Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, jak po jedzeniu tej /cenzura :mrgreen: /fury zaczęło mi się robić tak, że w prawej ręce jakieś drętwienie kilkusekundowe ( kilka razy w ciągu dnia i zawsze tylko prawa) i rozlazły mi się na moment kłujące nerwobóle po plecach --- to mam "objawy z ulotki o drętwieniach uszkodzeniach nerwów obwodowych i innych strasznościach" ? bo sobie mówiłam ---- żryj furaginę, żeby na nerki nie poszło :hide: masz drętwienia idiotko bo siedzisz cały czas przy kompie i tyle"

cały dzień nie żarłam nic --- nospę schowałam do pudełka, tak jakby nic mnie już nie boli, fura leży i czeka aż się odważę połknąć :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest jakiś powód? Ja mam straszne huśtawki apetytu, senności i trochę nastroju...

 

Wrzucam zdjęcia butów, jak nie dziś to jutro ktoś zaglądnie.

 

Jest sytuacja Twin Peaks. Są buty Audrey.

 

e30549d92a8dc3a87b5bce15aa6ea77d.jpg

 

I jest Zalando:

 

Sytuacja #1: https://www.zalando.pl/zalando-iconics-oksfordki-black-white-zi311ca00-q12.html

 

Sytuacja #2: https://www.zalando.pl/mint-berry-oksfordki-black-white-m3211ca0b-a11.html

 

Sytuacja #3: https://www.zalando.pl/lola-ramona-cecilia-oksfordki-black-cream-lo111c017-a11.html (mam już dwie pary tej marki, ale butów na obcasach)

 

Żadne nie są identyczne, ale zastanawiam się, które najlepiej oddają klimat albo ogólnie są fajniejsze...

 

tumblr_mmosiruY9N1qdm4tlo1_500.gif

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór! ;) Jak żyjecie?

Cześć.

 

Do kitu, jeśli mam być szczery. A Ty?

 

A co się dzieje? Jak żyjesz po Woodstocku?

No właśnie po Woodstocku w porządku, ale potem powrót do domu, do tego syfu bez przyszłości + kilka niezbyt pozytywnych informacji i jest jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ja bym tych pierwszych się bała, że ta podeszwa będzie hiper twarda.

i w sumie rozkminiała to pod tym względem, które mają "czarne" w tym miejscu, gdzie but pod wpływem chodzenia się "załamuje". Te buty z kadru filmowego mają czarne tam, gdzie pod wpływem chodzenia skóra się "zmarszczy" --- wybierając brałabym ten wariant, gdzie nie ma tak dużo tego białego żeby załamanie i użytkowanie nie było widoczne.

No ale to jestem ja, rozwaliciel i niszczyciel & co na siebie nałożę, w 5 minut jest zrąbane, zmechacone, ma zaraz jakieś zaczepy, pozaciągane oka i wygląda tragicznie jak i właścicielka. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po mojemu z tych trzech najbardziej klimat oddaje 2. --- a jeszcze jak białe sznurówki to już faktycznie jest "najbliżej"

 

1 to jest zdecydowanie "cięższy" but, taki "jesienny" jakby, masywniejszy - zdecydowanie nie to, co w kadrze

3 to ma jakieś takie "modern coś" w sobie przez podeszwę taką trochę "sportową" ----- jest "jeszcze dalej" od tego, co w kadrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór/noc!!!

 

Zebrec, całe wieki nie było Cię tutaj :nono: Wyjazd był udany, jak się domyślam...bo

Purpurowy, zadowolony wrócił :D

 

Purpurowy, skąd wziął się ten dół?

 

Ja nie mogę spać, bo przyśpieszyli mi termin rezonansu głowy, z października na najbliższy wtorek i przeżywam...normalne u mnie.

Nie byłoby problemu, gdyby nie kontrast,który mam zalecony...

Do odważnych jednak nie należę... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, tak, wiem, że często pojawiają się nie wiadomo skąd, ale nie poddawaj się. Masz siłę, by poradzić sobie z tym, choć łatwo nie jest.

 

Oczywiście, że bardzo dobrze, bo niepokoją mnie bóle głowy, jakieś dziwne i zawroty, mimo wszystko.Ale lęk już pojawił się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, że źle zareaguję na kontrast, że nie wytrzymam tych 30 min w bezruchu, itd...

Ja mam już po prostu alergię na lekarzy, przychodnie, szpitale, badania wszelkie, bo trochę za dużo tego w życiu moim było ;)

Ale chcę i wierzę, że uda mi się jednak to zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, że źle zareaguję na kontrast, że nie wytrzymam tych 30 min w bezruchu, itd...

Ja mam już po prostu alergię na lekarzy, przychodnie, szpitale, badania wszelkie, bo trochę za dużo tego w życiu moim było ;)

Ale chcę i wierzę, że uda mi się jednak to zrobić...

Jedziesz z kimś, czy sama? Może to zabrzmi głupio, ale jeśli czyjaś obecność by Ci pomogła, a nie bardzo masz z kim pojechać, to Warszawa nie jest tak daleko i mógłbym przyjechać Ci potowarzyszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×