Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin2013, zgadza się:)

 

cyklopka, a to tak nagle "Ci się zrobiło?" czy wiążesz to z jakimś konkretnym wydarzeniem albo tematem na terapii, który poruszałyście, a który uruchomił takie objawy?

Od kilku lat mam problemy ze snem, których nikt nie traktuje poważnie, terapeutka się zainteresowała dopiero jak powiedziałam, że w przebudzeniach przy zasypianiu pojawia się lęk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Co tu kurczę optymistycznego napisać... Niestety jeszcze nie ta chwila. :bezradny: Zapomniałam już jak słońce wygląda, mży , paskudnie na dworze. Pies mnie wcześniej obudził, bo coś mu się śniło i potwornie mlaskał. :shock: Wstałam, wzięłam tabsa, potem tabletę na ból głowy. Zawilgłam z psem na spacerze, nabyłam dwa kisiele do pracy (takie to dziś mam szałowe menu). No i teraz byle do 15tej. Na szczęście jestem przez chwile sama w robocie, więc sobie spokojnie mogę pracować z głową na biurku. ;)

 

 

Carica Milica, kciukasy trzymam mocno!!!

 

Ḍryāgan, I jak się czujesz, dajesz radę?

 

na_leśnik, Miłej imprezki!

 

detektywmonk, Ten sen to chyba Ci ustawił humorek na cały dzień... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

A ja leżę ciurkiem w łóżku. W nocy o 3.15 obudziłam się cała rozpalona i gorąca, nie mierzyłam temp., ale wstałam i wzięłam pyralgin. Usnęłam jednak, mimo lęku i wstałam po 8. Miałam 37,6 więc gorączka spadła. Coś tam przegryzłam i wzięłam leki. Teraz gapię się bezmyślnie na tv.

Za oknem pochmurno, ale sucho, a wczoraj na noc była straszna mgła.

Oby na wieczór nie rosła mi temperatura. Emskie pomagają mi, bo łagodzą kaszel, nie męczy już tak, a fajnie odkrztuszam.

 

kosmostrada, trzymaj się tam w robocie, jeszcze 3h i do domu... kisielki są fajne na brzusio, a jednocześnie sycą.

Też mnie głowa boli, bo grypa i zbyt długie leżenie - poduszka jakaś zrobiła się za twarda. :bezradny:

 

Ḍryāgan, na_leśnik, Carica Milica, trzymajcie się moi drodzy... :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×