Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mnie cały dzień mdli po tej głupiej furaginie i średnio ona pomaga :why:

W możliwych skutkach ubocznych niestety to jest wymienione... Ale tak w ogóle nie pomaga?

 

no już teraz to sobie wkręcam wszystkie uboczne z ulotki, uszkodzenia nerwów obwodowych i jakichśtam jeszcze.

nie biorę tego jutro już i żałuję że zaczęłam brać

 

zaczynam walić ziółka od jutra, bez kitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Widzę wczoraj były nocne Polaków rozmowy... Mam nadzieję, że dziś macie lepszy dzionek.

Ja dziś pospałam, hurra, ale obudziłam się z bólem głowy, co by nie było tak pięknie.

Monsz wyszedł rano z psem, więc posnułam się z kawką w łapie. Jakoś się nie mogę rozruszać...

Co tu porobić? Jestem zamulona, ale nie dusi mnie lęk, więc może się zmobilizuję do jakiś działań. Na pewno zakupki, bo dziś planuję tortille z kurakiem i warzywami, trzeba składniki kupić.

A wypiję jeszcze jedną kawę, bo takie lurki sobie serwuję, jak szaleć to szaleć... ;)

 

Miłego dnia Wam życzę!

 

Sigrun, HoyaBella, Heloł Dziewczęta! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No Kochana to już z górki i laba! :yeah: Teraz to już wszystko się wytrzyma.

Właśnie wróciłam z zakupków, popołudniowa kawka i pichcenie. A potem zobaczymy. Też mam nadzieję, że ku lepszemu idzie, bo dziś bez tego obezwładniającego lęku... W sumie co tu się nastawiać, po prostu się cieszę lepszym dniem, choćby na zwolnionych obrotach. :smile:

 

HoyaBella, Sio z chałupy, choćby za róg! Potem będzie łatwiej, jak już będzie trzeba wylec.

 

Ależ dobrości w warzywniaku o tej porze roku... :105: Nie wiedziałam co wybrać, zdecydowałam się na morele, śliwki i czereśnie. A z biedry przytachaliśmy z młodym arbuzora!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, :papa: Nie chcę Cię wypytywać, więc tylko ściskam. Wiesz my tu mamy przecież wszyscy bez względu na dolegliwości huśtawki. A jak już był jakiś super okres, to ten gorszy czas tym bardziej się do doopy wydaje. Trzeba przetrzymać, to jest w ogóle życie, że raz lepiej raz gorzej. Masz teraz fajny plan " naukowy" ( jak czytałam ), pójdziesz do ludzi, może coś fajnego z tego wyniknie. Nie daj się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J3RZY62, Pyrów/Pyrlandia to przydomek Poznania i Wielkopolski.

 

HoyaBella, proponuję odpalić internet w telefonie i zacząć łapać poki, najpierw w domu, potem koło domu, potem coraz dalej, żeby znaleźć rzadsze gatunki.

 

Dzisiaj chyba dzień zmarnowany, bo przed obiadem nic nie załatwiłam. Za godzinkę się zbieram na kurs :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, bardzo mi przykro...

 

Terapia w tym tygodniu odhaczona, wesoła alternatywa się rysuje ;) Albo się przełamię, albo będę mógł się delektować mocniejszymi psychodropsami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×