Skocz do zawartości
Nerwica.com

...


akwen

Rekomendowane odpowiedzi

Spokój, ludzie. Niech sobie założycielka tematu nabija kolejne posty o swej rzekomej niebywałej głupocie, zostawcie ją w spokoju, ona się będzie delektować w samotności swoim brakiem zalet i każdy będzie zadowolony, ale nie róbcie rozróby bez potrzeby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...chodziłam do psychologa przez rok czasu, potem zrezygnowałam bo męczyło mnie ciągłe wmawianie mi czegoś co jest kłamstwem. Nie chciano mnie tam zrozumieć tylko chciano mi wmówić coś innego i wysłać do lekarza psychiatry aby ten przepisał mi leki. Jeżeli ktoś nie chcę rozumieć to nic nie zrobi żaden lek ani żadne inne działanie.

Jeśli wydaje ci się, że wszyscy dookoła się z ciebie śmieją, JEDNOCZEŚNIE cię atakują i ignorują, łącznie z ludźmi, którzy cię w ogóle nie znają i na prawdę nic konkretnego nie napisali, to leki p/psychotyczne wydają się dobrą opcją.

 

Dlaczego nie chcesz wyleczyć się z depresji? Raz piszesz, że akceptujesz, jeśli ludzie potwierdzają twoje niskie o sobie mniemanie, drugi raz, że ciągle płaczesz. To się zdecyduj.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kogo się spodziewałaś na forum o nerwicy ;x

Jest na forum kilka osób, które uważają, że depresja to nie choroba, tylko "widzenie świata bez kłamstwa." Może z nimi się zaprzyjaźnisz.

jedno nie ma żadnego związku z drugim. chyba chodzi ci o pesymizm.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...płaczę bo czuję się słabo. Teraz na przykład też płakałam bo mnie zaatakowano na forum gdzie właściwie powinien znaleźć się ktokolwiek kto zechcę zrozumieć. Wiem że jestem głupia, brzydka i nudna i często czuję się źle z tego powodu ale prawda taka jest. Boli i nic się w tej kwestii nie zmieni.
Taa, głupia i nudna jesteś na pewno, co do brzydoty musisz wstawić fotke :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...nie życz mi wyleczenia się ze szczerości i prawdy. Wolałabym aby ktoś życzył mi znalezienia kogoś kto zechcę mnie zrozumieć.

 

Nie ma ludzi, którzy rozumieją się nawzajem całkowicie. Większość ludzi tutaj rozumie Cię częściowo.

 

Naprawdę wolisz żyć w prawdziwym nieszczęściu niż w nieprawdziwym szczęściu? Nawet podziwiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×