Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

W Szczecinie prawie bez śniegu, tylko wczoraj chwilę sypało wieczorem i mam nadzieję że sypać nie będzie bo mój facet pracuje czasem na wysokości i umrę tu ze strachu o niego jak już ślisko będzie... A narazie nie mogę pracować z nim - nerwica.

 

Dopiero wstałam i to na siłę... kolejny samotny dzień. I lekki lęk jak to z rana, potem powinno być lepiej.

 

Offtopic -ogólnie studiować z nerwicą i wogóle uczyć sie -to niezły hardcore. Mi tym ciężej sie przestawić bo w pierwszym semestrze nie miałam wogóle nerwicy, a teraz nie dość że nerwica, zawalone obecności w szkole to do tego takie towarzystwo. Wszystko naraz.

 

Czemu jest tak zimno juz? :( Ale trochę mi sie humor polepszył, kupiłam sobie wczoraj futro z nutrii (kooejne w szafie, ale pierwsze naturalne)- takie nad kolana, miodowe i bardzo ciepłe :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne podejście do tego. Ja mam wszystkie sztuczne w szafie, ale jest mi w nich zimno.

A te kupiłam okazyjnie - tym nutriom nie zrobi różnicy czy ja je będę nosić czy ktoś inny, i tak już nie żyją. Mi jest wreszcie ciepło i to jest dla mnie ważne. Jak bym go nie kupiła to i tak życie im by tym samym nie wróciło. Każdy z nas jest dorosły i ma swoje poglądy. Ja mam takie i naturalnie szanuje że inni ludzie mogą mieć inne :smile: Nie jestem za zabijaniem zwierząt, ale skoro i tak już nie żyją... A nie ważne.

Jak tam pogoda u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

W Łodzi ciut posypał śnieżek,drobnica taka.Znów jestem uziemiona bo mały chory,więc marudny przy okazji .Pyta się co 30 minut się kiedy spadnie dużo śniegu i wyjdzemy bałwana lepić.NO i pewnie cały tydzien się będzie pytał bo w tym tempie to na sylwestra chyba ten bałwan......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie śnieżyca od wczoraj, chyba po pracy pójdę rzucać się śnieżkami.

nie lubię mieć taj rozpieprzonego dnia, kiedy wstaję późno i późno kończę pracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię póżno wstawać bo wieczorem czuję się lepiej niż rano :smile:

 

Z jednej strony zazdroszczę Wam śniegu bo nawet nawet lubię śnieg... ale z drugiej strony nie chce go ze względu na bezpieczeństwo.

Mimo wszystko na święta mógłby spać.

 

A ja sie nudze, kolejny dzień w domu, luby poszedł do pracy i wróci pewnie koło północy...co ja mam ze sobą zrobić? Nie lubię takiej nudy, tzn lubię się nudzić ale nie samotnie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jest wreszcie ciepło i to jest dla mnie ważne. Jak bym go nie kupiła to i tak życie im by tym samym nie wróciło. Każdy z nas jest dorosły i ma swoje poglądy. Nie jestem za zabijaniem zwierząt, ale skoro i tak już nie żyją... A nie ważne.

 

bardzo ważne Magdo. w futrze z kotka też byś chodziła, gdyby było ciepłe?

gdyby ludzie nie chcieli chodzić w szpanerskich futerkach, te zwierzaki nie musiałyby ginąć. ot co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magda ty chyba sie nie slyszysz....

wiesz co nigdy specjalnie nie mialam nic do ciebie i uwazalam ze ludzie moze sie niepotrzebnie ciebie czepiaja ale to o tych zwierzetach to juz naprawde moglas nic nie pisac.

 

zwalasz wine na innnych uwazajac ze jesli nie ty kupisz to kupi je ktos inny, fajnie, ty jestes w takim przypadku uczciwa. ale prawda jest taka ze zeby ktos je kupil , to ktos musial te biedne zwierzeta zabic. pokazalas wlasnie jaka jestes egoistka ktora mysli tylko o tym zeby jej bylo cieplo i wygodnie. a nie przeszkadza ci nosic marte zwierzeta na sobie? bo ja wolalabym marznac niz w padlinie chodzic, ale jak sama powiedzialas, kazdy ma swoje zdanie. pozdrawiam i mam nadzieje ze kiedys ci dupsko i tak zmarznie w tym futrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tet, ;)

już prawie nie boli. a wszystko za sprawą pewnej osoby, na ciul ja brałam ketonal w ogóle :mrgreen:

