Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, Lubię przestawienie czasu w tą stronę. A co Ty masz tak rzadko zjazdy, że jest aż miesiąc przerwy?

kosmostrada, też lubię zmianę czasu na zimowy ;)

a zjazdy mam tak rzadko bo to już ostatni semestr i mam tylko 2 przedmioty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę zmiany czasu w żadną ze stron, moim zdaniem uwydatniają niepotrzebnie różnicę w długości dnia i to akurat kiedy zaczynam się przyzwyczajać. I jakie tam "śpimy godzinę krócej/dłużej", jakby to nie zależało od zajęć i od liczby obejrzanych odcinków :P

 

platek rozy, nimesulidum? :bezradny:

 

Aurora88, daj sos :uklon:

 

Dostałam dwie piąteczki ze sprawdzianu, co był w zeszłym tygodniu i się na niego nie uczyłam 8)

 

Byłam na spotkaniu fanklubu, praktycznie zaczęli dopiero jak przyszłam. Kolega, który zawsze był głównym organizatorem szczelił focha, że mało osób i sam nie przyszedł. Urwał, logika, że ciul. Zero nowych ludzi, tylko my i nasze zagadki dotyczące książek, które nie wszyscy czytali :lol: Miałam swoją prezentację, potraktowałam to jako terapię wystąpień publicznych, podobnież kalambury, które z resztą też są bardzo niszowe. Cóż, mamy dar odstraszania nowych fanów, ale jesteśmy kolegami, a to ważne :great:

 

Znany Aktor targował się ze mną o książki do ostatniej złotówki i zeżarł więcej lizaków niż miał w przydziale. Co on robi jako #2 na mojej liście? :bezradny: Miesiąc temu, abo rok temu to bym była przejęta jak nie wiem, że mogę przytulić jego książki, teraz jakby mniej :105:

 

W każdym razie i tak mi głupio, że faceci, którzy mi się podobają umieją sobie ułożyć włosy o niebo lepiej niż ja :hide: Czy to krótkie, czy to długie :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochani:********

Jeju , jeju , napuchlam od zeba :roll: i czuje sie jak wypluta. Dobrze ze jutro do niej jade. Do tego cala noc zab mi pulsowal i nawet zimne oklady mi nie lagodzily . Ani jesc ani nic , zla jestem jak nie wiem.

Ale w razie co to dzis juz zadnego opokanu nie biore , mam ketonal od ciotki.

Opokan na zeby jest do kitu jednak.Plukalam szalwia jeszcze na noc.

 

Jesc nie moge :evil:

Mam za to caly kubek meliski i chyba hydre wezme bo normalnie jestem wykonczona nerwowo.

 

 

Slonko swieci od rana , siostra mnie chciala do tego magazynu ciuszkolandowego wyciagnac ale ja jak z krzyza zdjeta sie czuje .

 

Co dzis bedziecie porabiac?

 

Milej niedzieli !

 

tumblr_static_afllk8uv7vkkoo4k80cw8osck.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Skorzystałam z rana jeszcze z zamglonego słońca, poszurałam liściami ( co nie było łatwe, bo są wilgotne ;) ), no i tyle nacieszyłam się pogodą, burośc - reaktywacja.

Zrobiłam sobie szklanicę latte i idę mieszac farbkami.

 

platek rozy, Kochana*****, bidulko, dobrze że chociaż ten ketonal masz. Niedobrze z tym zębem... :bezradny: Nie pamiętam, miałaś go leczonego kanałowo? Mam nadzieję, że jutro coś Ci dentystka pomoże. Może uda Ci się jednak wyjśc, choc wierzę, że na nic nie masz ochoty, ani siły.

 

filip133, Cieszę się, że się uśmiechasz. Słoneczko mnie opuściło i powędrowało do Ciebie... ;)

 

Miłej niedzieli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwolnili mnie wcześniej ze szkoły, bo zostały tylko osoby, które poprawiają sprawdzian. W drodze powrotnej poszłam na wybory, do sejmu zagłosowałam na jakąś panią od matematyki z partii, która nawet nie była uwzględniana w sondażach, decyzję swoją motywuję tym, że potrzebujemy ludzi, którzy umieją liczyć, a do senatu na Reptilian, w sensie machnęłam rysunek głowy człowieka-jaszczura i nie postawiłam krzyżyka w kratce, bo były do wyboru tylko postaci szemrane i/lub niekompetentne 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, Little Red Fox, też mam w serduchu nieodparte uczucie, że coś dobrego się wydarzy :angel:

 

Pięknej niedzieli!

