Skocz do zawartości
Nerwica.com

Proeszę o pomoc- Błagam:(


Anula88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Proszę Was bardzo o opinie. MAm 22 lata, rok temu miałam pierwszy napad nerwicy ( chyba) , kołatanie serca, słąbo mi się zrobiło, pojechałam na pogotowie , wszystko było ok, leczyłam się. To nan iewiele się zdało bo to wróciło. Chciałam się zapytać jakie badania powinnam zrobić aby mieć pewność, że nic mi nie jest, Moje objawy to : czasem kołątanie serca, bóle i zawroty głowy, takie uczucie ciężkości w niej i jakby miała eksplodować, jakby tam wszystko pulsowało, ucisk w gardle, lęki, strasznyt starch przed śmiercia, senność. Nie wiem co mam ze sobą zrobić, boję się że mam np guza mózgu albo inną straszną chorobę. Do psychiatry jestem zapisana na 16 listopada, Czy on mi pomoże? bardzo chciałabym być zdrowa, proszę poradżcie mi coś, czy te objawy świadczą o jakiejś chorobie? Dziękujębardzo i pozdrawiam. Dodoam, że ostatnio bardzo zaczęłam mysleć o śmierci, przemijaniu i strasznie się tego boję, że to życie nie ma sensu bo i tak umrę i co jest potem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi, a możecie mi powiedzieć co powinnam zrobić, jeżeli cały czas myślę o śmierci, przeraża mnie to, boję się bardzo jej , nie umiem zapomnieć, że ona na mnie czeka, że mnie nie będzie, zniknę, jaki jest w tym sens? jestem osobą wierzącą, ale i tak się bardzo boję, co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Anula88 poprzednicy mają rację, pomaga jakieś zajęcie: cokolwiek, choćby granie na kompie byleby nie myśleć o sobie i o swoim życiu. Ja też miewam te straszne i przejmujące uczucia pustki w życiu, przemijanie itd.

 

I powiem też dalej, trzeba się zacząć leczyć, ja w mieście mam takiego psychiatrę który przyjmuje co dzień bez zapisów i podobno tłumów do niego nie ma. Jutro się do niego wybieram.

Dorobiłem sobie teorię, iż jest ona spowodowana tym, iż matka mnie nie chciała i nie kochała i dlatego tutaj na ziemi tak się obco i niepewnie czuję. Tak czy inaczej to cholernie przykre i przejmujące uczucie i słuchaj:

 

Po to wynaleźli leki by je w takich chwilach zażyć, doczołgać się jakoś do nich, łyknąć, popić i wytrzymać tę chwilę aż zaczną działać.

Pisz co robisz i co planujesz działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anula88,

Jesli jestes zdrowa a te ataki sa tylko z nerwicy to od nich nie umrzesz, ja tez myslalem juz dziesiatki razy ze umieram a tak na prawde nic sie nie stalo i zyje caly czas. Czy boje sie smierci? Nie, wierze ze po niej bede nowa istota na innej planecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×