Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

WolfMan, ile to można chodzić z zadartą głową ;) W końcu się odechciewa ;)

 

Monster6, gdyby obowiązkowa matma spotkała mnie na maturze to pewnie bym oblał

 

kosmostrada, dupny ten poranek jak cholera. Poszedłem po zakupy. Pani w piekarni wyrecytowałem co chcę kupić takim ekspresem, że patrzyła się na mnie jak na dziwaka. Potem kupiłem mentolowe fajki :hide: bom naładowany od rana. Zarąbiście, idealny prezent dla moich zębów, zatok i oskrzeli. Bólu karku współczuję. Kiedyś na tle nerwowym miałem takie bóle między łopatkami. Myślałem, że zaraz zejdę z tego świata. Zawsze nad ranem. Na szczęście, wtedy był ktoś, kto mi smarował plecki ;)

 

mirunia, ja tak zaczynałem każdy urlop jak Ty. Trzymaj się 50przytula.gif Oby jednak było lepiej, już od dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, cześć :papa: Ja już moją religion lost dawno ago temu. Toś się dziś nasprzątasz.

 

mirunia, to po jednym, a potem sobie postękamy w domu. Może za kilka godzin nam przejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WolfMan, Też tak lubię do kawki poczytać... :smile:

 

mirunia, Kochana moja, no ewidentnie się przeciążyłaś. :roll: Ja to już ostatnio w ogóle nie szaleję z robotą, bo wiem, jak to się kończy... :bezradny: Trzeba sobie rozkładać, nawet ja się wydaje , że siły są. Pewnie że fajnie mieć od razu z głowy, mnie to wkurza takie dziubanie po trochu, ale co zrobić.

Mocno Cię tulam. Odpoczywaj, przecież nic robić nie musisz, a jutro złapiesz formę i coś sobie wymyślisz. Rozumiem doskonale Twoje samopoczucie... A urlop, no cóż, proponuję założenie, że to czas kiedy nie trzeba się spieszyć i można nic nie robić. Mi przysporzyło i przysparza wiele frustracji to, że nastawiłam się na fajerwerki podczas urlopu.

 

rolosz, Nie obwiniaj się, nie takie cyrki robimy w gorszej fazie... Proponuję się pośmiać ze swoich występów w piekarni. A fajeczka, no cóź, w końcu nie jesteś nałogowcem, czasami zgrzeszyć można... ;)

 

Carica Milica, Och to miło, że lubisz ten zapach, bo ludzie za mną w kolejce w spożywczym ciągali nosem... :P Miłego pichcenia!

 

Ja chyba nie mogę się najadać... Zjadłam lunch z apetytem ( monsz zrobił french toasty z syropem klonowym - bomba kaloryczna, ale pycha) i tak mnie zmuliło, że tradycyjnie już musiałam klapnąć. Mam nadzieję, że się ogarnę, bo jakoś nie widzi mi się spędzanie czasu na łóżku ( kurde ile można :time: ). Na razie piję kawę i staram się nie złościć... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posmarowałam zapłonięte ryło z rumieniem kremem który był doby od 100 lat i :hide:

 

boję sie, że jak pójdę do lekarza z tym, to mnie ochrzani, że #jest skóra w złym stanie, #w tragicznym, #złych rzeczy pani używa, #yyyy coooo jak to, #prosze mi wymienić co pani je i że będzie jeden wielki opierdziel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, Amen :D

 

kosmostrada, ach tam jedna, potem druga, a niech mnie tam :mrgreen:

 

Ḍryāgan, cześć, cześć. Ze swoją Panią dzisiaj?

 

WolfMan, może być i Boolywood. Kolorowo tu jak nigdzie indziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zaczęłam dzień od nasmarowania się, nie nie, nie olejkami arabskimi ku emitowaniu cudnej woni tylko maścią przeciwbólową po karku. Więc pachnę póki co aptecznie. :P Chyba źle dziś się ułożyłam, bo głową aż ruszać nie mogę.

A tak to nie wiem, co będę porabiać, nic ostatnio nie planuję, bo nic mi z planów nie wychodzi, więc po prostu zobaczymy.

 

Miłego weekendu moi drodzy!

przexzytalam - pachnę apetycznie ;) dzjen doberek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jem niczego gorącego od 2011 roku.

nie zjem zupy już nawet ciepłej, tylko zjadam takie zimno-letnie na granicy zjadalności i to już jak nie dam rady nawkręcać "ja już jadłam" , tylko już "muszę". nie wypiję gorącej herbaty, kawę piję raz w miesiącu. zimną. Wszystko zimne. żadnego alko, żadnych przypraw. żadnych.

Ja już mam takie lęki przy jedzeniu, "czy to mi nie zrobi kuku", że serio nie mam już siły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :*********

Ku...wa jak sie zle czuje . :? Normalnie lęki mam takie ze az momentami nie wiem gdzie jestem ... Chyba w tygodniu mam pelna mobilizaje a teraz , kapec ze mnie i do tego z e zwichrowana glowa...

