Kompleks małego Penisa

Inne zaburzenia.

Kompleks małego Penisa

przez merton 16 lip 2017, 12:42
Uwaga. To żadna prowokacja. Piszę śmiertelnie serio i proszę tak też być potraktowanym.

Mam kompleks małego penisa przez co unikam relacji z kobietami. Nigdy nie mierzyłem, ale na oko nie wiem czy mam te 10cm. Mam pytanie do kobiet - czy taki "sprzęt" nadaje się do użytku? czy wyśmiałyście by takiego faceta, czy może dla Was to normalne? Dzisiaj ludzie są jacy są, dziewczyna własna potrafi koleżance powiedzieć o małym przyrodzeniu swojego faceta, kobiety i faceci dzisiaj za grosz uczciwości nie mają...

Pytam się na forum nerwicy ponieważ rozmiar mojego członka wpływa stanowczo na moje szczęście, samooceną, i relacje z kobietami.

Kompleks małego Penisa

przez szrama 16 lip 2017, 13:00
Jeśli szukasz do seksu to wpływa, a jeśli szukasz do miłości to poczekasz aż trafi się odpowiednia osoba co zrozumie, że nie każdy jest idealny może tak samo jak ona.

Kompleks małego Penisa

przez Aneta77 16 lip 2017, 13:33
merton napisał(a):Uwaga. To żadna prowokacja. Piszę śmiertelnie serio i proszę tak też być potraktowanym.

Mam kompleks małego penisa przez co unikam relacji z kobietami. Nigdy nie mierzyłem, ale na oko nie wiem czy mam te 10cm. Mam pytanie do kobiet - czy taki "sprzęt" nadaje się do użytku? czy wyśmiałyście by takiego faceta, czy może dla Was to normalne? Dzisiaj ludzie są jacy są, dziewczyna własna potrafi koleżance powiedzieć o małym przyrodzeniu swojego faceta, kobiety i faceci dzisiaj za grosz uczciwości nie mają...

Pytam się na forum nerwicy ponieważ rozmiar mojego członka wpływa stanowczo na moje szczęście, samooceną, i relacje z kobietami.

Zamiast się zadręczać myslami i zastanawiać ile mierzy na oko dobrze jest zmierzyć bez erekcji i w trakcie . Daje Ci to pełną informację co powoduje że zabezpieczasz się przed iluzją i nie popadasz w lęki i unikanie relacji. Pełna świadomość daje nam możliwości. Po co zastanawiać się nad czymś czego nie jesteś pewien. Sprawdź,zobacz, doświadcz tego i dopiero wtedy zastanów się jak jest naprawdę. Pozdrawiam Terapeuta ds. rozwoju osobowości

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kompleks małego Penisa

przez C&S 16 lip 2017, 13:49
Średnia europejska to jakieś 13,12 cm w wzwodzie (według British Journal of Urology International, lekarze liczyli długość penisa od kości łonowej do czubka żołędzia).

Chcesz przeżyć przygodę? - wyznacz własną trasę!
C&S

Kompleks małego Penisa

przez AlexCCC 16 lip 2017, 20:04
Mam w zwodzie 17 i większość lasek myśli dziwnie o mnie,że taki chłopaczek jak ja może mieć dużego i świrują do mnie do puki sie nie przekonają a wtedy już nie świruja ;) pozdrawiam

Kompleks małego Penisa

przez Monster6 16 lip 2017, 21:59
Masz jeszcze palce i język.Jeśli technika będzie dobra i nie bd szybko dochodził to zadowolisz kobietę.
Poza tym na oko to chłop w szpitalu umarł.
Zamiast zastanawiac sie nad centymetrami staraj sie uprawiać jak najwięcej seksu.
Kiedy Ty unikasz relacji z kobietami,właśnie jakiś facet z małym pindolem sobie dyma fajną sztunie.
Jak sobie poukładasz odpowiednio w głowie to, będzieszł miał w nosie o czym tam psiapsiółki sobie gadają.
CHAD I rapid cyling
Odważni nie żyją wiecznie lecz ostrożni nie żyją w ogóle.
Niemożliwe nie istnieje.

Kompleks małego Penisa

przez nieboszczyk 17 lip 2017, 00:53
przynajmniej nie masz dużego zdebilenia kiedy ci staje bo wówczas krwi z mózgu ci odpływa niedużo i możesz cieszyć się rezolutnością w większym czy mniejszym stopniu.

Sortuj wg