Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Karolina66, Takie skierowanie ma prawo nawet lekarz ogolny wystawic wiec mysle ze warto to zbadac i jak cos wyjdzie zajac sie leczeniem . Ja mialam zawroty glowy od kregoslupa trwajace 9 miesiecy - koszmar wieczna karuzlea ... Dlatego nie zwlekaj :********

Jak cos to pytaj ja chetnie Ci podpowiem jakie mialam badania , co mi wolno a co nie z takimi kregami .. Ale najpierw rtg :

 

Ide do wanny . Musze odpoczac.

Spijcie dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Spamiacy

 

cyklopka, znam to uczucie, mam tak prawie od dekady :( Budzę się ze świadomością, że wszystko co najlepsze w moim życiu już dawno się skończyło, a teraz może być już tylko gorzej.

 

Ḍryāgan, miłego wypadu :) podróże kształcą - Twoja świadomość będzie aż nadto wyedukowana ;)

 

tosia_j, taka filiżaneczka kawy to dla mnie za mało. Musiałbym wypić obie.

 

Melancholijne mi dziś. Mam jakieś czarnowidztwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, moje "najlepsze" też nie było idealne, ale przynajmniej okoliczności był bardziej sprzyjające.

 

Carica Milica, też miałem warunek, bo po dużej depresji nie byłem w stanie wszystkiego nadrobić. W sumie to byłem nastawiony na powtarzanie roku, ale jakoś się wylizałem.

 

Chyba muszą coś zacząć robić... zmusić się do czegokolwiek, bo znowu dużo za dużo myśli w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nihil,

 

Userki: samara22, Bellatrix, *Lilith*, Nefertari, otwarcie sprzeciwiają się cenzurowaniu Nihilowi dostępu do działów: "Socjologia" i "Sprawy organizacyjne"

Muszę tam chyba kiedyś zajrzeć do tych działów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, na "Socjologię" wyhaczyłem za konsekwentne jechanie naszej ulubionej userce: iiwaa :D

 

Muszę tam chyba kiedyś zajrzeć do tych działów :mrgreen:

Heh, wylęgarnia Trolli :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×