Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powrót Magdy...


Gość VasqueS

Rekomendowane odpowiedzi

moze admin cos z tym zrobi!

Nie zrobi.

 

Regulamin jasno mówi jakie zachowanie nie jest tu mile widziane. Po to również jest system dwóch ostrzeżeń. Każdy ma szansę, nie każdy ją wykorzystuje.

 

 

A dlaczego paranoja za swoja chamska wypowiedz ,,musialam sie poswiecic i dostac ostrzezenie zeby sie "pozbyc" bmw z forum, ale za to jaka cisza ostatnio i blogi spokoj "' nie dostanie 2 osta czyli w konsekwencji bana.

 

Prawo jest jedno i powinno traktować wszysckich jednakowa.

Chyba że są równi i równiejsi.

 

[Dodane po edycji:]

 

Żałosne to jest. Wcale bym się nie zdziwiła gdyby to był jej pomysł... ehhh....

 

 

Żałosne jest to Twoje poświecęnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką farsę?

 

Została obrażona, broniła się i przez to wyleciała.

A osoby które ją obrażały są na forum i sie smieją z tego.

Czy to jets fair? Chyba nie.

 

Było to fajne forum, od marca aktywnie na nim działam.

Teraz stało się to miejscem rozgrywek nastolatek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dostała bana, i nie dyskutujcie bo admin bana nie zniesie, jesli chcecie utrzymywac kontakt z Magda piszcie do niej na gg nk itp itd.

Nie widze powodu ciagniecia dalej tej farsy...

 

Nie rozumiesz. Ludzie żałują, że Magdy nie ma na forum. Nie potrzebują błyskotliwych rad, bo wyobraź sobie, że wiedzą o istnieniu takich środków komunikacji jak "gg nk itp itd."

 

Magda była barwną postacią tego forum. I jej uwagi były często trafne i słuszne. Szkoda, że dostała bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak na razie to tylko 2 osoby żałują że Magdy nie ma, a na forum jest ponad 16 tyś zarejestrowanych użytkowników [o ile dobrze pamiętam].

 

Załóżcie jej fanklub albo osobne forum poświęcone Magdzie jeśli jej tak strasznie wam brak.

 

Poza tym, nie dostałam bana ponieważ było dla mnie to pierwsze ostrzeżenie, a dla Magdy drugie, a co za tym idzie ban (polecam poczytać regulamin).

 

I jakoś cała reszta potraktowała mojego posta o "poświęcaniu się" z przymrużeniem oka (a widzialo tego posta conajmniej 2 moderatorów i admin) więc gdyby było w mojej wypowiedzi coś niestosownego, obraźliwego, chamskiego to by zareagowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście (jako wiewiórowi a nie adminowi) to też mi jej brakuje bo była barwną postacią, trochę pocieszną, ale jakoś się wpisała w klimat tego forum.

 

Tyle że zasady są zasadami, nie możemy ich naginać tylko dlatego, że ktoś był taki a nie inny. System ostrzeżeń jest identyczny dla wszystkich nawet jeżeli czasami jest niemiło i nie tak jakby chciała tego większość. Za obrażanie innych są ostrzeżenia, niestety. Jedno ostrzeżenie przedawnia się po roku (jeżeli dobrze pamiętam - nie chce mi się teraz logować do panelu administracyjnego i sprawdzać, ale jeżeli chcecie, to to zrobię), drugie w ciągu tego roku oznacza bana. System został wprowadzony właśnie dlatego że każdy zasługuje na drugą szansę - może się zapomnieć, dostanie ostrzeżenie, opamięta się i już wszystko będzie w porządku. Nie możemy tego zmieniać, naginać tylko dlatego, że ktoś kogoś osobiście bardziej lub mniej lubi. Musicie nas zrozumieć.

 

Odnośnie tego że Magda dostała osty a inni nie - widocznie moderator tak uznał. Jako administratorzy dajemy moderatorom dużą swobodę ufając im, wierząc w ich bezstronność. Musimy sobie ufać i szanować swoje decyzje.

 

Przy okazji prośba do wszystkich - nie tylko na temat Magdy (i niekoniecznie akurat w tym temacie), ale ogólnie dotycząca osób zbanowanych. Oni nie mają już możliwości bronić się, więc nie prowokujcie ich.