 

Donkey, Podkarpacie. najzimniejsze zimy i najgorętsze lata. masakra temperaturowa :twisted:

 

 

a i co do tego całego futra, to się z leaflet śmiem zgodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj przestancie już z tym futrem :? . Każdy ma inne zdanie, ja szanuje Wasze.. ale Wy uszanujcie moje. Nie ma co dyskutować o tym bo dyskusja o futrach to tak jak dyskusja o aborcji - ile dup tyle racji. I taka dyskusja nie ma sensu bo i tak do niczego dobrego nie doprowadzi. pozdrawiam i miłego dnia zyczę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

magdalenabmw, nie chcę być wredna ( ;) ) i nie jestem tu wcale długo, ale zauważyłam, że usiłujesz zamykać każdą dyskusję, w której większość wyraża inną opinię, niż Twoja.

pisząc na forum musisz zdawać sobie sprawę, że każdy ma prawo wyrazić swoją opinię i każdy ma prawo komentować Twoje posty tak czy inaczej. jeszcze nikt się nawet nie zaczął kłócić (i nie sądzę żeby to w ogóle było potrzebne, bo są tu ludzie na poziomie), a już próbujesz uciszać. wyluzuj - to jest forum - tutaj się DYSKUTUJE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tet, ;)

już prawie nie boli. a wszystko za sprawą pewnej osoby, na ciul ja brałam ketonal w ogóle :mrgreen:

 

Donkey, Podkarpacie. najzimniejsze zimy i najgorętsze lata. masakra temperaturowa :twisted:

 

 

a i co do tego całego futra, to się z leaflet śmiem zgodzić.

 

 

Troche za daleko ode mnie wiec raczej nie przyjade dzis :). Ale moze niedluggo sioe wybiore, bo ja lubie zime prawdziwa.. Spaceryyy w snieguu... Mroz... Uwielbiam :)

 

 

Co do futra to tez sie z wami zgadzam. Żenada po prostu.. Ale dla niektórych lans jest najważniejszy! ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksy, Donkey- ja po prostu wiem co z takich dyskusji wynika - awantura i sypią sie ostrzeżenia. Dyskusje na tematy lużne są okej, ale na tematy takie jak futra, aborcja, eutanazja lepiej nie dyskutować bo z tego nigdy nic dobrego nie wychodzi... Poza tym nie chcę nikogo uciszać, ale może.. hm wyluzować? Ja bynajmniej nie mam ochoty sie z nikim kłócic, już mam dość kłótni z ludzmi ostatnimi dniami.. więc po prostu ładnie proszę -odpuśccie mi dzisiaj dyskusje. Nie lansuje sie, zwyczajnie chcę aby mi ciepło było.

Pliss :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magdaleno - chciałam zauważyć, że sama rozpoczęłaś temat nie przemyślawszy go uprzednio. radzę więc, tak na przyszłość.. bardziej się wgłębić w proces myślowy, bo uraziłaś właśnie uczucia przyjaciół zwierząt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to przepraszam wszystkich urażonych przyjaciół zwierząt - palnełam bez namysłu.

Swoją drogą mojemu kotu bardzo wygodnie sie śpi na tym futrze z tego co widze, może mu na łóżeczko przerobie...

Miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce mi opadają......jakbyś Ty nie kupiła tego futra i ktoś też by go nie kupił to może garść biednych zwierząt by następnym razem nie została zabita o obdarta ze skóry.......ale jak widać takie rozumowanie przekracza twoje progi umysłowe. :-|

Trzeba było sobie kupić coś z WEŁNY!! też ciepła a nie trzeba koniecznie nic zabijać - więc następnym razem, jak nie chcesz wywoływać zbędnej dyskusji to daruj sobie "chwalenie" się że skazałaś garść niewinnych zwierząt na życie w klatce i śmierc. EOT z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Linko- Twój post wobec mnie jest niegrzeczny i niestosowny. To, że mam inne poglądy niż Twoje nie oznacza że mam niskie progi umysłowe.

Na wełnę jestem uczulona. A futra nie kupiłam w sklepie tylko od fotografa stylisty0 było wykorzystywane podczas zdjęć, więc nikomu nie zrobi różnicy czy ja je będę nosić, czy będą je nosić dziewczyny na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×