Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy i seriale


Magnolia

Rekomendowane odpowiedzi

no wiem typie ale brzmisz jakbys to znala wiec zakladam ze obejrzalas a jak nie to wiadomo ze sa jakies sezony no bo musza byc a jak pytasz czy kontynuujo to mieli to robic jakies hamerykance ale nic nie wiadomo a i tak bedzie do dupy

zawsze sie w pytke utozsamiam z tym grubym psychopata co je slodycze, taki kozak, wbija do szkoly bang bang bang

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sie sprecyzuj a jakbym tak odpisal i nie zrozumial to co by sie ze mnie smiali i by mi spadl street credit w ogole co ci nie pasuje lepiej wszystko sprawdzic lepiej jak inzynier a nie po lebkach sepkach no to nauczylem gnoi tak im poszlo w piety ze juz nie ubiora swoich oszalal slepy atak chyba przestal leki brac kiedys chcialem robic rap teraz tylko cpac i ladowac szampana na plazy kopakabana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja sie utozsamiam z tym typkiem bo jara szlugi chociaz hakowac tak nie umiem ale ogolem zawsze ogladalem odcinow pare w jesien a potem lazlem jarac kiepy w czarnej bluzie i myslec ze wokol mnie sa podludzie a ja sciagne ion orbit cannon i rozpierdole strone katolicka jakas na internecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anobo taka sokoviroovka trendow i kanonow, tryliardy zapozyczen i filmowych zzyn, nawet taki american psycho sie znalazl, straszliwie poza tym infantylne, pod koniec juz tragicznie slabe, choc 1-sze pare odc. zapowiadalo ze serial bedzie nawet nawet, rosnoce rozczarowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja wiedzialem ze kupa motywow jest zerznieta z innych, najgorsze jest to ze wylazl ten fight club, to taki moment kiedy mialo byc wow a nie ma wow tylko jest takie eh najwieksza 'zagatka' rozwiazana i teraz tylko odjebac do konca

ale ziomek jara szlugi i dlatego bede to ogladal do konca

wgl szlugi wymiataja

a ogladalas detektywa? jak nie to toba gardze

tzn 1 sezon tylko

obejrzyj

bo jak nie

to zgnijesz w sztumie karaczanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj straszliwie glupie, nie chce mi sie denerwowac, chyba nie ma sie co sugerowac ocenami na imdb, czy innym filmwebie, byla jakas kosmicznie wysoka, no to obejrzalam, faktycznie jedyna pozytywna rzecza jest glowny ziomek, wzbudza sympatie

 

no noo dlatego tez mowie, ze czaimy, sadzac po avie luul, 1-szy sezon rzecz jasna, drugi juz slabiuski:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktora, ta ze zgrabna pupka, co ja ruchali na lewo i prawo? zdecydowanie nie sa zarysowane, no niby ta rachela makadams, ale hoo, ten 2 sezon straszny, jeszcze wiecej filozo pjedolenia, choc ten pedalek byl sweet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wg mnie bylo mniej pjedolenia, nie wyczulem tego, to byl bardziej taki film o kupie gdzie na koniec ludzie strzelajo a laski uciekajo i mowia przekaz te historie z ktorej moral jest taki ze nie zadawaj sie z meksykanami

chodzi mi o te grana przez miszel monagan, laske harta ktora swoja droga przypominala mi ciagle emme stone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musialabym zajrzec, nie pamietam, no. wiecej w sensie, ze bylo przykre, bo w 1. choc zasadniczo to gadanie pretensjonalne, to jednak szlo to zdzierzyc:p moj brat przewija, jak tylko zaczyna sie jakikolwiek dialog na ekranie zahaczajacy o sfere emocji niezwiazany z glowna akcja, detektywa 1-ego tez notorycznie przewijal:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Man Up ( 2015 ) -koniecznie z polskim lektorem ;)

-to jeden z tych filmów które świetnie się ogląda we dwoje ale też świetnie samemu :smile:

Pozytywne zaskoczenie , prawie zsikałem się ze śmiechu , więc polecam :great:

 

Ten film jest taki... prawdziwy :mrgreen:

 

" Jack umawia się na randkę w ciemno. Poznaje Nancy, która mimo pomyłki mężczyzny, postanawia nie wyprowadzać go z błędu."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wieku 23 lat zaznałam uczucia przyjemności z oglądanego filmu.

Najpierw "Jak się pozbyć cellulitu" i mnóstwo śmiechu jakoś w zeszłym tygodniu chyba a dzisiaj "Kołysanka" i chociaż nie powaliła mnie na łopatki, oglądanie i przeżywanie nie było doświadczeniem bolesnym ani jakoś stresującym. Nowość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w radiu jakaś pani odradzała oglądania filmu Zjawa ponieważ jest przepełniony bólem i cierpieniem.

Powiedziała, że oglądanie cierpienia i to w takim realistycznym wydaniu zabija w człowieku wrażliwość. W takim razie czy ludzie często spotykający się z cierpieniem stają się niewrażliwi? czy sposobem na zachowanie wrażliwości jest odwracanie głowy i czy taka wrażliwość nie jest trochę sztuczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czy ludzie często spotykający się z cierpieniem stają się niewrażliwi?
Na własnym przykładzie i z własnych obserwacji mogę powiedzieć, że tak. Częste bytowanie blisko z cierpieniem sprawia, że człowieka przestaje to ruszać, bo się z tym oswaja. Kogo bardziej będzie ruszać choćby czyjaś śmierć? tego co widzi ją po raz pierwszy, czy drugi, czy kogoś kto patrzy na nią na co dzień? choć osobiście nie przypisałabym takich właściwości cierpieniu ekranowemu. Mnie takie nigdy jakoś nie ruszało, bo zawsze była ta myśl w głowie, że to tylko film. Nie wiem jak u innych ludzi, są tacy którzy jednak potrafią się bardzo wzruszać tym co widzą we filmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie się dobijać czasami ciężkimi filmami i nie zauważyłem aby to na moją wrazliwość wpłynęło. Co innego tacy np. lekarze którzy nie rzadko muszą ratować ludzi z wypadków z pourywanymi kończynami i co rusz z cierpieniem ofiar i ich rodzin się spotkają. Rozmawiałem kiedyś z typem który całe życie pracuje w "R-ce i pytałem się wlasnie z ciekawosci jak sobie radzi psychicznie, to mówił, że czlo2iek sie przyzwyczaja i po pewnym czasie ciepienie ludzkie nie jest już tak wstrzasajace.

Ale, że film od czasu do czasu? i to jeszcze taka hollywoodzka bajeczka. Obejrzyjcie sobie "Plac Zbawiciela" jak chcecie ciężkiego filmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×