Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

też lubię tą piosenkę.

cieszą mnie marzenia o przeprowadzce,moje dzidźki i mój psychiatra.I cieszę się (choc zazdroszczę),że znajomym się córa urodziła.

Za czym będziesz tęsknila po przeprowadzce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak. A co ciekawsze- nie z mojej winy. Ale olewam ich, trzymam się od nich z daleka i po prostu te osoby nie istnieją już dla mnie, dla mnie umarli. Więc można powiedzieć, że nie mam ;)

 

Masz ochotę zrobić coś spontanicznego, czego w życiu nie robiłeś/aś ? (np ekstremalne ścięcie włosów, albo skok na bungee).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magda kiedyś ścięłam włosy na jeżyka. Farbowałam przez dłuższy czas na czarno( naturalne mam ciemny blond) i zachciało mi się powrotu do blondu...zabrałam się za to sama :shock: Kupiłam farbę do dekoloryzacji, po użyciu wyglądałam jak feniks :shock:- przy skórze siwe, przechodzące w żółte, pomarańczowe a na końcach zostały czarne! :hide: Do tego wyschły na wiór. :? Wkurzyłam się i obcięłam na króciutkiego jeżyka.

Z rzeczy, które chciałabym zrobić, jest prawko na motor :105:

 

Jaka była twoja największa urodowa wpadka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odp- moja największa urodowa wpadka była taka sama jak Twoja :mrgreen: U mnie też wyszły rude, i moje musiałam wtedy przefarbować na czarno. Teraz z ciemnego brązu chcę mieć blond, ale już nie będę tego sama robić. Jestem zapisana za 1,5 tygodnia do fryzjera, koszt ścięcia i farbowania (trzy zabiegi, farbowanie pasemkami, na raz się nie da tego zrobić) to 360zł... Jak będę żle wyglądać to chyba zwariuję.

p.s. Też chcę zrobić prawko na motocykl! Nawet umiem prowadzić, miałam kiedyś Simsona Enduro :smile::pirate:

 

Pyt- chodzisz do fryzjera albo kosmetyczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się piercing w pępku. Tatuaże mi się kiedys podobały(nawet miałam sobie zrobić małą jaskółkę) ale stały się zbyt pospolite.

 

Gdybyś miał/a sobie zrobić tatuaż to w jakim miejscu, co by na nim było i dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małą jaskółkę ale nie wiem w jakim miejscu- może na łopatce? Jaskółka od piosenki, której słuchała maja mama. Jak jej słuchałam, czułam sie, jakby była o mnie:

 

,,...Nie przetnie białej ciszy pod chmurą ołowianą

Lotu swego nie zniży nad łąki złotą plamą

Przeraża mnie ta chwila która jej wolność skradła

Jaskółka czarny brylant wrzucony tu przez diabła

 

Na wieczne wirowanie na bezszelestną mękę

Na gniazda nie zaznanie na przeklinanie piękna...''

 

Nosisz biżuterię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×