Skocz do zawartości
Nerwica.com

NIE PISZCIE POSTU POD POSTEM!ISTNIEJE OPCJA EDYTUJ.


depresyjny86

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze : nie uważam,że ten temat jest debilny :)

Heh, no tak bo ty założyłeś ten temat,... btw teraz dopiero zauważyłem xD

Wiesz, ja gdy piszę posta pod postem to głównie z powodu zbyt krótkiego czasu edycji. I ponieważ ten rażący aż w oczy bólem(ten caps itd) temat napisałeś dopiero teraz, w dobie kilkuminutowych edycji postów, śmiem twierdzić, że to tu jest problem, rzeczywista przyczyna twego bólu. Po prostu takich jak ja jest większość rozumiesz? ;) Wiesz tych postujących z powodu króciutkiego czasu edycji hm? ;) Ten temat owszem(dobrze kombinujesz ;) ) może mieć jakiś wpływ na zmniejszenie Twego bólu poprzez niewielką eliminację przypadków pisania posta pod postem( tak dla podbijania, jajania i z innych powodzików). Myślę jednak, że wiele więcej byś zyskał "cofając się w czasie" do-->

do możliwości stałej edycji postu, czy też inaczej : dodawania nowego postu jako aktualizacji starego
Ale niestety, zakładanie tak d.. ekhem takiego rodzaju tematów jak ten tutaj, raczej temu nie sprzyja. W ten sposób prędzej oddalisz szansę przywrócenia dawnego porządku. Utwierdzisz tylko prędzej twórców tej supernowoczesnej opcji(króciutkiej edycji) w przekonaniu, że zmiana jest dobra, a wina "wszechobecnego forumowego syfu"(tego na który masz alergię) leży po stronie nieposłusznych użytkowników. Z takim postępowaniem to ból twój nigdy nie minie.

Co do różnic między nami, wiesz, że ja je szybciej dostrzegłem? ;) Pomimo tych różnic staram się ci jakoś pomóc(a może właśnie z powodu tej różnicy), choć troszkę mi w tym przeszkadzasz(tak nieświadomie ) ;) Widocznie jestem dość tolerancyjny w stosunku do pewnej grupy społecznej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając na chwilę całą masę Twoich złośliwości : Problem jest taki,że edycja postu pewnie zostanie w takiej formie jaka jest.Niestety (nie wierzę, że będzie inaczej).I dlatego ten temat ma taką formę a nie inną czyli przypomina o opcji edycji postu (która jest krótka czasowo,ale według mnie te 15 minut jest wystarczającym czasem).

 

Co do różnic między nami, wiesz, że ja je szybciej dostrzegłem? ;)

Hm,bo ja wcześniej nie wiedziałem o Twoim istnieniu, kolego? ;)

 

Heh, no tak bo ty założyłeś ten temat,... btw teraz dopiero zauważyłem xD

Masz dobrą spostrzegawczość, 10/10 po prostu ;)

A temat nie jest debilny,bo założony z troski o forum.Jak pewnie zauważyłeś jestem dłużej tutaj od Ciebie, i przez to czuje się bardziej przywiązany do tego miejsca...i nie boje się mówić o tym, co mnie drażni w zachowaniu użytkowników.Na serio napisanie długiego postu,przemyślanego i obejmującego wszystkie rzeczy o których chce się napisać nie jest niczym trudnym(chyba, że pisze się o jakichś trudnych życiowych sprawach - wtedy jestem w stanie zrozumieć nawet całą kolumnę postów tej samej osoby.Chodzi o to,żeby po prostu z tym nie przesadzać, żeby się nie zrobił bałagan jak na innych forach). Poza tym zawsze można przeczytać to co się napisało,i dodać coś jeszcze jeżeli czegoś brakuje.

Poza tym, całą masę debilniejszych tematów masz w Koszu,tak btw :)

 

Widocznie jestem dość tolerancyjny w stosunku do pewnej grupy społecznej ;)

Do której ? :) Przypomnę ci definicję grupy społecznej, tak dla ułatwienia :smile: : Grupa społeczna – co najmniej 2 osoby (G. Stimmel; wg Szczepańskiego – 3) powiązane ze sobą więzami społecznymi, posiadające wspólne wartości, poczucie odrębności od innych grup oraz dążące do realizacji wspólnego celu i interesów.

 

Generalnie, nie obchodzi mnie to, co stanie się z tym tematem. Po prostu mam nadzieję, że może ktoś to przeczyta i pomyśli,zanim będzie bez sensu pisał post pod postem?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pisałem post pod postem i aktualizowało mi właśnie ten pierwszy. Chyba jak nie minie czas na edycje, to nawet gdy napiszemy nowy post, to zedytuje nam atomatycznie ten stary, a jak minie czas na edycje, to doda nam już jako nowy. Tak mi sie wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej chyba by było tak, że przez pewien czas od napisania postu wymuszenie jego edycji, a po pewnym czasie pojawianie się nowego postu. Np. jak ktoś pisze posta i po godzinie coś do pisuje, to żeby pojawiło się wymuszenie edycji poprzedniego posta, żeby uniknąć natrętnego wyciągania tematu w górę, a jak np. po tygodniu coś dopisuje, to żeby pojawiło się to jako nowy post, bo wtedy już przydałoby się, żeby temat poszedł w górę; ale nie wiem, czy takie coś na tym forum jest technicznie możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×