Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie Purpurowy?

W mojej okolicy.

3 bite lata siedziałem w domu, a jak sobie wreszcie znalazłem zajęcie (lekcje gry na gitarze) to komuś przeszkadzało że łysy ciul zaczął z domu wychodzić i po kilku miesiącach je odwołali i jestem wściekły z tego powodu. Próbuję znaleźć sobie jakieś inne zajęcia, ale w tej okolicy nic nie ma.

 

Ja siedzę już w domu w sumie 5 lat ^^ Tak btw, to dobrze kombinujesz, mi bass i gitara uratowały kiedyś życie, sztuka przemawia za ciebie, gdy nie jesteś wstanie mówić, jak nie jesteś wstanie płakać(Jak ja) To gitara zrobi to za ciebie... Niesty moja gitara ma spaloną elektronikę, narazie nie mam na naprawę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, Opium, serio? W Polszy? Przecie to teraz jest strasznie ciężko dostępne... Poza tym, ma straszny wpływ na ośrodkowy układ nerwowy, chyba nie muszę mówić jak to pięknie współdziała z chorobami psyche w rozpierdalaniu życia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, może znajdziesz coś dla siebie w innej miejscowości, będziesz miał tym samym okazję do dłuższego pobytu poza domem...?

 

Nortt, ja po 5 latach spędzonych w domu /prawie/, odbiłam się dzięki pojawieniu się na świecie małych człowieczków, psychoterapii i chyba dzięki prawidłowemu leczeniu tarczycy, która potęgowała mój stan...

Chodzisz albo chodziłeś na terapię?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, może znajdziesz coś dla siebie w innej miejscowości, będziesz miał tym samym okazję do dłuższego pobytu poza domem...?

 

Nortt, ja po 5 latach spędzonych w domu /prawie/, odbiłam się dzięki pojawieniu się na świecie małych człowieczków, psychoterapii i chyba dzięki prawidłowemu leczeniu tarczycy, która potęgowała mój stan...

Chodzisz albo chodziłeś na terapię?

 

Nie, nie chodzę na terapie, wymagało by to wyjścia z domu, zapisania się do lekarza i otwarcia się na człowieka... Nie ufam już ludziom. Psychiatra mi na razie starcza i tak kosztuje majątek razem z lekami, na więcej mnie nie stać, muszę sobie radzić samemu, swoją drogą... ten lekarz, to jedyny człowiek który zna mój problem, no i troszku mną gardzi, ale muszę wytrzymać, ale jak pamiętam tych partaczy z NFZ, co dawali mi 40 sulpirydu na ''odpierdol'', to mnie od razu skręca i wiem że nie mam wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, fajny kanał na YT, polecam, jeśli go jeszcze nie znasz: https://www.youtube.com/user/chicagomusicexchange i stronka: http://www.guitarworld.com/

 

Dobranoc Spamiacy :mrgreen:

Dzięki, obejrzę sobie.

Dobranoc.

 

Purpurowy, może znajdziesz coś dla siebie w innej miejscowości, będziesz miał tym samym okazję do dłuższego pobytu poza domem...?

Chodzi o to że ja na tamte zajęcia i tak jeździłem kilka miejscowości dalej. Biorę pod uwagę całą gminę i najbliższe miasto, ale tutaj kiepsko o jakieś zajęcia dla osób w wieku powyżej szkoły podstawowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, to słabo...mogę Ci jakoś pomóc, poszukać czegoś?

Dziękuje bardzo, ale tutaj raczej kiepsko będzie ze znalezieniem czegokolwiek.

Chyba po prostu zapiszę się do szkoły policealnej na jakikolwiek kierunek. Na przyszłość niewiele mi to da, ale chociaż będę regularnie spotykał te kilkanaście osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, ja mam inne doświadczenia. Korzystałam z psychoterapii w ramach NFZ i byłam bardzo zadowolona. Jeśli mieszkasz w okolicach W-wy, mogłabym podać Ci kilka adresów.

 

Jestem z Poznania, także ciężko będzie z tą wawą, dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha, serio, nie nie, jestem żałosny, raczej ciężko mi będzie z kimkolwiek nawiązać teraz znajomość, no chyba że z samym Charonem zaczepiając go o temat monet.

Ale naprawdę, idź chociaż raz na próbę. Jak mi się udało (nawet przez kilka dni mnie znieśli) to Tobie tym bardziej się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, wiesz, że są bezpłatne szkoły - http://siedlce.zak.edu.pl/category/aktualnosci/

Tak, wiem. Kiedyś nawet byłem zapisany do takiej, ale nie poszedłem ani razu bo miałem gorszy okres w życiu. Chciałbym żeby teraz się udało pójść i nawiązać jakieś znajomości chociażby na czas trwania zajęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×