Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ochote upier dolic swoja glowe :evil::evil::evil:

Mysle nad stresem z ktorego sie to wzielo i obstawiam --- chorobe i sleczenie w domu i ogolne zle samopoczuie w tedy , stresy i zamieszanie ziwazane z e stazem , nowa grupa i nowe warsztaty. Innych rzeczy nie widze .Zaraz na terapie musze pedzic . Mam teraz w kwietniu co tydzien , od maja raz na miesiac mam miec . Teraz zaczynam zalowac ze sama takie cos wymyslilam bo moze jednak w obecnym stanie raz na miesiac toz a malo.

 

Jak tu zyc skoro zycie pedzi a ja jestem nieprzystosowana???? :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!!!

Lubię takie dni w pracy, kiedy mam dużo roboty, ale zarazem nikt mi nie stoi dysząc nad karkiem. ;) Mam czas zrobić przerwę na kawkę, zjeść ostatni kawałek mojego ziarenkowego chlebka i zajrzeć do Was.

Nałykałam się przeciwbólowych, więc jakoś wyrabiam. Przed pracą byłam w rossku po worki na śmieci i szkoda wielka, bo są fajne perfumy na mega promocji, a mój budżet nie przewiduje takich wydatków. :( No ale nic, chociaż popsikałam się nieznanym mi zapachem z serii - dobry zapach za małe pieniądze. Zapach miły, więc zawsze to jakieś przyjemne doznanie na dziś.

A tak to u mnie pochmurno, ale nie zimno, mam nadzieje, że słoneczko teraz kogoś z Was rozpieszcza.

 

platek rozy, Hej Kochana! Oczywiście, że znam tą całą gamę doznań i to bardzo dobrze. Nakręcanie się i skupianie się na tym zdecydowanie temu nie pomaga i cóż mogę Ci doradzić - jak ktoś kiedyś powiedział -wyjdź ze swojej głowy. ;) Trzymaj się Słońce, po terapii powinnaś się poczuć lepiej. Myślę, że na koniec tygodnia, kiedy trochę poodrywasz się od tego w pracy powinnaś się poczuć dużo lepiej. Buziaki!

 

Lusesita Dolores, dobras4, Witajcie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Marcin2013, Witajcie chłopaki, jak mija dzień?

 

Carica Milica, Trzymaj się Kochana i życzę, żeby jak najszybciej minął ten najgorszy okres. Ściskam Cię mocno, jesteś bardzo dzielna.

 

Ale mnie śpik złapał.... Piję kawę ( nie wiem już właściwie po co, bo nic nie daje, dla rytuału chyba) i zaraz się zabieram za obiadek. Dziś mięsko schabowe w paseczkach po azjatycku z warzywami lekko ostre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobras4, w moim avku Lily Collins :) Dzis rozmawailam z T i jeszcze zobaczymy co bedzie z sesjami . U mnie jest tak ze ten stan mi moze minac rownie szybko jak sie pojawial albo bdzie sie ciagnal jak smrod po gaciach ze dwa miesiace lub dluzej . Moja glowa jest nieprzewidywalna :roll:

 

 

kosmostrada, :***********zyje , obiad gotuje i to dwudaniowy -- zupa ogorkowa oraz spaghetti .

Na terapii ok , rozgryzalysmy moje samopoczucie i doszlysmy do kilku konkuzji , zapytala jak se c zuje ogolnie a ja na to jak bezbronna i bezradna .

Na warsztatach bylo ok . Nowe zaczynam w maju , tutaj jeszcze z mojej stalej grupy zostal pan Piotr i Ania , reszta jakas ludzi od czapy bo sa dziwni ... min pan ktory wyszedl z wiezenia .

Zakupy zrobilam z lista i upominaniem siebie ze wszystko jest dobrze.I ze mam oddychac a nie wkurzac sie na siebie ze mam zamule i odmozdzenie.

Tym sposobem mam pomidorki do sosu i ogory tarte do zupy plus kilka rzeczy innych ktore mialam na liscie.

 

Teraz slucham muzyki , zupa pyrka na gazie a ja zmylam garnuszki i ide poczytac.

 

A co to za zapaszek w rossku chcialas nabyc Kochana?

 

Carica Milica, Tulam Cie , precz katarze !

 

Lusesita Dolores, ja w piatek przyszly z moja grupa z warsztatow ide na Targi pracy.

 

 

Milego po poludnia Kochani!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie, cześć Panowie :D

 

Dziś po pracy byłem na spacerze. Po ciężkim weekendzie i stabilnym poniedziałku, wtorek też jest względnie stabilny. Oby tak do wieczora.