I+love+you+for+ever+images+animated+gifs++fall+nature+autumn+leaves+from+trees+free+download+ecards+mms+email+website+blogs+forums+free+doenload+pics+ecards+beautiful+mms+photos+mobile+phone+.gif

 

Ale żeby nie było za słodko to dostałam wysypki, a mam nieprzechodzone choroby wieku dziecięcego, więc może być gruba sprawa. Jak mi popołudniu będzie przybywało w takim tempie, to chyba będę musiała przedzwonić do koleżanki z pracy, która się zajmuje zastępstwami i zapytam, czy powinnam jutro przychodzić, czy lepiej zacząć od wizyty u lekarza :mhm:

Z tym ryzykiem zawodowym to ostrzegali przed chorobami krtani, guzkami na strunach głosowych, które mi nie grożą, bo jestem nauczona odciążać aparat głosowy dzięki warsztatom z wybitną wokalistkę neofolkową oraz przed chorobami psychicznymi, które też mi nie grożą, bo mam już swoje, a nikt nie ostrzegał przed ospą/odrą ani zakochaniem w trenerze, a na to byłam przede wszystkim narażona od kiedy weszłam do tego budynku :hide:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Piękna niedziela, słońce od rana nie próżnuje, więc spacery zaliczone, szuranie liśćmi również i obowiązek obywatela też! :D

 

kosmostrada, zamieniłyśmy się pogodą w takim razie, wreszcie do mnie dotarła słoneczna pogoda i miłe ciepełko. ;)

A kiedy pochwalisz się swoją twórczością malarską, bom okrutnie ciekawa co Ci w duszy gra. :105::105::uklon:

 

platek rozy, jak się czujesz Płatuś, dalej ząb dokucza, czy uspokoił się trochę? Coś z nim jednak nie tak, jakiś ropny stan się chyba zrobił, a na to prawie żadne leki p/bólowe nie działają. Oby jutrzejsza wizyta dała Ci wytchnienie od bólu.

Podczas takiego stanu nie mogłam pić, ani jeść nic gorącego, było jeszcze gorzej, jedynie letnie/chłodne potrawy.

 

cyklopka, wysypało Cię cosik? Może jednak dzisiaj pokaż się jakiemuś dr na dyżurze. A może coś zjadłaś be? :bezradny:

Zakochanie winno jednak być wpisane w ryzyko zawodowe.... :105::angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

wróciłam z uczelni, obowiązek obywatelski też spełniony, tylko mnie choróbsko rozkłada bo smarkam, prycham, kicham itp :roll: dlaczemu akurat teraz jak mam miliard spraw w tym tygodniu do załatwienia :roll::why:

wczoraj było tak ładnie a dzisiaj słoneczko uciekło i znowuu szaro i buro na dworze :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, cyklopka, :********Wrocilam z wyborow , do tego pojechalam z siostra do galerii bo ona chciala znicze kupic a ja sie dalam namowic i wstapilam sobie do starburcksa na dyniowa chokolade ( maja wprawdzie w oferce tylko kawe dyniowa ale poprosilam milego pana i mi zrobil zamast kaawy chokolade) to taki maly bonus w formie rozpieszczania . Niestety poce sie jak swinka piggi :roll: oraz wygladam troche jak chomik z napakowanym pyszczkiem :roll:

 

I slonka juz nie ma bo zajszlo i jest szaro i buro i do kitu.

Zabek pobolewa , mniej jak wczoraj ale piernik wie co to dalej z nim bedzie.

kosmostrada, tak on juz byl leczony kanalowo i voila , takiego mi zrobil psikusa :bezradny:

 

Ciekawa jestem tego Twojego projektu z farbkami , no bardzo ciekawam az pypcia dostane z tej ciekawosci :pirate::pirate:

 

 

mirunia, Co planuejsz na niedziele> Ja sie zaraz wyloze na kanapie z filmem .

 

cyklopka, acherontia-styx, zdrowka dziewczyny ! :uklon::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, nadajesz się, nadajesz, tylko przestań rozmyślać i zadręczać się. Stąd takie sny. Tak jak Ci pisała Kosmostrada, wyrzuć łopatkę i przestań kopać dołki i rozmieniać życie na drobne.

Filip, czy bierzesz jakieś leki?... może trzeba dawkę zmienić i pokazać się lekarzowi?

 

acherontia-styx, Kochana złapałaś wiruska kichanego i dobrze Filip mówi, trza wymoczyć stopy w soli i do łóżka. Tak bywa, że jak mamy "gorący okres" w załatwianiu spraw, to inne rzeczy nadchodzą i psują plany, ale dasz radę. Zatłucz to choróbsko w zarodku!!!

 

Aurora88, oj, to ciężką noc miałaś, a jak się teraz czujesz? Trzymaj się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×