Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Jacas- ja na tą walkę już gin z tonikiem chłodzę :D Napewno nic sie nie stanie, już wiele razy piłam po Xanaxie tak jak pisałam i nigdy problemu nie było a wręcz przeciwnie! Baw sie dobrze, ja też sie będę bawić :smile::smile:

 

Wovka- dzięki za kciuki, przydadzą się :mrgreen: Jak skończę to wyślę Ci na maila i ocenisz czy to ma sens ;) I gratulacje z chudnięcia! Jednak wysiłek i tabletki dają rezultat, super! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do pozniej dziewczyny :) pa

 

[Dodane po edycji:]

 

wrrr co za ludzie. najpeirw przylaza po czlowieka ze ma przyjechac do kumpla bo sie wszyscy u niego skminiaja a przyjezdzam to otwiera ojciec i mowi ze jest wjakims teatrze i sie okazuje ze nie wie kiedy bedzie.. aff

 

[Dodane po edycji:]

 

jeszcze w deszczu wracac z buta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacas, xanax utzrymuje sie tylko 5 godzin w organiźmie

To zalezy jaki Xanax, jak ma SR tak jak ja to on utrzymuje sie nawet dwa razy dłużej. Co nie zmienia faktu ze można po nim pić na luzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że omawiany jest mój lek w kontekście picia alkoholu. J zaliczam się do abstynentów z racji depresji po alkoholu łapie jeszcze większego doła. Ludzie po benzo nie wolno pić. Kiedyś zdarzało mi się wypić po Aurexie ale tak było napisane że nie ma interreakci z alkoholem no i to była antydepresant ale po Xenaxie nigdy bym nie wypił. Tolerancja na alkohol łączony z benzo to indywidualna reakcja danego organizmu ale odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No indywidualna, dokładnie. Ogólnie po lekach nie wolno pić. Ja myślę że trzeba siebie wyczuć. Piłam i po antydepresantach i po benzo i jedyna zmiana jaką zauważyłam jest taka że po benzo nie mam wogóle kaca. Ale to faktycznie sprawa indywidualna.

I inna kwestia że ja po alkoholu nigdy doła nie łapię, wręcz przeciwnie.

Ludzie, polsat włączcie ! :mrgreen: Będzie walka niedługo Pudziana z Najmanem :smile:

A ja jeszcze tyle nauki dziś... i ta cholerna nerwica.. czemu to musi wracac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzień może nie ale mimo wszystko... czasem mam wrażenie że wszystko dzieje się obok mnie a ja jestem jak kukiełka - czasem mi to pasuje że ktoś mną dyryguje ale są takie dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do xanaxu i alkoholu zeby rozwiazac Wasze watpliwosci nie mozna razem laczyc z prostego powodu, alkohol wzmaga dzialnie leku a dlaczego wzmacnia bo odzialuje na te same receptory w mozgu, do tego dochodzi jeszcze kwestia podwojnego zatruwania watroby wiec raczej nie warto. Generalnie alkohol dziala w zasadzie identycznie jak xanaxs czy inne benzodiazepiny tylko ma o wiele gorsze skutki uboczne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek.Pochmurno dzisiaj więc humorek też jakiś smętny.Mam nadzieję że pod wieczór już lepiej będzie bo idziemy do znajomych to się czŁowiek trochę rozerwie.

Co do picia to nie będę ryzykować,biorę Alventę ale nie chce testować jak to będzie ze mną po maŁym piwku.Nie ciągnie mnie często do wypicia więc da się przeżyć.

Miłego dnia życzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadzacie z tym nie piciem na lekach, ale może to dobrze skoro tacy rozsądni jesteście ;) Wg mnie jedno piwo to nie picie i ja nawet bym tego piwa nie poczuła. Ale ludzie są różni. A to że alkohol wzmaga działanie xanaxu - no i dobrze, lepsze działanie i zero nerwicy :mrgreen: I do tego zero kaca.

 

 

Ja dopiero wstałam, na 16 mam szkołę. Boję się i wogóle... Niby mam zajęcia od 8, ale nie poszłam. Żle sie czuje. Psychicznie i fizycznie. Chyba poza nerwicą mam jakiś epizod depresyjny -mój facet codziennie od 8 do 23 jest w pracy a w niedziele jak ma wolne to ja mam szkołę. I mam, dosyć tego już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie wrocilam z zajec- dola mam :(

 

Magda ja juz nie probuje z polaczeniem alkohol i leki. Bo moj przyklad pokazuje ze nei tak duza dawka alkoholu w polaczeniu moze spowodowac zatrucie !

na kazdego dziala inaczej wiec lepiej uwazajcie!

 

[Dodane po edycji:]

 

Dzień doberek.Pochmurno dzisiaj więc humorek też jakiś smętny.Mam nadzieję że pod wieczór już lepiej będzie bo idziemy do znajomych to się czŁowiek trochę rozerwie.

Co do picia to nie będę ryzykować,biorę Alventę ale nie chce testować jak to będzie ze mną po maŁym piwku.Nie ciągnie mnie często do wypicia więc da się przeżyć.

Miłego dnia życzę

 

 

Aga ja tez bilore Alvente :). Jak dlugo i w jakiej dawce bierzesz?

U mnie nawet po malym piwku lęki sie nasilają ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Aga ja tez bilore Alvente :). Jak dlugo i w jakiej dawce bierzesz?

U mnie nawet po malym piwku lęki sie nasilają ;/

 

Ja zaczęłam trzecie opakowanie -75mg.-czyli jakieś 2 mies.Wcześniej brałam krótko Asertin.

Alventę najpierw brałam 1 potem 2Xna dobę.Dostałam kopa więc działa na mnie.Zmieniłam ostatnio lekarza bo poprzednia dama wcale nie przychodziła sobie do pracy.Zatrudnili inną-ta mi zaleciła brać 1 dziennie.

 

Ty Donkey też masz 75? A ile płacisz za Alventę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zalezy jaki Xanax, jak ma SR tak jak ja to on utrzymuje sie nawet dwa razy dłużej. Co nie zmienia faktu ze można po nim pić na luzie.

 

 

No to życzę miłych wrażeń po takich akcjach jak będziesz odbierać kiedyś wyniki badań wątroby :mrgreen:

Poza tym, jeśli tobie nic nie jest to twoja sprawa (zdajesz sobie sprawę, że możesz dostać zapaści po takiej mieszance prawda? ), ale radziłabym nie wmawiać innym, że to bezpieczne bo tekst, że po xanaxie można sobie spokojnie pić jest conajmniej głupi i nieodpowiedzialny...... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez zaskakuje czasem nonszalancja z jaka ludzie eksperymentują na wlasnym zdrowiu. Ale to przecie wolny kraj i jak ktos jest pelnoletni (czytaj: dostal dowod osobisty) to moze kupowac sobie alkoholu do woli i mieszac z czym mu sie podoba. A juz najlepiej brzmia uwagi w rodzaju ile to piw mozna wypic albo wódek po jakichs tabletkach. Ludziska!! - toć nawet po glupiej apsirynie nie powinno sie alkoholu przyjmowac a co dopiero po psychotropach? A jak jeszcze czytam o narkotykach (tak, tak - bylo tu juz o tym tez), albo o samodzielnym ingerowaniu w farmakoterapie to nabieram podejrzeń czy czytam doroslych ludzi czy prowokatorow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×