Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Aldik- nie mogę buahaha :lol::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Kn24- dziękuję, nie martwię się, niedługo idę do lekarza to go zapytam o co chodzi :smile: A ciąża też by u mnie mile widziana była, nie zmartwiła bym się.

 

dobranoc wszystkim :*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie sie spotykacie?? ... sorry, ale ja chyba nie w temacie jestem ...

 

Oni sobie robią jakaś własną orgię - samoluby.

 

A jak widzicie po ostatnik kufajkowym spotkaniu dziewczyny okresy mają nadal więc jest ok.

 

 

Ja natomiast nie mam ale kres.. już chyba dłużej nie pociagnę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dzień ....hmmm dziś popłakałam się ze śmiechu, i do teraz micha mi się cieszy :mrgreen::mrgreen: dziękuję ci Shadow_no :mrgreen:

haha dupna sprawa co nie jak wujcio zuo doradzi to nie ma że to tamto do tej pory mam wykrzywione usta :mrgreen:

 

Tomek opowiadaj jak to jest :?::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aldik, mamy spotkanie z ludzmi z forum :D bèdzie tet,Aleksolo,Solipsea,czlowiek nerwica(Darek)i ja.Grono dosyc wàskie ale myslè,ze bèdzie ubaw :twisted: Ty chyba tez jestes z okolic Katowic? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam dupa linka656, ja się nie dam , niech się każdy martwi o własną dupę :mrgreen: problem zaiste jest bo to tak jak z utratą cnoty ,a jak polubi takie kobiety i będzie pragnął więcej :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kn24 - to tylko nerwica :smile: Nerwica już taka jest że lubi nas wpuszczać w maliny i robić pozory aby nam sie wydawało ze mamy tysiąc innych chorób :smile: A nerwica robi nam 'żle' ale zwala winę że to niby inne choroby, ale nie ona ;) Jak małe dziecko, powiedzmy Staś które uderzy kolegę a jak przedszkolanka sie zapyta kto uderzył Jasia to Staś powie- To nie ja, to Romek!

Podstępne schorzenie, ale nie daj sie mu oszukać bo to ono Cie bije, nikt inny :smile:

 

Mój dzień?

Wszystko mnie boli, ruszenie palcem jest dla mnie wyzwaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja bym chciała się tak kiedyś obudzić i powiedzieć : " kurcze nic mnie nie boli nic mi nie jest czuję się po prostu zaj...:)" ale podejrzewam że sobie tak poczekam troche o ile się w ogóle doczekam...ja codziennie kurde coś mam od rana do wieczora prawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktokolwiek mnie pamięta - badania wykazały jednak boreliozę. Zaczynam leczenie. Życzę spokoju nerwuskom, bądź co bądź nerwicę mam również - sprawiła mi ją w podarunku pani borelioza, ale mam. :)

Dziś w słowniku trafiłam na hasło "umrzeć" i myśli do tej pory mam jedne. Więc po staremu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że wraz z bakteriami wykurzę z organizmu ten paniczny lęk, strach, łzy. Z chłopakiem się rozstałam, zostałam sam na sam z tym paskudztwem. I brak mi sił, ale trwam. Muszę.

Z bezsennością już nie mam problemów... Dlaczego? Całe dnie jestem tak padnięta, że zasypiam jak niemowlę. Jeden plus boreliozy... :D

 

Chorobę potwierdziłam wysyłając próbki moczu do Zabrza do dr Wielkoszyńskiego. Wykryto mi antygeny krętkowe i potwierdziło się podejrzenie... Otwieram kopertę. "Wynik pozytywny". Niezłego szoku doznałam. :shock:

 

Będę do wpadać do Was-znam już mojego wroga i mam nadzieję, że kiedyś wygram, choć leczenie jest długie i kosztowne.

Pozdrawiam Was!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×