Skocz do zawartości
Nerwica.com

czego aktualnie słuchasz?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Rah-man daje daje i w Paktofonice i w Pokahontaz ;)

 

[videoyoutube=8EM3_zMF1CY&feature=related][/videoyoutube]

 

[Dodane po edycji:]

 

[videoyoutube=8yhyPeqD16s][/videoyoutube]

 

:mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

[videoyoutube=LjPPUHg9NzA][/videoyoutube]

 

[Dodane po edycji:]

 

[videoyoutube=HFD3JRb9EBE][/videoyoutube]

 

blessYa :mrgreen:

 

[Dodane po edycji:]

 

[videoyoutube=i-1Io8kEcro&NR=1][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba jeśli o mnie chodzi to z Ema najbardziej jaram sie

1.The Slim Shady

2. The Marsall Mathers

3. The Eminem Show

no i soundtrackiem z * mili

to są moim zdaniem najbardziej miarzdżące produkcje Eminema, ale każdą nową płytkę jego autorstwa śledzę z uwagą ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

a ten kawałek jak i teledysk poluzował mi rzepki w kolanach jak go pierwszy raz zobaczyłem na własne ucho. :mrgreen:

[videoyoutube=QqsbFFhLxXA&feature=related][/videoyoutube]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[videoyoutube=6qG1sZhO74A&feature=related][/videoyoutube]

 

[Dodane po edycji:]

 

[videoyoutube=ndsdJU_FcEs&feature=related][/videoyoutube]

 

[Dodane po edycji:]

 

[videoyoutube=UzNgEtY2rJo][/videoyoutube]

 

[Dodane po edycji:]

 

[videoyoutube=II4aomDzAXc&p=4F3230BCF9D9550E&playnext=1&index=23][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba jeśli chodzi o rapgrę to mam wielu favorytów ale faktycznie Em jest w cycki :mrgreen: i nie powinno sie tego kwestjonować.

 

[videoyoutube=0UjLNzdgvFk&p=4F3230BCF9D9550E&index=30&playnext=5][/videoyoutube]

 

[Dodane po edycji:]

 

[videoyoutube=fkhCN2akxK0][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba bardzo fajny wywiad nie ukrywam, ale ubolewam nad swoją nienajleprzą znajomością Angielskiego wiec rozumie tak naprawde 5/10, ale biorąc informacje z porzednich wywiadów któe oglądałem to myśle że wiem OCB ;) czytałem kiedyś że eminem siedzi ponocach ze słownikiem i wzbogaca swój zasób słow dzieki czemu pisze takie wykręcone rrrrYmy :)

 

[Dodane po edycji:]

 

[videoyoutube=N4HjsZqOaQ0&feature=related][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harpagan83, zasób słów ma przebogaty - zresztą wystarczy spojrzeć na jakikolwiek tekst utworu - jeden z niewielu wykonawców, który faktycznie ma coś do powiedzenia, poza "shake your ass" ;)

świetne było w wywiadzie jak zrymował z marszu kilka słów do orange XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WieszKorba to jest tak zwany fristaij ;) nawijka prosto z głowy na konkrety temat. Utalentowani raperzy np tacy jak Eminem to potrafią, np zarymować że dziś na śniadanie zjedli jajko na mięko i popili sokiem pomarańczowymnlvS :mrgreen: . Albo pojedynki na rymy miedzy dwoma zawodnikami. Z reszta jak oglądałaś zapewne 8 mile to wiesz oco cho..

A co do Seksualnych podtekstów to hip hop jest bardzo szowinistyczny, ale myśle że nie trzeba tego zbytnio brać do siebie, bo to wynika głownieże seks i przemoc sie dziś najlepiej sprzedaje i z tąd takie parcie Raperów w stronę Nagich lasek lejącego sie szampana złota i platyny :mrgreen: , ale fakt ze Eminem generalnie rymuje o bardziej wzniosłych tematach, ale moz eto wynika z tego że jest biały i niechce naśladowac czarnych. Bo jeśli chodzi o styl rymowania to jest orginalny na maxa;)

 

[videoyoutube=nlvS_Uk5yJM&feature=related][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojedynki na rymy w 8.mili oglądałam po kilka razy :mrgreen:

 

ale fakt ze Eminem generalnie rymuje o bardziej wzniosłych tematach, ale moz eto wynika z tego że jest biały i niechce naśladowac czarnych. Bo jeśli chodzi o styl rymowania to jest orginalny na maxa;)

 

nawet jeśli jego teksty nie są wzniosłe tematycznie, to są tak trafne i mega rozbrajające, że można mu wszystko wybaczyć.

 

poza tym zachwyca mnie jego ekspresja złości, jest tak maksymalnie szczera - zero pozerstwa.

 

tak jak w kawałku:

[videoyoutube=mQvteoFiMlg&ob=av2e][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On nie kreuje sie na GanstaRapera on kieruje sie na Psychorapera ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

a ten kawałeczek pochodzi z plytki The Marsall Mathers o ile moja zmęczona pamieć mnie nie myli :)

 

[Dodane po edycji:]

 

w sumie Eminem durzo ludzi obraził ale w sumie obrazil gnuśne i przegłupie gwiazdy showbznesu wiec ja mu wybaczam, no i razem z doktorkiem Dre wypromował 50 centa który niedawno bardzo schódł po przygotowywał sie do roli w kolejnym filmie i załorzył ze swoimi ziomkami G-unit z któego najleprzy kawałek to :mrgreen:

 

[videoyoutube=lc0zKB88XPM][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten kawałeczek pochodzi z plytki The Marsall Mathers o ile moja zmęczona pamieć mnie nie myli :)

 

nie myli :)

 

sumie Eminem durzo ludzi obraził ale w sumie obrazil gnuśne i przegłupie gwiazdy showbznesu wiec ja mu wybaczam

 

ja mu jestem w stanie prawie wszystko wybaczyć :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×