Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica


Don Pablo

Rekomendowane odpowiedzi

Było 5 osób: ja, Fable, później dojechali Explore, Polakita i Wiesław.

 

Cztery osoby, które deklarowały przyjście, nawaliły. I nawet nie raczyły wysłać do mnie smsa, że ich nie będzie - przez co czekałem na nie niepotrzebnie przez biblioteką :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz jak się wczoraj przewróciłem??? Chyba sobie palec uszkodzilem bo teraz strasznie mnie boli i troche spuchł.... :/ Eh.... dlatego ja wlasnie nie lubie takich gier :P Zawsze sobie coś zrobie LOL Zreszta musze uwazac na kregoslup... Pozdrawiam! i do zobaczenia na nastepnym spotkaniu ;) Obysmy do niego dozyli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Następne spotkanie będzie 8 maja w sobote. Spotykamy się przy głównej bramie wejściowej do Biblioteki Narodowej na Polach Mokotowskich o godzinie 15:00. Jak bedzie ładna pogoda to pojedziemy metrem na Kabaty i tam w okolicy rozpalimy ognisko (kiełbaski itp.). W razie czego jak będzie chłodniej to pójdziemy do pobliskiego pubu "Bolek". Pozdrawiam i zapraszam na spotkanie :)

 

[Dodane po edycji:]

 

W razie jakichs watpliwosci prosze pisac tu lub na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wlasnie z pracy wrocilam :shock: takze nawet jakbym chciala to juz nie dolacze, bo mnie z tydzien na forum nie bylo. NIestety mam mase pracy, a po powrocie to juz mi sie nie chce nigdzie chodzic....moze wpadne jak bedzie spotkanie w cetrum (bo znowu jeszcze cos mi wyskoczy :mhm: ) bo metrem to na pewno nie pojade - brrrr :nono: To milego Wam odpoczynku :) Przysylam Wam promyk slonca, zebyscie mieli cieplo i usmiechniete, wesole minki :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agusiu, spotkanie jest za tydzień.

 

Ewentualnie możemy zrobić spotkanie w niedzielę; wypowiedzcie się, który dzień wam bardziej pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O rany pomylilam dni :mrgreen::mrgreen: ALe gapa ze mnie :oops: Niestety, tak bywa, jak czlowiek nie ma czasu zajrzec do kalendarza :roll::shock: Zapisalam sobie, to moze sie uda, ze przyjde :uklon: Jestem za sobota ! :!::P Ale metro dla mnie odpada.... Anja szkoda ze Ciebie nie bedzie :-|

A kto jeszcze z kobietek bedzie? :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fable metro dla mnie odpada, gdyz nie znosze bycia w miejscach bez okien-musi byc widocznosc dla mnie (mam klaustrofobie), po prostu zle bym sie czula w metrze, takze moge Was odprowadzic do metra, ale nie wsiade :)

Qfiateq aha, to moze byc niedziela :)

 

To proponuje spotkanie przelozyc na niedziele :) Bedzie wiecej osob. To kto sie zgadza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK to w niedziele na 15.00 9 maja Spotykamy się przy głównej bramie wejściowej do Biblioteki Narodowej na Polach Mokotowskich o godzinie 15:00. :mrgreen: Qfiateq i Wciacia przylazcie ! Explore tez i faceci koniecznie :oops::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można, to również bardzo chętnie bym się spotkał.

 

A czy byłby ktoś chętny na spotkanie trochę wcześniej niż 9.maja w Warszawie?

 

Potrzebuję kogoś kto przeszedł to piekło, które ja ponownie przechodzę - depresję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebsun ja choruje tez na depresje, w sumie mam zaburzenie mieszane depresyjno -lękowe. I pooowoli juz dochodzę do siebie :) Niestety, wczesniej nie moge sie spotkac, bo teraz to mam mase pracy w tym tygodniu + studia, ale bede raczej na tym spotkaniu w niedziele, takze przyjdz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby się ze mną spotkać w ścisłym centrum, a później byśmy razem podjechali pod Bibliotekę?

 

Chyba rozumiecie moje obawy, jestem nowy i ciężko wtapiam się w nowe towarzystwo.

 

Z góry dzięki za odzew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×