Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego ja mam problemy z emocjami (nadwrażliwość, pff raczej przewrażliwienie to czasami uciążliwa rzecz dla otoczenia), ale uczę się z tym funkcjonować :) Szkoda, że tu nie pasuje hasło "Jest ryzyko, jest zabawa".

 

Helvetti może to nie brak odwagi ale nadzieja na lepsze życie nie pozwala Ci tego zrobić :) Trzymaj się tej dobrej iskiereczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helvetti, a później płukanie żołądka i obciach na całe lata... Jesteś bardzo młoda. Masz jeszcze dużo czasu na to, żeby zrobic coś głupiego. Daj sobie jeszcze trochę czasu na poprawę.

 

Obciach?

Może i jestem, ale co z tego, skoro nie daję rady z tymi chorymi myślami.

 

Helvetti, no to już mamy jakiś konkret. Lęk został określony. Teraz możesz jeszcze zastanowić się czego dokładnie boisz się w życiu i jak temu można zaradzić.

 

Hm?

Ja się boję przyszłości, i nie wiem jeszcze czego, tak ogólnie tego całego życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam, że większość osób na forum ma ten sam problem, lęk przed samotnością i przyszłością - a przecież powinniśmy z nadzieją patrzeć w przyszłość i czekać na swoją szansę w miłości. Co robimy nie tak, że zamiast nadziei rodzi się lęk i uciekamy przed życiem? Szkoda, że na to nie ma prostej odpowiedzi, a nawet jeśli istnieje taka odpowiedź to i tak w nią nikt nie uwierzy :(

 

Uśmiech Nodame, uśmiech :mrgreen: ... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nodame, może bardzo, bardzo duży wachlarz możliwości? Jest tyle dróg życia do wyboru i tak trudno wybrać tą jedną, dla nas najbardziej właściwą? Tak łatwo popełnić błąd i trwać w beznadziei, w nielubianej pracy, zawodzie. Każda kolejna zmiana jest coraz trudniejsza, wymaga sporego wysiłku i dużej dawki nadziei.

 

No właśnie, teraz jak wybiorę którą drogą chcę iść i zauważę, że to nie jest droga dla mnie nie potrafię się już cofnąć i idę na oślep, na zgubę... jak byłam młodsza chodziłam na przełaj a teraz brakuje mi tej odwagi, eh, wspomnienia - ale mi się metaforycznie napisało.

 

Moi drodzy, nie możemy się tak sami dołować, ja w opisie mam napisane, że wyzdrowiałam, tak naprawdę to kłamstwo (no bo po co byłabym wciąż na tym forum?), ale chcę być zdrowa, więc mam zamiar żyć tą głupią nadzieją, że potrafię być szczęśliwa pełną gębą i zarażać optymizmem innych. Kurczę chcę być nowa osobą, ale nie zapominać o tym przez co przeszłam (vide moje pierwsze konto), dlatego wiem, ze nie można się tak zamartwiać, bo to tylko szkodzi. Postarajmy się :smile: <-- wyobraźcie mnie sobie teraz jako świadka Jehowy, tak Was przekonuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Helvetti, żabko, czekaj cierpliwie na pomoc.

Już niedługo ją otrzymasz w pełnym wymiarze, prawda?

 

Wiecie co?

Ranię wszystkich, na których mi zależy. Taka ze mnie nic nie warta suka. :x

Mam wrażenie, że wszystko co mnie złe spotyka jest w pełni zasłużone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszłam do strasznego wniosku.

Mój wujek umiera na raka, a ja mu zazdroszczę.

Jakie to głupie i samolubne!!!!

 

No ja nadal mam nadzieję, że ta ciemna plama na tomografii to był rak a nie torbiel, ale znając życie, nie mam szczęścia.

Nie jesteś sama skarbie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest prawda taka, że jak jestes za dobry to druga osoba zamiast docenić wykorzystuje to. Nie wiem czy tak jest w twoim przypadku ale jesli tak to ciągle bedzie sie to powtarzało albo trafisz wreszcie na jakąś poukładaną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×