 

Carica Milica eee tam, nie przesadzaj z tym marudzeniem ;) Nie jest tak źle ;)

 

platek rozy, lily collins <3 <3 :105::angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, do mnie też pasuje depersonalizacja. Od dawna już nie wiem kim jestem.

Ja dzisiaj byłam u psychiatry i powiedziałam, że śpię przez całe popołudnie w domu, więc już mi dzisiaj nie dała leku popołudniowego,

Bardzo fajna psychiatra, spokojna i zrównoważona Pani w przeciwieństwie do neurotycznych ludzi, których nie lubię.

Dzisiaj się obżarłam kanapkami, oglądam serial, jeszcze poczytam książkę i pójdę spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór! :papa:

 

platek rozy, świetne wiadomości! Dzień mija Ci w miarę normalnie... owocna terapia i udane warsztaty oraz przemyślane zakupy... i jest dobrze! Mogą Ci się zdarzyć jeszcze takie momenty o jakich pisałaś, ale już wiesz co to i jak masz postępować.

Nie daj się Płatuś wciągnąć tej nieprzewidywalnej głowie! :D

Widzę, że jednak wśród ludzi i zajęć czujesz się lepiej, bo odsuwasz daleko te francowate myśli.

Gotuj zupkę, najedz się i zbieraj siły na lepsze jutro.

 

A u mnie od rana buro i chłodno. W pracy włączono ogrzewanie, więc dziś nie marzłam -cieplutko. Dużo miałam roboty i telefonów do załatwienia.

Dzień taki zwyczajny, nic ciekawego, oprócz bólu mojego kręgosłupa.

 

kosmostrada, szkoda, że mi do rosska nie po drodze, bo też bym się psiuknęła jakimś zapaszkiem. Ale mam zamiar tam iść, bo już końcówka kosmetyków na półce i skrobię resztkami.

Fajnie Ci dzionek mija... obiad mniam!

 

rolosz, świetnie, że samopoczucie lepsze, tak trzymaj!

 

Carica Milica, Kochana, tutaj można marudzić do woli... przecież sąsiadowi nie wyżalisz się. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mega stres kiedy sobie coś kupuję.

Mam taki stan podobny do ataku paniki i sto myśli "a co jeśli to będzie bubel", "może nie powinnam". Mocno się wstydzę pań przy kasie, ogólnie pań do obsługi w sklepie. Wybieranie---przymierzanie (o bosze)----decydowanie się --- to jest dla mnie :hide: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013, A mi śpiąco mija.... ;)

 

Carica Milica, Każdy z nas ma swoje okresy marudzenia, od tego też jest Spamowa. Nie jesteś nałogowym marudzaczem. :D

Przyniosłabym Ci obiadek gdybyś była bliżej. :bezradny:

 

platek rozy, ***** Cieszę się Kochana, że ten poranny total Ci odpuścił. Będzie szło ku lepszemu, zobaczysz.

Szalejesz z obiadem, dwudaniowy wow... :smile:

Była Lolita Lempicka, dwa rodzaje na promocji... :( ( pocieszam się, że może są paskudne, bo nie wąchałam... ;) )

 

rolosz, No to udany dzień, co by się nie działo - w miarę się czujesz, w pracy byłeś, spacer zaliczyłeś! :great:

 

mirunia, Hej Kochana, może dzień miałaś zwyczajny, ale spokojny. To już coś.

Mój też przecież praca -dom, tylko rano spacer z psem ( ale to żadna wyjątkowość, bo mam to codziennie), jedyna atrakcja to wąchanie własnego nadgarstka. :D

Nie musisz mieć po drodze perfumerii, czy drogerii można zrobić wyprawę. Ja tak się wybieram do dalszego centrum handlowego, bo chcę obcykać nowe zapachy Yves Rocher do mojej kolekcji doznań węchowych. :smile: A kupować nic nie będę, po prostu jakiś cel.

Głaskam z powodu kręgosłupa!

