Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to chyba jestem ewenementem co do kwety,jak miałem duże problemy ze snem to zdarzało mi się wziąść nawet kiedyś 100 na noc i rano wstawałem do pracy normalnie i nie miałem żadnej zamułki ani senności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba jestem ewenementem co do kwety,jak miałem duże problemy ze snem to zdarzało mi się wziąść nawet kiedyś 100 na noc i rano wstawałem do pracy normalnie i nie miałem żadnej zamułki ani senności

Ja z kwetą czy bez kwety zawsze się budzę niewyspana, chodzę spać albo wcześnie, albo późno, albo wcale. Żeby to czarny wąż trafił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Przyjemny dzionek... Pojechałyśmy na wystawę do Pałacu Opatów w Parku Oliwskim. Trochę się "dosztukowałam", aż mi się malować zachciało. :105:

Dziewczyny poszły jeszcze do muzeum etnograficznego obok, a jako że ja mam to zaliczone, to wzięłam kawkę z food trucka i usiadłam na ławeczce w parku. Bardzo przyjemne powietrze wśród drzew, bo u mnie pochmurna duchota. Popatrzyłam na ludzi, pogadałam z panem bez nóg, który tam dorabia śpiewaniem. Potem pospacerowałyśmy po parku. Słowem odpoczynek.

Teraz coś tam przekąsiliśmy i chłopaki poszli po składniki na grilla.

 

W cyklu opowieści o sąsiadach z dzielni- rano spotkałam mojego kolejnego sympatycznego znajomego z dzielnicy, który z dumą mi pokazał swoją złamaną znów w jakiejś rozróbie rękę i poinformował mnie, że chwilę się nie będziemy widzieć, bo idzie od następnego tygodnia siedzieć. Ale ma zapas fajek i wychodzi na święta więc jest si. :D Ot takie mam o poranku spotkania towarzyskie. :mrgreen:

 

cyklopka, Nie pamiętam już kiedy to było, że wstałam z rana w dobrej formie... :bezradny:

 

Sigrun, Zrób fotkę i poka słitaśne maluchy... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×