Skocz do zawartości
Nerwica.com

delikatna kwestia


Gość Agnieszka_1988

Rekomendowane odpowiedzi

Agnieszka_1988, mam inny pomysł: zamiast ganić to, co "złe", pochwalaj to, co "dobre".

 

Tia, jak z psem Pawłowa ;)

 

 

dokladnie.To samo skojarzenie..

 

Agnieszka,Ty chyba taka malo asertywna dziewczyna jestes co?

3 lata to już nie romantyczne początki,więc tekst:zadbaj trochę o siebie,bo nie czuje bys staral się byc atrakcyjny dla mnie-nie powinien byc nadużyciem.Naprawdę.Takie rzeczy zwykle obracam w żart..Każdemu sie zdarza byc potworem z bagien,tylko na poczatku roimy sobie,że jest inaczej..ale jesli to przechodzi w rutynę...To trzeba dzialac-rozmawiac,rozmawiac..A nie tlumic to w sobie-a Ty masz ku temu sklonności :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak.

Kontrprzykład - według mnie kobieta nie musi być zawsze musi być pachnąca i ładnie ubrana. Jestem "facetem".

Tak więc zdanie, że "Kobieta wg facetów ma być zawsze pachnąca i ładnie ubrana bez względu na wszystko" nie jest zdaniem prawdziwym, ponieważ jest co najmniej jeden "facet" według którego kobieta nie zawsze musi być pachnąca i ładnie ubrana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shadowmere, generalnie nie mam problemu by rozmawiać z nim szczerze i asertywnie. Często stawiam granice i zaznaczam, co mi przeszkadza. Problem pojawił się akurat w tej kwestii, ponieważ ja sama źle znoszę rozmawianie o moim wyglądzie, więc totalnie nie wiem, jak powiedzieć o tym drugiej osobie... Domyślam się, że powinno mi to przyjść naturalnie, jednak po prostu paraliżuje mnie lęk i nie potrafię ubrać tego, co mam do przekazania w słowa, bo boję się go urazić. Pewnie przesadzam, bo podejrzewam, że przyjąłby to normalnie i wcielił w życie, tylko ja po prostu nie wiem, jak to przekazać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka_1988, mam inny pomysł: zamiast ganić to, co "złe", pochwalaj to, co "dobre".

 

Tia, jak z psem Pawłowa ;)

 

 

dokladnie.To samo skojarzenie..

Nie trudno o takie skojarzenia, skoro Agnieszka_1988 czuje się zaniedbywana, a w efekcie tego rozluźnia się więź w związku i mija ochota na seks. Czyli w tym wypadku działa warunkowanie negatywne (zaniedbywanie się partnera, odpycha Agnieszkę_1988 od niego). :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To jest trochę przesadne. Kobieta wg facetów ma być zawsze pachnąca i ładnie ubrana bez względu na wszystko, to i facet się może postarać.

oj tam ..ja aż tak nie jestem wymagającym typem... liczy się czystość schludność jednym słowem normalność w tej nie normalności... ;)

 

i lubię jak czasami dziewczyna lata w trampkach .. :D a nawet jak jest rozczochrana od czasu do czasu .. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×