No ochujeje , powiadam WaM.

Mimo tego gowna bylam na placyku po jarzynki i nabylam sobie oscyki od dziadzia zz akopca. Mial te male po 1,50 a w sklepach sa i nawet po 3 zl . A u dziadzia juz kupowalam kiedys i mial pyszne.

 

Nabylam tez w eco sklepiku ktory otwarli mi na osiedlu maslo orzechowe 100 % orzechow i sobie naloesniki z nim zrobie. A ponadto juz mi kibelki po0d oknami poustawiali - dla pielgrzymow. Mowie Wam widok przedni --- rzad kibli widze z balkonu .Pewnie niedlugo bede miala tez i smrod jak nie wiem z owych przybytkow .... :?:?:?

 

Nie mam sil sie pocieszyc ze bedzie lepiej bo moja glowa ma to za przeproszeniem w dupie!

 

 

mirunia tak jak kosmo radzi , nie forsujemy kregoslupa :nono::nono: pozniej tylkoz awroty czy rwy kulszowe sa :evil::evil:

Jak Ci teraz ? Lepiej ciut?

POlecono mi a w aptece zel do smarowania Traumon , powiem Wam ze najlepszy z tych przeciwbolowych . Koszt okolo 15 . .. 17 zl.

kosmostrada co porabiasz Slonce? wyszliscie gdzies?

U mnie upal nie do zniesienia a ja nawet zdania nie umiem sklecic i mi litery uciekaja oraz wyrazy.

 

rolosz moc tulancow na to ujowe samopoczucie!

 

CaricaMIlica, Kochana dziekuje za wczorajsze slowa otuchy ! Dzis glowa nie boliz a to mocno fiksuje.

Zmeczona juz tym jestem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HoyaBella, bo sie mi pomylilo :lol::lol:

 

Carica Milica, wlasnie kuzwa nie umiem sie regenerowac bo zamiast regeneracji to oj mozg wydziwia ... normalnie mam dziada dosc .

Wypralam kiece z ciuszkolandu --- wczoraj sobie nabylam taka za 10 zl . Kolo pracy w ciuszkach . jest bawelniana , kolorowa i taka zwiewna na lato.Tylko w tym momencie mnie jakos to nie cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, taka kupilam :) Na upaly idealna :) A do tego mam kilka bluzeczek ktore do niej pasuja . Ja uwielbiam ciuszkolandy , niestety ten kolo mojego miejsca zamieszkania sie popsul ale mam fajne dwa kolo pracy. Jeden tanszy i tam jest w piatki minus 70 % i minus 50 % wycena i ten drozszy z ktorego wlasnie mam te kiecke .

 

13710068_1054901991253968_3866817110005011388_n.jpg?oh=93ba74882c23e61d528bfdff1ddbc5d0&oe=5831548F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema :)

 

Płatuś, uwielbiam oscypki

 

Ja tez!!!

za niedługo brat przyjeżdża i mi przywiezie...takie prawdziwe z naszych stron... bo niestety u nas ni cholery nie idzie dostac takich oscypkow spod samiućkich Tater ;)

Ostatnio jak bylismy u mamy to sporo tego nakupowalismy...dostalismy tez od mamy paczke swiateczna...i full oscypkow :yeah:

W Kraku przy rynku zawsze mozna spotkac jakiegos gorala handlujacego tymi smakolykami :)

 

No nic...trza sie do pracy wziac... a myslalam ze juz dzisiaj bedzie wolne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, tez mi sie bardzo spodobala :105::105: chociaz dzis nawet nie cieszy ani odrobine , podobnie jak wyperfumowanie sie olejkiem a zawsze mi to nsastroj poprawia ... Wlaczylam tv - idzie Wladca pierscieni mimo ze ogladalam tyle razy to patrze jednym okiem .

Nie wiem czemu weekendy mam takie zle ostatnio , mozliwe ze chodzi o te mobilizaje w tygodniu. Sama nie wiem ale idzie oszalec. Juz mi placz wisi u nosa. Najgorsze to odrealnienie bo nawet nie moge sobie wtedy przypomniec jak sie nazywam. Tez tak masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, :great: ano sliczna jest , juz prawie sucha bo w cieniu mam znow 33 stopnie :>

 

mirunia, ano mam co chwile takie zajawki ze gubie mysli i nie wiem jak sie nazywam ani co chcialam zrobic.

Pranie drugie wywieslam ale musialam sie bardzo pilnowac z taka zwykla , prosta czynnoscia.Buuuu:(

 

Purpurowy, Moze wybierz sie do lekarza :(

 

Sigrun, czesc Slonce:******* oscypki pysznosci , bardzo lubie , bede miala na sniadanie , mam jeszcze gdzies konfiture zurawinowa to akurat jak znalazl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×