Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ;)

 

Purpurowy, ale ten dodatek należy się jak choroba powstała przed 21 rokiem życia, tak? Ja też ten zasiłek biorę.

 

- osobie niepełnosprawnej w wieku powyżej 16 roku życia, jeżeli legitymuje się orzeczeniem o znacznym stopniu niepełnosprawności;

- osobie niepełnosprawnej w wieku powyżej 16 roku życia legitymującej się orzeczeniem o umiarkowanym stopniu niepełnosprawności, jeżeli niepełnosprawność powstała w wieku do ukończenia 21 roku życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rurasy za 5 :) Jak WAm sie podobuja?

Do kozaczkow chcialam i szukalam wyzszych , nie biodrowek.

Te wprawdzie nie sa do samego pasa ale nie sa tez niziutkie.

 

 

Alus ogromnie mi przykro! Chodzisz na terapie? Mysle ze teraz kazdy rodzaj wsparcia potrzebny i sie liczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b]cyklopka[/b], mirunia, platek rozy, Dzięki za tulasy, dobra energia dotarła do mnie... :uklon:

 

Dowlokłam się do pracy, szef mnie raffaello nafutrował, bo słabo wyglądałam ;) i zabrałam się za robotę. Mam nadzieję, że nigdzie się nie walnęłam w papierzyskach. :zonk:

Zrobiłam obiad, zostawiłam wołowinkę na jutro ( nagotowałam na dwa dni), żeby mieć luźniejszy dzień. Musiałam postać przy kuchni, coś porobić...

Pogoda jest koszmarna.

 

mirunia, Ściskam Kochana, lada chwila poczujesz się lepiej. Do lekarza się wybierasz tak na osłuchanie?

Jak się czujesz na wieczór?

 

platek rozy, Tak myślę Słońce, że to pogoda nas rozwala. Niedobry jest ten rok pod tym względem.

Oj to mnie rozumiesz dobrze, bo ja też bojam się wyjść z domu, że rypnę na beton.

Fajne spodnie!

Jak głowa?

 

Aluś, Bardzo to smutne, normalsowi byłoby ciężko. Trzymaj się tam jakoś... :(

 

sebo001, Nie gniję na zwolnieniu tylko dlatego, że praca mobilizuje mnie do postawienia się do pionu i wyjścia z domu. Inaczej byłoby już ze mną marnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, "Ach śpij kochanie, jeśli gwiazdkę z nieba chcesz, dostaniesz..."

 

Mamy potencjalną złodziejkę :D .

kosmostrada, spotkanie zajebiaszcze, tylko szkoda że tak krótko. Jak wrócę z arbaitów to może na dłużej pojadę. Dziś przed wyjazdem zdążyliśmy z koleżanką do muzeum archeologicznego poleźć, dosłownie w drodze na dworzec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, porteczki super, lubię ten kolor.

A głowa to chyba dzisiaj prawie wszystkich boli. Mnie rano bolała, ale to chyba z gorączki. Pogoda wietrzna i deszczowa, paskudna. A wczoraj było ponoć tak wiosennie. Przez okno widziałam, że sucho i spokojnie.

 

kosmostrada, dobrze, że żyjesz i masz się jako tako! A takiego szefa to po rękach całować. ;)

Chciałabym jutro się wybrać do lekarza, ale zobaczę, czy dam radę. Na wszelki wypadek chyba pójdę umyć głowę, bo wyglądam nie wyjściowo, wręcz sieroco... blada, chuda, drobna i do d..y nie podobna. ;)

Rano było całkiem do kitu, dopiero po południu ciut lepiej, ale cały czas leżę, z małymi przerwami, kiedy muszę wstać. Już mnie plecy bolą od leżenia.

 

Aluś, przykre i bolesne miałeś przeżycia... trzymaj się dzielnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×