Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Carica Milica, :105:

 

cyklopka, Syndrom końca ferii? ;) Tulam Cię Kochana, daj brzuszkowi ciepłego rumianku czy coś... :bezradny:

 

Wróciłam z kina zadowolona, bo film dobry i wytrzymałam do końca seansu, tylko z jednym wyjściem :roll: , aczkolwiek nie wiem, jak długo mi jeszcze starczy sił, żeby ten cały odjazd somatyczny przechodzić. No ale nie będę się w to zagłębiać.

Jestem wyczerpana, idę się myć i padnę na łóżko, jak po przerzuceniu tony węgla. Jeszcze tylko popiję jakieś ziółka na wyciszenie brzucha. A jutro do pracy, ech...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, verdinkę zaaplikowałam. Jutro muszę być w stanie normalnym, nie mdleć, nie biegać do toalety, ogarniać wszystko i wszystkich jakby nigdy nic.

 

Zapomniałam jedną rzecz załatwić w kwestii praktyk, więc ojca muszę wysłać do medycyny pracy, żeby mi się zapytał, bo żywcem nie będzie kiedy, jutro mnie cały dzień nie ma, bo praca, terapia i klientka wieczorem :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tu nie emigrować :roll:

To proste, wystarczy:

1. Nie mieć znajomych, żeby z kimś wyjechać.

2. Nie mieć kasy na wyjazd.

3. Nie znać języka obcego.

 

Nie mam znajomych

Kasy nie miałem, pożyczyłem

NIe znam języka, trafiłem na ogłoszenie, gdzie zapewniono mnie iż będzie Polska załoga i jest... aczkolwiek wcale nie oznacza ze jest lepiej, Polacy to ch*&e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I właśnie przez polaków, pewnie długo tam nie pociągne, praca jest na akord, chłopaki nie lubią jak się ich spowalnia, więc wyłali mnie na tzw ''środki'' gdzie nie ma jako takiego oparcia, bo są żebrowania, kumpel którego tam poznałem powiedział mi że tam się wysyła nowych, żeby sobie nogi połamali, chodzi o to że im mniej nowych pracowników tym większa kasa dla strarych i nic ich nie spowalnia. Emigracja w NIemczech to dzicz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

U mnie dziś słonecznie, z rańca sobie porcyjkę fotonów zaserwowałam, ale wątpię, czy to wystarczy na entuzjastyczną produkcję witaminy D.

Jakoś się z rana ogarnęłam, choć mnie zawroty męczą i jestem w pracy, ło matko ale mi się nie chce. Pies też nie chciał iść dziś do roboty. :D Mam dziś sporo papierologii, muszę się skoncentrować, na razie usiłuję opanować mroczki przed oczami. :roll:

 

Carica Milica, Byłam na nowym Tarantino.

 

Miłego dnia, niech nam ten poniedziałek szybko zleci!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani:*******

Ja tez w pracy ale czuje sie srednio. Wczoraj zmarl moj kolega --- mial tylko 35 lat , zmarl na zawal we snie. Dobilo mnie to strasznie i zmusilo znow do dywagacji na temat smierci. W nocy bolalo mnie strasznie gardlo.A rano zadzwonila ciotka z informacja ze w Krakowie panuje swinska grypa i umarl na nia jakis gosc... No i jazda na calego , lęki mam , biegunke i bol brzucha . Siwetnie. :roll:

 

kosmostrada lacze siew somatykach :********* oby nam szybko ten czas w pracy zlecial.Trzymaj sie Kochana!

 

Carica Milica, piekne widoki :********* :105::105:

 

U mnie leje od nocy i zimno. Brrrr.

A ja ssam strepsilsa i bede pila herbate lipowa z miodem.

 

Milego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, Rozmarzyłam się...

 

platek rozy, Platuś***** damy radę! Po dwóch herbatach i kisielu i rozkręceniu się na drobiazgach mogę się zabrać za poważne papiery. ;)

Kochana, żebyś się nie rozłożyła... :bezradny:

 

No i słońca już nie ma, za to widzę, że zerwał się wiatr. Ech...

 

jetodik, Purpurowy, Czesć Chłopaki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×