 

Lusesita Dolores, Wychodzisz jutro, super! :great:

 

Chyba łyknę znów procha, bo łeb i brzuch boli... :bezradny: Wykonałam parę telefonów i ustawiłam sobie "plan" spotkań towarzyskich. Tosz nie można być takim odludkiem... :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013 cześć :)

 

kosmostrada no właśnie, dzisiaj spacerek, a następne w kolejności są spotkania towarzyskie, żeby nie być odludkiem właśnie ;) ale wszystko po kolei :smile:

 

HoyaBella ja kiedyś "bałem się" płacić kartą w sklepie, a nuż będzie jakiś błąd i pani przy kasie powie, że nie może skasować i że wszyscy w kolejce będą się na mnie gapić o tak: :shock: Dziś już się nie boję, że karta nie zatrybi. Trzeba takim sytuacjom stawiać czoła i stopniowo z nimi walczyć. Idziesz wkrótce do lekarza? Leki mogą pomóc, uspokoić, wyciszyć w takich sytuacjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rolosz, no popatrz, każdy z nas ma lub miał jakieś swoje bolączki stresowe w pewnych miejscach. Czy to sklepy, poczta, urząd, czy nawet fryzjer, u którego kiedyś czuliśmy się relaksowo. Całe szczęście, że to z czasem mija... ale trzeba było to oswoić i włożyć dużo swojej pracy.

 

kosmostrada, mam nadzieję, że jutro będzie również zwyczajny dzień, spokojny. Chociaż mam zebranie w pracy, więc trochę chaosu wtargnie w ten spokój. Ale to przecież życie.

Dzięki za głaski, Ciebie również tulam w tych bólach, mam nadzieję, że są już ujarzmione.

Jestem już wypluskana i wskakuję pod kocyk przy tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin2013 co tam u Ciebie? :smile: Powolutku do przodu? :smile:

 

mirunia, otóż to, trzeba trochę pracy w to włożyć. I pomyśleć, że kiedyś takie pierdoły zawracały moją głowę i burzyły spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, @ rzecz cykliczna, więc wiadomo, że trzeba odczekać i będzie spokój. Nie psuje mi to całkiem dnia, po prostu jestem zmarnowanym obolałym flakiem. ;) Dzięki za tulańce, zawszeć to jakoś po nich mniej boli.

Ja też zaraz się zapiżamuję.

 

HoyaBella, rolosz, Jestem osobą z natury bardzo nieśmiałą. A jako że się wstydzę, że się wstydzę ;) to pracuję całe dorosłe życie nad tematem. Trenuję, stawiam czoła wyzwaniom, czasami mi lepiej wychodzi, a czasami jestem niezadowolona. Zakładam, że to jest akurat rzecz którą można zmienić z korzyścią dla siebie, nieśmiałość ma mi ewentualnie dodawać uroku, a nie robić ze mnie pierdołę. :D W sklepie po ponad 20 latach treningu jest już całkiem nieźle. :mrgreen:

 

Wyskoczyłam po moje kapsułki kawowe ( no muszę robić sobie dobrą latte) i do biedry skorzystać z dni włoskich kupić bazylię i parmezan za rozsądną cenę. Sprytnie jednak to załatwiłam, bo monsz nas z psem podwiózł, a wróciliśmy na piechtę. Spacer wieczorny był, zakupy załatwione, a nie przemęczyłam się. :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, przeziębienie na dobicie w trudnym momencie jest faktycznie irytującą opcją :(

 

platek rozy, kiedyś mi się zdarzały takie derealki, że czułam się jakbym zjeżdżała windą do świata rzeczywistego i nie mogła uwierzyć w to, gdzie jestem. W dzieciństwie raczej, a wtedy nie umiałam opisać tego objawu.

 

Mówisz, że już cię to wszystko wzięło z kończynami włącznie? :shock:

 

HoyaBella, ja kiedyś myślałam, że pracownicy Rossmanna się ze mnie śmieją (oni często gadają w grupkach zamiast pracować).

A teraz mam leki. :great:

Oprócz tego przestało mnie przeszkadzać jak na last.fm są tytuły bez polskich znaków albo mają nieprawidłowo użyte wielkie litery. 8)

 

Byłam u psychiatry, nie chce mi obniżać dawki, po wtedy mógłby się stracić kierunek działania. Natomiast mam zażywać wczesnym wieczorem, a nie przed snem, żeby nie przymulać rano i dostałam coś na podniesienie ciśnienia. Tak sobie poeksperymentujemy.

W sumie głupia sprawa, jak wychodzę uśmiechnięta, mówię lekarce "Pa!", a w poczekalni jakaś smutna gothka siedzi, pewnie na pierwszej albo drugiej wizycie :bezradny:

 

Była Lolita Lempicka, dwa rodzaje na promocji... :( ( pocieszam się, że może są paskudne, bo nie wąchałam... ;)

Na pewno świństwo :angel:

 

Dobra, co myślicie, brać ta spódnica?

spodnica-w-krate.jpg?h600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×