Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, Nie miałam, ale za tą cenę można spróbować. Tez lubię Bielendę.

 

Davin, I Ty , nasz gotowacz, jedziesz na gotowcach. Jestem wstrząśnięta. ;)

Ja niestety zaraz odpadnę, jutro praca...

 

na_leśnik, może da się jakoś to załatwić po starej znajomości. Poszukajmy kruczków -może w lidlu chociaż byłeś? ;)

 

piękna, Tak, ale trzeba przedstawić listę zakupów i aktualne promocje. :mrgreen:

 

Wyszłam na fajkę na zewnątrz Ale ciepło. :shock: Przyroda wariuje i ja razem z nią....lalalala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:papa: Melduję, że żyję... ledwo, ale żyję. Telepało mnie pod kołdrą, mierzę temp. a tu 38,5 :shock: Wzięłam pyralgin, bo ten paracetamol gówno działa i chyba ciut spadło, zaraz zmierzę.

Dzwoniłam do koleżanki lekarki coby skonsultować moje leczenie. Powiedziała, że całkiem dobrze się kuruję, ale jutro, pojutrze mam iść się osłuchać do rodzinnej, żeby nie dostać zapalenia oskrzeli. Zaleciła mi emskie, więc powiedziałam, że właśnie piję.... no to super. Ale zaleciła też czosnek... :shock: może jutro go zjem. :bezradny: Lubię potrawy z czosnkiem, ale tak na kanapeczce to niezbyt, bo dawka większa i piekąca. :time:

Nie mam apetytu, ale chyba zjem banana lekkostrawnego.

Nie znoszę chorować i mieć gorączkę. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, zapomniałam, że miałam iść do Biedry po olej kokosowy :evil:

Od wczoraj już nie ma, wyszedł.

 

Wiecie, że jeszcze nie skończyłam z ołówkami?

 

Zgadnijcie ile ołówków owijanych folią odłożyłam na zapas do szkoły/świetlicy. Może jakieś nagrody będą. Można pomylić się o dwa.

 

Ale nowe nabytki dopiero wprowadzam do systemu. Muszą być ostre i w odpowiedniej długości skrzynce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×