Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię płatków z mlekiem, muli mnie po nich. Lubię tylko na sucho Fitness z jogurtem, Cini Minis i Kangus.

 

Kto mnie przytuli? :-| Jakoś tak mi smutno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było pytanie- kto mnie przytuli ? :P Moja żona kochana :*

Wrażliwy- nawet wirtualne jest ważne :smile: Dziś odczuwam brak przytulania, nawet głupi kocuch ( czyt. mój kot) ode mnie ucieka :-|:evil:

 

Najbardziej lubię jeść Zakręcone Frytki z McDonalda i pierogi mojej babci :pirate:

 

A Ty co najbardziej lubisz jeść?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mmm lasagne, mniam mniam! :smile:

 

Córkę? Hmm trudne pytanie, ale już nie raz nad tym myślałam... Chciałam Lila, ale mojemu chłopakowi się nie podoba, Inka już zajęta przez kota... On chce Emilkę, ale ja sama nie wiem... Nie wiem jak nazwę córkę. Ale za to wiem, jak nazwę najpewniej syna- Nikodem :smile:

 

A Ty masz już wybrane imiona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilia piękne! I bardzo podobne do mojego 'Lila' :smile: Lena też mi jest bliskie, Magda-Lena ;) Michał tak samo, jak wiesz :smile: Wybieranie imion to bardzo fajna sprawa.

 

Odp- tak. Kajdanki, stroje (pokojówka, aniołek, diabeł, kocica, dla chłopa np marynarz :mrgreen::pirate: ), zdarza mi się też korzystać z tych nakładek wibrujących i ogólnie z rzeczy które wibrują :mrgreen:;)

 

Pyt- a Ty korzystasz z seks zabawek? A lubisz przebierać się w sypialni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaa, marynarz dla faceta :oops: pamiętasz strój,w ktorym Britney tanczy w "hit me baby one more time"-króciutka plisowana spódniczka,biala bluzka zawiązana nad pępkiem :105: taki strój najbardziej kręci ..MNIE.Oczywiscie nie dla Adama :pirate: Kostium kocicy też mam-lateksową spódniczkę z ogonkiem i opaskę z uszkami :twisted:

Wsystkie sex zabawki mnie intrygują,ale z żadnych (!) jeszcze nigdy nie korzystalam.

Lubię się przebierać,ale zbyt często zamiast namiętności jest z tego kupa śmiechu :D

ZAwiodlaś się kiedyś na kimś,kogo mialas za przyjaciela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mój Boże, zrobiło mi się gorąco :oops::mrgreen: A jak przyjedziesz do mnie to założysz dla mnie ten strój kocicy? Mogę dla Ciebie założyć tą białą, plisowaną spódniczkę :mrgreen::pirate: hehe

 

Tak, zawiodłam się. Rok temu. Był moim 'przyjacielem', a okazało się że gada na mnie głupoty za moimi plecami i jest wobec mnie nieszczery. Bolało :-|

 

Chciałabyś się wyprowadzić? Jeśli tak, to gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namów swojego A. i zamieszkaj w Szczecinie, najlepiej na mojej ulicy! :105: Co Ty na to? Nad morze nie tak daleko, 80 km :smile:

 

Podróż poślubna hmm... I tu jest ciekawa kwestia hehe. Rodzice chcą nas wysłać na miesiąc na Dominikanę, ale ja się boję podróżować. Więc... Polskie morze ;):pirate: Polskie morze jest najpiękniejsze.

 

Planujesz jakąś podróż w ciągu najbliższych miesięcy? Jeśli tak to dokąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooooj... można kochać kogokolwiek, jeśli siebie samego się nie kocha, a nawet się nienawidzi?

Jeśli mozna, to pokochałabym kogoś, komu mogłabym zaufać, kogoś pełnego ciepła i dobroci, wrażliwości i zrozumienia.

 

Słowo/zwrot, którego bardzo dawno nie używałam/łem to...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×