagana, poza tym wyglada na to ze tutaj kazdy poza Toba ma problemy z czytanym tekstem i kazdy odbiega intelektualnie od Ciebie, szkoda ze przyszlo Ci zyc wsrod takiego buractwa :( pewnie w zyciu codziennym jest to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, bez wycieczek osobistych!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!;/

 

-- 07 lut 2011, 18:43 --

 

harpagan83, to może jeszcze podasz szczegóły z życia swojego intymnego? sorry ale strefy erogenne a pisanie że lubisz lizać cipkę to trochę inna sprawa.

 

-- 07 lut 2011, 18:45 --

 

nerwicaman, więc daruj sobie takie wycieczki bo skończy się to ostrzeżeniem. oczywiście pewnie nie będziesz miał pojęcia za co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, kochanie, obrałeś sobie za cel bycie adwokatem harpagana? po każdej mojej odpowiedzi skierowanej w jego stronę znajduje się Twój genialny post.

idiotyzmy to Ty sobie możesz pisac i nie życzę sobie obrażania mnie.

Naucz się czytać, geniuszu, skoro tylko wy w 2 osoby nie zrozumieliście tekstu pisanego :roll:

Jakoś do harpagana potem doszło o co chodziło. A do Ciebie nie.

Jeśli masz zamiar w każdym temacie komentować moje posty to sobie daruj bo to się nazywa OFFTOP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harpagon.

Przy całej mojej sympatii do ciebie, w jaki sposób

ja tam lubię lizać Cipkę i lubię jeszcze jak jakaś laska dotyka mojego wacka stopami, ale czystymi ;):twisted:

 

ma się do

Ponoć całe ciało kobiety jest jedną wielką sferą erogenną.

Ja też potrafię odczuwać przyjemność z dotyku ale jest to po prostu przyjemność, jak przy jedzeniu pizzy, czy lodów.

Jak to u was wygląda?

Imho dziewczyny mają rację.

Dziewczyny, rozumiem że to może być przyjemne, ale u was jest to rodzaj seksualnej przyjemności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy tak rozgryzlas mnie :great: nie obrazam Cie piszac ze to, co piszesz uwazam za idiotyzm. tak samo moge napisac ze Ty mnie obrazasz zwracajac sie do mnie ironicznie geniuszu. i zrozumialem o co chodzilo w poprzedniej wypowiedzi. odpowiedz mi na pytanie. czy pisanie o strefach erogennych kobiety nie jest tez zwiazane z tematyka seksualna? jesli tak to przeciez rownie dobrze mozna napisac o waginie jak i o nadgarstkach, czy nie?

ps nie starczylo by mi dnia, zeby wypowiadac sie pod kazda Twoja wypowiedzia ;)

 

 

dominisiu nie ciesze sie, jesli Cie to interesuje to slucham muzyki i pije kakao :smile: ale bede musial was powoli opuscic, jeszce kiedys popiszemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy tak rozgryzlas mnie :great: nie obrazam Cie piszac ze to, co piszesz uwazam za idiotyzm. tak samo moge napisac ze Ty mnie obrazasz zwracajac sie do mnie ironicznie geniuszu. i zrozumialem o co chodzilo w poprzedniej wypowiedzi. odpowiedz mi na pytanie. czy pisanie o strefach erogennych kobiety nie jest tez zwiazane z tematyka seksualna? jesli tak to przeciez rownie dobrze mozna napisac o waginie jak i o nadgarstkach, czy nie?

ps nie starczylo by mi dnia, zeby wypowiadac sie pod kazda Twoja wypowiedzia ;)

 

 

dominisiu nie ciesze sie, jesli Cie to interesuje to slucham muzyki i pije kakao :smile: ale bede musial was powoli opuscic, jeszce kiedys popiszemy

 

no jednak taki genialny nie jesteś, skoro offtop nie tyczył się stref erogennych, tylko lizania cipki (post harpagana). :mrgreen:

wiele razy było tu już mówione, że to NIE JEST TEMAT o preferencjach seksualnych.

jak dla mnie pytanie "jakie są strefy erogenne kobiety?" od "lubicie lizać cipkę?" SPORO się różni.

jeśli dla Ciebie te pytania się niczym nie różnią to gratulacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nerwicaman, Mantis, dzięki zapoparcie:great:

chłopaki. kubaka666, Tylko że ja nie jestem fanatykiem religijnym, i nie jestem świętym. Lubie seks i dążę do stałego zwiazku z dziewczyną z którą będę robił to na co Ja i Ona będzemy mieć ochotę. wierzę w Boga i szanuję ludzi którzy wierzą w niego owiele mocniej i gorliwiej, nie smieje się z nich że są zacofani bo chcą UPRAWIAĆ SEKS DOPIERO PO ŚLUBIE!!!. Więc może zejdź ze mnie? :great:

 

-- 07 lut 2011, 20:05 --

 

Mantis, no właśnie jak zwróciłam koledze harpaganowi uwagę że nie odpowiada na pytanie to się oburzył i poskarżył na mnie do admina :mrgreen:

Poskarżyłem sie na Ciebie do Admina bo straszysz mnie ostami, które są nieuzasadnione. Wiem że nadurzywasz swoich uprawnień żeby przynajmniej w internecie być kimś bo w realnym życiu nikogo Twoje osty nie interesują. :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@harpagan83

Haha, ty to zawsze coś dowalisz i nawet o tym nie wiesz ;-)

 

A i jeszcze jedno, możesz sobie do woli wierzyć w Boga, ale w piśmie powiedziane jest, że żaden cudzołożnik nie wejdzie do królestwa bożego, więc równie dobrze możesz przestać wierzyć, bo i tak łamiesz wszystkie zasady i czeka cię piekło kolego :shock::o:why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harpagan juz i tak nie odpowie...;)

Choc jakos tak mam mieszane uczucia, co do tego, czy zasluzyl...

 

też tak uważam,

może zaczniemy zbierać podpisy o przywrócenie użytkowników.

i wyślemy je do administratora :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marcja, a Ty byś chciała żeby ktoś robił po Tobie wycieczki i po Twoim życiu? :)

 

-- 07 lut 2011, 21:06 --

 

zresztą nie mam już siły o tym dyskutować,wybaczcie ale źle się czuję :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram marcję.

Wiem jak sam się zachowuje, kiedy dostaje ataków. Może nie jestem długo na tym forum, ale IMHO wyczyny harpa maja raczej charakter wyskokowy, ergo należy się tylko czasowy ban.

 

-- 07 lut 2011, 22:27 --

 

to co z tym moim pytaniem :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×