 

Na forum ostatnio jest za dużo kłótni, główny cel forum (wymiana doświadczeń między osobami z zaburzeniami) jakoś się rozmywa. Rozmawialiśmy już w gronie moderatorów, co z tym zrobić, jak reagować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście (jako wiewiórowi a nie adminowi) to też mi jej brakuje bo była barwną postacią, trochę pocieszną, ale jakoś się wpisała w klimat tego forum.

 

Tyle że zasady są zasadami, nie możemy ich naginać tylko dlatego, że ktoś był taki a nie inny. System ostrzeżeń jest identyczny dla wszystkich nawet jeżeli czasami jest niemiło i nie tak jakby chciała tego większość. Za obrażanie innych są ostrzeżenia, niestety. Jedno ostrzeżenie przedawnia się po roku (jeżeli dobrze pamiętam - nie chce mi się teraz logować do panelu administracyjnego i sprawdzać, ale jeżeli chcecie, to to zrobię), drugie w ciągu tego roku oznacza bana. System został wprowadzony właśnie dlatego że każdy zasługuje na drugą szansę - może się zapomnieć, dostanie ostrzeżenie, opamięta się i już wszystko będzie w porządku. Nie możemy tego zmieniać, naginać tylko dlatego, że ktoś kogoś osobiście bardziej lub mniej lubi. Musicie nas zrozumieć.

 

Odnośnie tego że Magda dostała osty a inni nie - widocznie moderator tak uznał. Jako administratorzy dajemy moderatorom dużą swobodę ufając im, wierząc w ich bezstronność. Musimy sobie ufać i szanować swoje decyzje.

 

Przy okazji prośba do wszystkich - nie tylko na temat Magdy (i niekoniecznie akurat w tym temacie), ale ogólnie dotycząca osób zbanowanych. Oni nie mają już możliwości bronić się, więc nie prowokujcie ich.

 

Na forum ostatnio jest za dużo kłótni, główny cel forum (wymiana doświadczeń między osobami z zaburzeniami) jakoś się rozmywa. Rozmawialiśmy już w gronie moderatorów, co z tym zrobić, jak reagować.

 

 

 

Scrat bardzo sluszna uwaga!

Robi sie tutaj domowe przedszkole.

 

Chcialabym jeszcze tylko wiedziec jak osoba która obraża inne może mieć status moderatora- na jakiej zasadzie jest on przyznawany?

 

[Dodane po edycji:]

 

jak na razie to tylko 2 osoby żałują że Magdy nie ma, a na forum jest ponad 16 tyś zarejestrowanych użytkowników [o ile dobrze pamiętam].

 

Załóżcie jej fanklub albo osobne forum poświęcone Magdzie jeśli jej tak strasznie wam brak.

 

Poza tym, nie dostałam bana ponieważ było dla mnie to pierwsze ostrzeżenie, a dla Magdy drugie, a co za tym idzie ban (polecam poczytać regulamin).

 

I jakoś cała reszta potraktowała mojego posta o "poświęcaniu się" z przymrużeniem oka (a widzialo tego posta conajmniej 2 moderatorów i admin) więc gdyby było w mojej wypowiedzi coś niestosownego, obraźliwego, chamskiego to by zareagowali.

 

 

Zastanawia mnie tylko ile masz lat? 17? 18?

 

Troche pokory dziewczynko!

 

Ja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym ze wypowiadam sie w tym temacie wyrazam własnie swoje zdanie, chodzi mi o to , ze ten temat niepotrzebnie byl zakładany, jesli chcieliscie cos wskurac na temat powrotu Magdy, mogliscie napisac Pw do Administratora, zreszta mysleliscie ze za obraze uzytkownikow, nie wazne czy w obronie czy nie, ta osoba funkcyjna ktora nalozyla bana ot tak go sobie zniesie bo kolezenstwo osoby zainteresowanej sie obuza??

 

Donkey, Nie widze powody aby sie klocic, bo dosc juz ostatnio brudu sie narobilo na tym forum. I nie przecze SAMA sobie bo jeszcze myslec logicznie potrafie. No chyba ze mialam wyrazic swoje zdanie na ten temat telepatycznie? tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×