Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

bliksa, przyzwyczaisz siè :D no a poza tym sytuacja materialna siè poprawi,a tym bardziej bèdziesz potrzebowala kasy jak pojedziesz do tego Krakowa!! :D swièta jak spèdzasz slonce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bliksa, to swietnie ,ze razem spèdzacie swièta,nie ma to jak u boku ukochanego faceta prawda? :D choinkè juz sobie ubierz,poprawisz sobie humor mala :mrgreen: a ja do pracy dzisiaj i oczywiscie nie chce mi siè ale muszè :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek tego pięknego dnia nie miałam prądu przez godzinę,ale juz ok.

Muszę się obudzić wreszcie bo gały mi wyskoczą od niewyspania i kiepsko wtedy będzie.NIe będe mogłą sobie poczytać ani poplumkać tu i pomamrotać troszkę-he,he.

bliksa, to swietnie ,ze razem spèdzacie swièta,nie ma to jak u boku ukochanego faceta prawda?

Dziewczyny dobrze powiedziane-bo samotnie spędzone Święta to smutne Święta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacas, hej hej! :D zwiales wczoraj z czata i nie mialam z kim popisac ;) trzymaj kciuki za mnie,wyjasniam dzisiaj w pracy tà glupià sprawè :roll: dam radè!!a co Ciè bierze,jaks grypka?czy nerwica hasa po Twoim umysle?pozdrawiam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wovacuum, hej ;)

sam juz nie wiem czy to grypa czy nerwica xD nie mam apetytu, niedobrze mi i goraco ale temeratury nie mam ;) zglupiec idzie od tego wszystkiego xd

trzymam kciuki trzymam, jakos sobie proadzisz ;)

ja mam dzisiaj sadny dzien z matmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tet, mogà byc i tosty moja droga :lol: trzymaj siè tego pomyslu !!!ja dzisiaj wzièlam 10 tabletè na odchudzanie,ale caly czas jesyem glodna!!moze nalezè do tych przypadkow ,ktorym one pomogà po roku zazywania?prèdzej siè uzalezniè niz schudnè :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacas, no to ja tez trzymam kciuki za Ciebie!!z maty masz egzamin?podziwiam,ja nie pamiètam podstawowych wzorow ze szkoly :mrgreen: a goràczka przy grypce moze dopiero wyskoczyc,albo zjada ciè stresssssssssssss ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tet, za 45 minut wychodzè z domu!!jeszcze dwa tygodnie i urlop! :twisted::twisted::twisted: wypilam 2 kawy i zjadlam 5 papierochow (to takie sniadanie) ;)

 

[Dodane po edycji:]

 

jacas, sprawdzian?to ile ty masz lat mlodziencze??? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam was kochani... przez całą noc mie m,ogłam spac, dop po 5 zasnęłam... ale tak twardo, zwe nie czułam jak chłopak mnie budzł i nie slyszalam nic taki mialam mocny sen... zdązył pojechac do pracy na chwile i wroic, a jha dalej jak głaz..... snilo mi sie cos, ze nie moglam sie obudzic bo cos mi oczy zalepilo jezyk odcieli... ale pozniej sie okazalo ze faktycznie nie moglam sie obudzic... masakra jakas... wstałam... cicho w mieszkaniu... ani zywej duszy... a ja mialam dzis zaczac terapie na 9!!!! ............ :shock:

 

[Dodane po edycji:]

 

Powiem wwam cos hehe... takiej pobudki rano juz dawno nie mialam hehe przez sen podniosłam głowe do góry i przyje****m czołem w kant półki...:P guz natychmiastowy i to na cwierc czoła buhahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×